Forum PCLab.pl: Telefon do 900 zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Telefon do 900 zł 900zł Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   iTaTaR 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Sierpień 2019 - 22:06

Cześć. Dotychczas użytkuję Samsunga Galaxy s6 edge, jestem mega zadowolony z niego przez ostatnie 3 lata pomimo bardzo słabej baterii, nadrabia on szybkością systemu, aparatem. Niestety już kilkakrotnie upadał z wysokości(głównie w pracy - kierowca) a dobrać do niego szkło hartowane graniczy z cudem ze względu na zagięcia ekranu. Wcześniej wykorzystywałem go do gier, ale ten aspekt mam za sobą.
Wracając do tematu tym razem nieco mniejszy budżet około 900 zł. Telefon w gabarytach samsunga, może być nieco większy. Kładę nacisk na pojemność baterii aby w pełni móc przez czas w pracy korzystać z niego tzn. pakiet danych, nawigacja, bluetooth także min. 3300 mAh. Dobrym aparatem również nie pogardzę, czytnik linii papilarnych wskazany ale nie koniecznie.

Dziewczyna ma Xiaomi mi 8 lite, telefon uniwersalny ale bardzo mi odpowiada lecz trochę latek chyba już ma, jeżeli będzie coś nowszego z tej marki to się zastanowię.

Jeżeli będzie problem przy owej cenie to zwiększę budżet do 1200 w ostateczności.

Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   ShaDow_Pro 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 23:07

Zobacz redmi note 7, powinien cie zadowolić.

#3 Użytkownik jest niedostępny   jongover 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 19:31

Zobacz postiTaTaR, o 13 Sierpień 2019 - 22:06, napisał(a):

Jeżeli będzie problem przy owej cenie to zwiększę budżet do 1200 w ostateczności.

Xiaomi Mi Mix 2?

#4 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 07:14

spore wymagania jak na ta cenę . Również polecę Redmi Note 7 jednak jest on sporo większy od S6 edge. Poza nim z ciut mniejszych telefonów mogę polecić Zenfone 4 , ma świetny aparat i całkiem dobra baterię . Najmniejszy będzię Samsung A40 ale ma gorszy aparat i baterię od poprzednich , natomiast ma najlepszy ekran i jest najbardziej kompaktowy.

#5 Użytkownik jest niedostępny   iTaTaR 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 30 Sierpień 2019 - 05:56

Wybór padł ma redmi note 7. Trochę czasu minęło od mojego wstawienia posta. Czy w tej cenie przy uwzględnieniu promocji są jeszcze jakieś modele telefonów na które można zwrócić uwagę, a nie były zaproponowane? Widziałem też informacje że ma się pojawić redmi note 8, może poczekać na jego sprzedaż?

#6 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Sierpień 2019 - 06:04

Zobacz postiTaTaR, o 30 Sierpień 2019 - 06:56, napisał(a):

Wybór padł ma redmi note 7. Trochę czasu minęło od mojego wstawienia posta. Czy w tej cenie przy uwzględnieniu promocji są jeszcze jakieś modele telefonów na które można zwrócić uwagę, a nie były zaproponowane? Widziałem też informacje że ma się pojawić redmi note 8, może poczekać na jego sprzedaż?

tak . masz Mi A3 . Duzo osób go krytukuje za ekran ale uważam że nie jest taki zły, w sensie rozdzielczości bo kolory i czernie sa bardzo dobre gdyż to amoled. Poza ekranem ma świetną baterię , aparaty , jest dośc kompaktowy bardzo dobrze leży w dłoni i całkiem szybki. Za 1099zł kupisz z mi bandem 4 którego sprzedasz za 100-150zł i wyjdzie ok 950zł ;)

#7 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Sierpień 2019 - 09:29

tez w tym budzecie bym bral albo redmi 7 albo nowszego mi a3 przy czym mi a3 ma czystego androirda, trzeba na to zworcic uwage bo moze wybierasz telefon ze wzgledu na miui

#8 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Sierpień 2019 - 09:36

W sumie ekran to zaleta mi a3, bo jest to amoled. Raczej nikt kto miał przyjemność używać oleda nie wraca do ips.

#9 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Sierpień 2019 - 11:45

Zobacz postunknown_solider, o 30 Sierpień 2019 - 10:36, napisał(a):

W sumie ekran to zaleta mi a3, bo jest to amoled. Raczej nikt kto miał przyjemność używać oleda nie wraca do ips.

również tak uważam aczkolwiek jak ktoś nie zaakceptuje mniejszej rozdzielczości to może go to nie przekonać. Osobiście uważam że nie jest ak źle z tym HD+ , za to mamy świetne kolorki , idealną i idealną czerń a nie szarość jak na ips.

#10 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 09:30

recenzencie zawsze wytykaja uwagi tego typu telefonow, niestety ale za 1000zl (w polsce) nie da sie zrobic telefonu wszystko majacego, przy czym to chyba najtanszy telefon do tej pory ktory tyle kosztuje na start z amoledem

#11 Użytkownik jest niedostępny   sprzetowiec90 

• Departament wkurzania ludzi
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 10:00

Zobacz postAbove, o 30 Sierpień 2019 - 11:45, napisał(a):

również tak uważam aczkolwiek jak ktoś nie zaakceptuje mniejszej rozdzielczości to może go to nie przekonać. Osobiście uważam że nie jest ak źle z tym HD+ , za to mamy świetne kolorki , idealną i idealną czerń a nie szarość jak na ips.

Jaka zaleta jak wada? Nie dość ze pentile to kiepska wysoka jasność + wypalanie oczu w nocy.... Ja podziękuje za taki ekran w fonie za 1000zł. Lepszy dobry ips niż marny amoled. Dali du.y z ekranem w a3.

#12 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 10:32

Zobacz postsprzetowiec90, o 31 Sierpień 2019 - 11:00, napisał(a):

Jaka zaleta jak wada? Nie dość ze pentile to kiepska wysoka jasność + wypalanie oczu w nocy.... Ja podziękuje za taki ekran w fonie za 1000zł. Lepszy dobry ips niż marny amoled. Dali du.y z ekranem w a3.

troche dali ale w realu nie jest tak źle , miałem ten telefon przez kilka dni na test. Jak potanieje troszke to może byc ciekawie. W swojej cenie ma jedne z najtępszych aparatów i świetną baterie do tego jest w miare kompaktowy o czym wielu producentów zapomina.

Ten post był edytowany przez Above dnia: 31 Sierpień 2019 - 10:33

#13 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 13:30

Stosunkowo słaby oled zawsze jest lepszy niż nawet najlepszy ops. Widoczność w słońcu na pewno nie będzie gorsza niż na jasnym ips dzięki charakterystyce oleda. W Androidzie 10 pewnie dojdzie always on display i podnieś aby sprawdzić powiadomienia więc również i funkcjonalność będzie większa. Zresztą nie znam nikogo, kto po przejściu na oled chciałby wrócić do ips, zwyczajnie jest to lepsze technologia.

#14 Użytkownik jest niedostępny   Decus 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 18:24

a3 nie wypala oczów w nocy, mam od premiery i nadal widzę

#15 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2019 - 22:48

Ja i dużo osób w moim wieku ponad 20 lat robiłem sobie wieczorem oraz bezpośrednio przed snem rentgen mózgu patrząc w migotające kineskopy ustawione na maksymalny kontrast i wysoką jasność, a teraz ludziom nagle ma psuć wzrok niewielki i przyciemniony ekran ips albo (sic!) amoled.

#16 Użytkownik jest niedostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Wrzesień 2019 - 08:16

Nikt tu o psuci wzroku nie mówi, chodzi o sam komfort użytkowania w totalnej ciemności. Wzrok od tego się nie psuje, może się szybciej zmęczyć. Lekarz kontra mity o szkodliwości grania - jest między innymi o graniu w ciemnościach i co się dzieje wówczas z oczami.

Dodaj obrazek

źródło; https://www.youtube....h?v=932OB4Gm8Uw

#17 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Wrzesień 2019 - 10:01

pocophone f1 byl w mi home za 999zl tez wydaje sie ze spelnia zadanie

Strona 1 z 1