Skocz do zawartości
ciarek

Need for Speed Heat

Rekomendowane odpowiedzi

ja po pograniu w Heat szybko właczyłem FH4 ,i trauma minęła.Przepaść to za słabe słowo.

Heat to gra tylko dla ludzi o mocnych nerwach :lol2:

P.S EA ja sie was pytam co wyscie z ta serią zroblili, :mad2: .

Bo gra jest kierowana do nastolatków.

Forza Horizon w sumie też ale Heat nie ma startu do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobry patent na ucieczkę policji? Dwa wyścigi w nocy i już muszę szukać garażu bo na 3 levelu poszukiwań nie mam szans im uciec...

Nie wiem czy już było ale wyszedł mod na usunięcie syfiastego filtra który psuję grafikę:

Zdecydowanie lepiej teraz gra wygląda.

 

Najlepszy patent to wjechać na stadion tam gdzie jest owalny tor wyścigowy i wyskoczyć z niego rampą. Policja wtedy zostaje a Ty masz blisko do garażu. Ogólnie te miejsca gdzie trzeba coś przeskoczyć są dobre na ucieczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludkowie pomocy

 

jak odblokować części ultimate +? mam już odblokowane wszystkie ultimate. lecą mi teraz same duplikaty

 

jaka jest najlepsza fura do speed trapów? zostały mi 4 i za cholerę nie mogę ich zrobić.Próbowałem lambo huracan i porsche spyder. Za każdym razem wyniki takie same - brakuje 10-15 km/h niezależnie jak długi biorę "rozbieg". Próbowałem i w dzień i w nocy. Fury mają osiągi 400+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludkowie pomocy

 

jak odblokować części ultimate +? mam już odblokowane wszystkie ultimate. lecą mi teraz same duplikaty

 

Bierz udział w wyścigach wysokiej obławy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz udział w wyścigach wysokiej obławy.

 

Oczywiście na 5 poziomie.

A co do fotoradarów to ja zrobiłem na SRS i LaFerrari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile jest części do odblokowania za wyścigi wysokiej obławy, tyle mam zrobić wyścigów? Z tego co widzę, to mam tylko jeden na 5 poziomie i mam go tyle razy powtarzać? To ja podziękuje...

 

Spore ryzyko, ale można go powtarzać kilak razy podczas jednej nocy? Czy za każdym razem trzeba na nowo wbijać obławę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile jest części do odblokowania za wyścigi wysokiej obławy, tyle mam zrobić wyścigów? Z tego co widzę, to mam tylko jeden na 5 poziomie i mam go tyle razy powtarzać? To ja podziękuje...

 

Spore ryzyko, ale można go powtarzać kilak razy podczas jednej nocy? Czy za każdym razem trzeba na nowo wbijać obławę?

 

Tak, za każdy wyścig na 3 i 5 poziomie obławy dostajesz po jednej części, miejsca wyścigów się zmieniają ale i tak na takie które już przejechałeś. Nie pamiętam już dokładnie ale podczas nocy możesz zrobić chyba tylko 2 takie wyścigi potem musisz wrócić do garażu i od nowa włączyć noc.

Edytowane przez Kazik531

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za ikona "czerwony silnik" i pojawia sie zawsze gdy ma sie 3poziom poscigu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dluzej gram tym bardziej mnie wciaga. grywalnosc jest spoko jak dla mnie ale ta grafika...

 

Czy tylko mi sie wydaje czy naprawde miedzy low a ultra jest bardzo mala roznica w wygladzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Oj od dawna na to narzekamy. Badziewny silnik. W nocy jeszcze te problemy łatwo zamaskować, ale w dzień już każdą niedogodność widać. A już bez TAA to dopiero.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to frostbite....

 

Ogolnie jakby nie ta roslinnosc i zasieg rysowania + dosc slabo dzialajace TAA jak na mozliwosci to reszta spoko. Przy TAA nie powinno byc zadnych zabkow ani migotania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HDR dużo lepiej ta gra wygląda. W SDR jest totalnie wyprana. Ale i tak do mnie gameplay nie trafił i gra poleciała z dysku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do mnie gameplay wlasnie trafil ale rozgrywka w dzien....to wyglada jak WRC 5

 

W nocy i deszczu wyglada jak gra naszych czasow ale dzien i slonce...no nie moge patrzec na te kartonowe krzaki i slabe kolory

 

Gdyby w grze byla tylko noc to pewnie ludzie by sie nie skarzyli tylko zachwycali grafika. W NFS 2015 byla tylko noc wiec nie do konca wiemy jak tam wygladala grafika

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do mnie gameplay wlasnie trafil ale rozgrywka w dzien....to wyglada jak WRC 5

 

W nocy i deszczu wyglada jak gra naszych czasow ale dzien i slonce...no nie moge patrzec na te kartonowe krzaki i slabe kolory

 

Gdyby w grze byla tylko noc to pewnie ludzie by sie nie skarzyli tylko zachwycali grafika. W NFS 2015 byla tylko noc wiec nie do konca wiemy jak tam wygladala grafika

 

NFS 2015 ma taki trainer, czy mod który pozwala na zmianę nocy na dzień.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat ma jakis problem z silnikiem ze tak to wyglada w sensie kartonowe krzaki jakby w ogole nie renderowane w 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po forzy nie potrafię przemóc się do tej gry. Jest taka nijaka. Chyba pozostaje czekać na TDU3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie gameplay wlasnie trafil ale rozgrywka w dzien....to wyglada jak WRC 5

 

W nocy i deszczu wyglada jak gra naszych czasow ale dzien i slonce...no nie moge patrzec na te kartonowe krzaki i slabe kolory

 

Gdyby w grze byla tylko noc to pewnie ludzie by sie nie skarzyli tylko zachwycali grafika. W NFS 2015 byla tylko noc wiec nie do konca wiemy jak tam wygladala grafika

 

Po tej grze warto sobie włączyć Forze Horizon 3 lub 4, która wygląda przy tym NFS jak gra z nowej generacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej grze warto sobie włączyć Forze Horizon 3 lub 4, która wygląda przy tym NFS jak gra z nowej generacji ;)

 

heat ma prowadzenie jak gra na tel, forza to inny swiat, duzo lepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forzy brakuje nielegalnych wyścigów i lepszego tuningu wyglądu. w NFS po kilku zmianach model jazdy jest również przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już robią nowego Nfsa,oby był równie dobry jak ten.

tak źle im życzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak źle im życzysz?

Hahhaha made my day :lol2:

 

Proponuję zakłady po ilu miesiącach Skończą wsparcie? Wsumie może lepiej w tygodniach, większa liczba jednak robi wrażenie :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplayowo heat mi sie podoba i chyba najwiecej w niego gram od czasu rivals...

 

Przydalaby sie tylko porzadna grafika i lepsze wsparcie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...