Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym założyć temat dotyczący wyżej wymienionych gogli virtualnej rzeczywistości a mianowicie gogli Oculus Rift S. Nie mogłem za bardzo znaleźć podobnego tematu a chciałbym usłyszeć opinie i komentarze dotyczące tego sprzętu. Miał już ktoś z was z tym do czynienia? Da się w tym filmy oglądać, grać w zwykłe gry, czy tylko te dedykowane pod oculusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steemie można chyba kupić program który daje możliwość grania we wszystko.

 

Rozdzielczość googli jest niska i miały jeszcze jakąś tam wadę. Cudów się nie spodziewaj ale do gierek horrorowych jest wypas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem najnowszego oculusa i powiem... jak na pierwszy raz zrobiło na mnie to ogromne wrażenie. Naprawdę ma to potencjał i aż strach się bać jak ta technologia rozwinie się z biegiem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wady obrazu, akceptujesz? :) Przydałyby się google z ekranem 8k :D I jakiś sprzęt co to udźwignie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, samej jakości obrazu do ideału jeszcze trochę brakuję, ale dla mnie amatora który nigdy nie miał z takim czymś do czynienia to i tak stoi ta jakość na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pada na zestawie? Do google świetna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te gogle - cena przystępna, jakby nie patrzeć to samo to że kamery w hełmie schowane i tylko kabelek z gogli podłączamy jest ogromnym postępem.

Daj znać jak już troche pograsz jak się sprawują i czy wg Ciebie warto kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym założyć temat dotyczący wyżej wymienionych gogli virtualnej rzeczywistości a mianowicie gogli Oculus Rift S. Nie mogłem za bardzo znaleźć podobnego tematu a chciałbym usłyszeć opinie i komentarze dotyczące tego sprzętu. Miał już ktoś z was z tym do czynienia? Da się w tym filmy oglądać, grać w zwykłe gry, czy tylko te dedykowane pod oculusa?

 

Witaj - Moze odgrzewam temat , moze juz wiesz co i jak , ale napisze . Jestem posiadaczem VR od wczoraj i moge polecic . Cena przystepna i jak ktos nie mial stycznosci z czyms takim to daje zabawe zarowno z gier jak i demek . Ogolnie obraz nie jest bardzo ostry , ale bezproblemowo mozesz przeczytac text na pulpicie vr lub w grach a po czasie wzrok sie przyzwyczaja i jest OK . Co mi przeszkadzalo na poczatku to parowanie soczewek bo jednak sa one blisko twarzy , ale wystarczy VR zdjac na 15 sekund i spowrotem zalozyc i pary juz nie ma , wiec nie trzeba niczym tego scierac . Proces ten trzeba powtarzac kilka razy az dostana one odpowiednia temperature i pozniej jest OK . W pierwszy dzien ( wczoraj ) siedzialem ze cztery godziny z godzinna przerwa i nie mialem mdlosci . Myslalem nad zmiana mojego starego komputera , ale jak narazie Oculus nie ma z nim problemu i wszystko dziala bezproblemowo ( plynnosc gier ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, polecicie jakieś gry wyscigowe? W ogóle pograłbym sensownie na Rift S z moim PC-tem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam PROJECT CARS 2 ,druga gra to DIRT RALLY 2 .w obie grałem nie na oculusie ale na hp reverb ,wyglądają extra.

Edytowane przez G3258

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do VR pascale są spoko. Jakbyś miał Maxwella to byłoby słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...