Skocz do zawartości
Spl97

[VID]Kanał YT jednego z uczestników programu Chłopaki do Wzięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Następny pogrążający film

[media]

[/media

Temat filmu:Pewna dziewczyna z Częstochowy :E :E :E

 

 

Co w nim jest pogrążającego ? Jak coś to tylko pokazuje że łatwo gościem można manipulować bo naiwny i niedoświadczony. Magnesik na złe kobiety. Sam taki byłem. Powiedziała mu, że przystojny i on już podjarany.

Nie rozumie że nie powinien tego publikować w sieci, dla siebie powinien coś takiego nagrywać, albo pisać jakiegoś bloga czy coś. Nie tak, że on się otwiera i pokazuje swoje myśli każdemu kto spojrzy.

 

Zrozumcie że nie każdy ma w życiu tak że obraca sobie pannami czy bzyka co popadnie. Bez takich doświadczeń podstawowych, jak np seks, to że dla kogoś może być ważny, sam fakt, żeby np kobiety same się z tobą kontaktowały czy flirtowały z tobą to dla wielu ludzi tak rzadkie zjawisko jak opady śniegu w egipcie, i sprawia że w pewnych względach człowiek się nie rozwija. Jeden zrobi oczy jak usłyszy o gościu co nigdy np nie miał panny a ma 33 lata, a drugi to całkowicie zrozumie i uzna za normalne. Środowisko jest różne. Masa jest gości po 30tce, którzy mają mniejsze kontakty z kobietami niż 13 latki.

 

Ja znam ponad 10 singli po 30tce. Wszyscy z reguły po jednym związku lub nigdy nie mięli dziewczyny.

Udanego małżeństwa też żadnego nie znam.

Edytowane przez wirmo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w nim jest pogrążającego ? Jak coś to tylko pokazuje że łatwo gościem można manipulować bo naiwny i niedoświadczony. Magnesik na złe kobiety. Sam taki byłem. Powiedziała mu, że przystojny i on już podjarany.

Nie rozumie że nie powinien tego publikować w sieci, dla siebie powinien coś takiego nagrywać, albo pisać jakiegoś bloga czy coś. Nie tak, że on się otwiera i pokazuje swoje myśli każdemu kto spojrzy.

Powinien zrozumieć to,że jak chce wrzucać swoje filmy na Youtube,to muszą mieć jakąś wartość.W filmach Jarka ciężko znaleźć coś wartościowego,ostatnie dwa filmy o rzeczach i był wyraźnie podniecony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie że nie każdy ma w życiu tak że obraca sobie pannami czy bzyka co popadnie. Bez takich doświadczeń podstawowych, jak np seks, to że dla kogoś może być ważny, sam fakt, żeby np kobiety same się z tobą kontaktowały czy flirtowały z tobą to dla wielu ludzi tak rzadkie zjawisko jak opady śniegu w egipcie, i sprawia że w pewnych względach człowiek się nie rozwija. Jeden zrobi oczy jak usłyszy o gościu co nigdy np nie miał panny a ma 33 lata, a drugi to całkowicie zrozumie i uzna za normalne. Środowisko jest różne. Masa jest gości po 30tce, którzy mają mniejsze kontakty z kobietami niż 13 latki.

 

Ja znam ponad 10 singli po 30tce. Wszyscy z reguły po jednym związku lub nigdy nie mięli dziewczyny.

Udanego małżeństwa też żadnego nie znam.

Również rozmawiasz z gościem,który też nie miał nigdy dziewczyny,prawiczek na dodatek(22 lata - mój aktualny wiek).

Duży problem jest z ponad 30-letnimi prawiczkami,bowiem na takich kobiety nawet się nie spojrzą,a oni nie zagadają - np.kolega radzi,żeby taki przegryw/nieudacznik poszedł do prostytutki z roksa.pl czy innej agencji(oczywiście w celu rozprawiczenia ;)).Gdyby jeden z moich kolegów wpadł na ten "genialny" pomysł,to by po łbie dostał ode mnie,bo dla mnie seks z prostytutką jest brakiem honoru ze strony mężczyzny.

Nie zapominajcie,że Polska w wielu kwestiach to wciąż średniowiecze i nas od świata zachodniego dzieli lata świetlne :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu już popełniasz błąd z góry nazywając kogoś przegrywem / nieudacznikiem bo nie ma panny / nie bzyka.

Mam kumpli pod 40tkę którzy mają chałupę, zarabiają grubo, jeden ok. €4000 brutto ale w życiu nie chcą mieć kobiety. Ja podobnie, mam 26 lat i wogóle mnie to nie interesuje, wole sobie kupić nowe graty do kompa albo fajne auto.

 

Mnie tam śmiać się chce z ludzi którzy w wieku 18-25 lat już strzelają sobie dzieciaka "bo tak natura chciała" a potem co zrobić z dzieciakiem, co z pracą, kariere/szkołe strzela ch.. bo ktoś musi dzieciaka pilnować.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu już popełniasz błąd z góry nazywając kogoś przegrywem / nieudacznikiem bo nie ma panny / nie bzyka.

Tylko podałem przykład.Sam osobiście nie sprawiam przykrości komuś,któremu coś nie wiedzie w życiu.

Sobie z ciekawości wpadłem na #przegryw(wykop.pl) i tam co ludzie piszą o sobie,nie wiem czy śmiać czy płakać.

 

Ja podobnie, mam 26 lat i wogóle mnie to nie interesuje, wole sobie kupić nowe graty do kompa albo fajne auto.

Też na razie wolę kupować graty do kompa niż wydać na inne cele(oczywiście kiedy nie ma wyższej konieczności)

Tylko powoli dociera do mnie ten fakt,że prędzej czy później będę musiał odkładać dość sporą sumę pieniędzy by się za kilka lat wyprowadzić od rodziców i się ustatkować.Na odpowiednią kobietę myślę,że przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki typ czlowieka, tego nie zmienisz. Tylko ten koles traci bardzo duzo z zycia, prawdopodnie jest nieswiadomy jakie marne ma to zycie, choć moze i dobrze bo by sie załamał. Ale przynajmniej czerpie radosc z tego co ma. A co do dziewczyn, laski lubią łobuzów i tak naprawde najlepiej od młodego zapier****ć zeby jak najszybciej sie ustawić, a potem sobie przebieramy panny, 90% to proste maszyny, z którymi po godzinie robimy co chcemy w sypialni, wystarczy ze masz fure i fajny look. No i trzeba sie wyszaleć w mlodosci zeby nie było skoku w bok, a co do malzenstwa odpada, nigdy w zyciu. Szkoda nerwów i kasy na ceregiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam śmiać się chce z ludzi którzy w wieku 18-25 lat już strzelają sobie dzieciaka "bo tak natura chciała" a potem co zrobić z dzieciakiem, co z pracą, kariere/szkołe strzela ch.. bo ktoś musi dzieciaka pilnować.

Powiem tutaj coś czego ja za diabła nie rozumiem i nie będę rozumiał.

Oczywiście spotykają się od jakiegoś czasu obojętnie która kobieta z mężczyzną,który jest naprawdę przystojny(szybciej ona jemu wpadła w oko lub odwrotnie).Potem zauroczenia,randki,zakochania itd. aż w końcu lądują w łóżku,następnie robią wiadomo co.Później(nie od razu) kobieta wpada w ciążę i tacy przystojniacy się od partnerek odwracają,skazując na to że takie kobiety będą samotnymi matkami.Gdzie tu logika?

Czasami z nudów wchodzę na portale randkowe typu badoo(póki co nie mam konta na żadnym portalu randkowym) i widzę takie samotne matki szukające mężczyznę,który zaakceptuje jej dzieci/dziecko.

Na moje towarzystwo samotne matki nie mają co liczyć ode mnie i tego zdania nie zmienię.

 

A co do dziewczyn, laski lubią łobuzów i tak naprawde najlepiej od młodego zapier****ć zeby jak najszybciej sie ustawić, a potem sobie przebieramy panny, 90% to proste maszyny, z którymi po godzinie robimy co chcemy w sypialni, wystarczy ze masz fure i fajny look.

Prawda,najgorsze jest to,że większość kobiet najzwyczajniej w świecie leci na kasę i nie zmienimy tego nastawienia kobiet.

Fajnego looku nie mam,osobiście nigdy nie pytałem kolegów/koleżanek o ocenę wyglądu,ale takie 5-5,5/10 mógłbym postawić.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tutaj coś czego ja za diabła nie rozumiem i nie będę rozumiał.

Oczywiście spotykają się od jakiegoś czasu obojętnie która kobieta z mężczyzną,który jest naprawdę przystojny(szybciej ona jemu wpadła w oko lub odwrotnie).Potem zauroczenia,randki,zakochania itd. aż w końcu lądują w łóżku,następnie robią wiadomo co.Później(nie od razu) kobieta wpada w ciążę i tacy przystojniacy się od partnerek odwracają,skazując na to że takie kobiety będą samotnymi matkami.Gdzie tu logika?

Czasami z nudów wchodzę na portale randkowe typu badoo(póki co nie mam konta na żadnym portalu randkowym) i widzę takie samotne matki szukające mężczyznę,który zaakceptuje jej dzieci/dziecko.

Na moje towarzystwo samotne matki nie mają co liczyć ode mnie i tego zdania nie zmienię.

 

 

Prawda,najgorsze jest to,że większość kobiet najzwyczajniej w świecie leci na kasę i tego nie zmienimy tego nastawienia kobiet.

Fajnego looku nie mam,osobiście nigdy nie pytałem kolegów/koleżanek o ocenę wyglądu,ale takie 5-5,5/10 mógłbym postawić.

 

u mnie w miescie te samotne matki to przeru**** przez wszystkich laski, na taka tylko splunąć. Splendor jeszcze musisz sie podszkolić w tych sprawach skoro tego nie rozumiesz. Laska jest na kilka rund, wpadka i chlopak ucieka xd. On chciał tylko zaliczyć panne a nie pchać sie w bobasa. Płytkie ale prawdziwe. Nie ma co wybrzydzać tylko brać co leci :E No i trzeba umieć zaspokoic kobiete, bo inaczej miesiac i od ciebie odchodzi. To ze nie pytales chlopakow o ocene to raczej dobrze, ale to raczej wynika z tego jak kobiety reaguja na ciebie a nie jaka dają Ci ocene. Jak cie szanują i są zainteresowane twoją gadką to znak że masz 10/10 :D:E

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splendor jeszcze musisz sie podszkolić w tych sprawach skoro tego nie rozumiesz.

:thumbup:

 

Laska jest na kilka rund, wpadka i chlopak ucieka xd. On chciał tylko zaliczyć panne a nie pchać sie w bobasa. Płytkie ale prawdziwe.

Oczywiście mogli pomyśleć o prezerwatywach/antykoncepcji,ale jak taka wpadka się zdarzyła to trudno,co stało.

Dla mnie to jest smutne ale prawdziwe.Ja bym po takiej wpadce nie uciekł gdzie popadnie,a bym wspierał potencjalną partnerkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

 

 

Oczywiście mogli pomyśleć o prezerwatywach/antykoncepcji,ale jak taka wpadka się zdarzyła to trudno,co stało.

Dla mnie to jest smutne ale prawdziwe.Ja bym po takiej wpadce nie uciekł gdzie popadnie,a bym wspierał potencjalną partnerkę

 

dobra postawa, lecz trochę jeszcze naiwna. Powodzenia w podbojach miłosnych. Pamietaj o dobrym zegarku i fajnym perfumie :D :D :D (ja wujek dobra rada) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to raczej wynika z tego jak kobiety reaguja na ciebie a nie jaka dają Ci ocene. Jak cie szanują i są zainteresowane twoją gadką to znak że masz 10/10 :D:E

Z tym to akurat jest dość kiepsko,ale nie tak całkiem dawno(kilka miesięcy temu) miałem bardzo dobry kontakt z koleżanką z roku(po prostu ze studiów) i całkiem dużo rozmawialiśmy o sobie,ona rozmawiała co np.o swoich marzeniach,a ja z kolei też miałem ciekawe tematy/poglądy do rozmowy.Nie brałem jej pod uwagę na ew.partnerkę(różnica charakterów,jest palaczką oraz nie interesuje jej moja pasja - sprzęt komputerowy).Nie rozmawiamy już ze sobą - kontakt urwał ze 4 miesiące temu - przestała po prostu przychodzić na zajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o dobrym zegarku i fajnym perfumie :D :D :D (ja wujek dobra rada) :D

Dzięki za radę.

Prędzej czy później sprawię sobie zegarek(podobają mi się modele Casio z serii Retro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do filmikow na w tym temacie, bys wlaczył to :

to ten chlopak do wziecia myslalbym ze to jakis film z hollywood, jest taki nieswiadomy jak wyglada życie, jest zamkniety w swoim domu z mamą która gotuje mu obiadki, nic nie wie, niczego nie spróbował. Żyje w swojej nieswiadomosci. Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Chłopaki.

Temat założył żeby się pośmiać z gościa a teraz odbiera porady jak wyrywać panie. :-)

Nie ma jak PCLab :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Chłopaki.

Temat założył żeby się pośmiać z gościa a teraz odbiera porady jak wyrywać panie. :-)

Nie ma jak PCLab :-D

 

takie zycie ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Chłopaki.

Temat założył żeby się pośmiać z gościa a teraz odbiera porady jak wyrywać panie. :-)

Nie ma jak PCLab :-D

Chciałem się tym podzielić się z pozostałymi z forum,ale tutaj to niewinnie wyszło.

Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijacie się z gościa, który na bank ma lekki niedorozwój (czy to wrodzony czy nabyty przez nie odpowiednie wychowanie w okresie od narodzin do 7r życia). Do tego pochodzi z pćimia dolnego i miał kontakt z ludźmi starszej daty przez całe życie(zupełnie inny język, zachowania i nawyki). Sami wiecie jaki tok rozumowania mają ludzie starszej daty i jakiego słownictwa używają (nie mówię tu o bluzgach, ale o np. "nareperować" - kiedy ostatnio to słyszeliście ? bo ja zazwyczaj słyszę "naprawić", "tamoj" etc.). Jest wybitnym przykładem tego jaki wpływ na rozwój człowieka ma jego środowisko. Gość jest pozytywny i widać, że czerpie radość, tylko brak mu kobiety. Obejrzyjcie kilka odcinków z nim jak zachowuje się na np. targu czy w knajpie, z kim ma kontakt to nie będzie wam do śmiechu.

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się nabija ten się nabija. Wszak to nie ładnie się nabijać. To ciekawe swoją drogą zjawisko. O ile 90% z czego większa część lubi a mniejsza może się ponabijać to chyba mniej niźli 5% jest w stanie znieść nabijanie się z siebie i nawet śmianie się z siebie razem z innymi. ;-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również rozmawiasz z gościem,który też nie miał nigdy dziewczyny,prawiczek na dodatek(22 lata - mój aktualny wiek).

Duży problem jest z ponad 30-letnimi prawiczkami,bowiem na takich kobiety nawet się nie spojrzą,a oni nie zagadają - np.kolega radzi,żeby taki przegryw/nieudacznik poszedł do prostytutki z roksa.pl czy innej agencji(oczywiście w celu rozprawiczenia ;)).Gdyby jeden z moich kolegów wpadł na ten "genialny" pomysł,to by po łbie dostał ode mnie,bo dla mnie seks z prostytutką jest brakiem honoru ze strony mężczyzny.

Nie zapominajcie,że Polska w wielu kwestiach to wciąż średniowiecze i nas od świata zachodniego dzieli lata świetlne :kwasny:

 

"Prawiczek na dodatek" w zestawieniu z "22 lata" brzmi tak jak sześciolatek mówiący "kurła, kiedyś to było" ;)

30+ to nie duży problem, ale młodzi ludzie, z których sporo chce się jeszcze wyszaleć. Znam gościa z gier, co ma 35 lat i pracę, ale nie ma dziewczyny i kupuje sobie ciągle figurki postaci z gier, koszulki i inne tego typu bajery. Jego koledzy są w podobnym wieku i tez tylko gry, a dziewczyny oglądają jedynie na twitterze czy insta. U takich to możliwe, że zacznie się życie seksualne po czterdziestce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może czasy się zmieniają? Tutaj wszędzie trąbią że spada liczba związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może czasy się zmieniają? Tutaj wszędzie trąbią że spada liczba związków.

 

 

i dobrze, ze sie zmniejszają, ludzie widzą co się dzieje wokół nich, u znajomych itd. Szkoda nerwów. Ja swojej kobiecie powiedzialem ze slubu nigdy nie będzie ,a ona nadal zyje nadzieją że będzie i że wydorośleje... Ale tak nie bedzie. Mam 25lat. Wydaje mi się że zdrowsze dla zwiazku własnie jest nie wiązanie sie na papierze, a jak juz to rozdzilnosc majatkowa

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawiczek na dodatek" w zestawieniu z "22 lata" brzmi tak jak sześciolatek mówiący "kurła, kiedyś to było" ;)

30+ to nie duży problem, ale młodzi ludzie, z których sporo chce się jeszcze wyszaleć. Znam gościa z gier, co ma 35 lat i pracę, ale nie ma dziewczyny i kupuje sobie ciągle figurki postaci z gier, koszulki i inne tego typu bajery. Jego koledzy są w podobnym wieku i tez tylko gry, a dziewczyny oglądają jedynie na twitterze czy insta. U takich to możliwe, że zacznie się życie seksualne po czterdziestce.

Myślę że wygląda to zgoła inaczej niż, mam 35 lat i chce sobie grać w gry. Większość osób szuka poważnych relacji, ale brak poważnych kobiet ;) a o seks też bardzo trudno o ile laski nie mają mokro na twój widok i ty masz jakieś zasady. Nie tak dawno temu poznałem "fajną" kobietę w klubie. Wszystko dąży do jednego, co nie co już było, a ona w pewnym momencie mówi że musi do męża napisać.. ja nawet nie wiedziałem co odpowiedzieć. Koniec końców zostawiłem ją i poszedłem poznać się z kimś innym.

 

Po tym jak ona ze mną rozmawiała co robiła, gdybym był jej mężem to by z hukiem za drzwi z torbami wyleciała i rozwód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ona ze mną rozmawiała co robiła, gdybym był jej mężem to by z hukiem za drzwi z torbami wyleciała i rozwód.

+1

 

Ja swojej kobiecie powiedzialem ze slubu nigdy nie będzie ,a ona nadal zyje nadzieją że będzie i że wydorośleje... Ale tak nie bedzie. Mam 25lat. Wydaje mi się że zdrowsze dla zwiazku własnie jest nie wiązanie sie na papierze, a jak juz to rozdzilnosc majatkowa

Życzę ci,żebyś tego zdania nigdy nie zmienił.

 

Tutaj wszędzie trąbią że spada liczba związków.

Spadająca liczba związków = Rosnąca liczba singli

 

30+ to nie duży problem, ale młodzi ludzie, z których sporo chce się jeszcze wyszaleć.

Raczej mało kto w wieku 30+ chce się wyszaleć w miarę możliwości.

W tym wieku większość pochodzi do życia już poważnie i pragnie ustatkowania,założenia rodziny(tutaj głownie kobiety mają ten ciąg) niż w wieku 20-25 lat

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...