Skocz do zawartości
adamos33

Zakup klawiatury za około 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,planuję zaakupić jakąś nie za drogą klawiaturę za około 100zł,nie jestem graczem i wymagań za bardzo nie mam,

priorytet żeby była dobrze podświetlana,tzn. chodzi głównie o znaki/litery na klawiaturze,zbędnych bajerów nie potrzebuję,większość użycia będzie przy pisaniu i czasem jakąś grę odpalę.

Wiem że mechanikaaa w tej cenie nie kkupi się,ale dobra membraana też mi wystarczy.

Obecna klawiatura to Logitech G410,jest faajna,zgrabna i faajne podświetlenie,ale jak to czytacie to widać problem,czyli dwuklik,

myślałem że tylko przy literce "A" ale na innych też takie zjawisko występuje np. spacja i "K" bo też zauważyłem.

Na innej "zwykłej" tego problemu nie ma,jest to denerwujące,klawiaturę już czyściłem,tzn. przedmuchałem jedynie,nie była zalana itp.

 

Moje propozycje co do wyboru klaawiatury do 100zł chyba że coś innego warte uwadze

 

 

1-GENESIS Rhod 400 RGB

2-Hama Metalowa uRage Cyberboard

3-RAVCORE Blade

4-RAVCORE Hurricane

 

ważne to czytelne i dobrze podświetlenie liter,często w nocy piszę.

Pozdrawiam i dzięki za jakiekolwiek rady czy podpowiedzi.

 

ps. pisane bez żadnej korekty,tak jak leci no i widać powtarzające się literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych, co wymieniłeś to Genesis wygląda najsensowniej. Robią coraz lepsze klawy. Ja bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę,ten Asus ciekawy ale jeden problem,podświetlenie,mi najbardziej zależy na podświetlanych znakach i czytelne żeby było,w tej od Asusa to takie podświetlenie do upiększenia raczej,w nocy i tak nic nie zobaczę,teraz filmik na YouTube patrzyłem.

 

 

edit: zobaczę jeszcz co tam ciekawego ma Genesis do zaoferowania w tej cenie i podświetleniu jakie mi odpowiada i zapewne coś od nich wezmę, tzn. tej marki,bo cenowo nic lepszego nie znajdę z nowych.

Edytowane przez adamos33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morelach z kodem BACK19 za 105 zł masz klawiaturę mechaniczną Modecom Volcano Hammer z podświetleniem RGB na przełącznikach Otemu Blue za 105 zł. Lepszej w tej cenie nie kupisz:

 

morele.net/klawiatura-modecom-volcano-hammer-rgb-outemu-blue-k-mc-hammer-u-blue-rgb-us-4143347/

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan dzięki,temat do zamkknięcia,właśnie zakupiłem tego "Haammera" za 105 + paczkomat.

Pozdro i jeszcze raz THX zaa porady itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...