Skocz do zawartości
Spl97

[VID]Kanał YT jednego z uczestników programu Chłopaki do Wzięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy wcale nie chcą, czy nie muszą się wyszaleć. Mnie ten od zawsze kręcił poważny związek skutkujący małżeństwem, ale taki mój charakter. Jednak to małżeństwo to bardzo ważna decyzja.

Też byłem mocno zakochany ale wiedziałem, że nie oświadczę się nigdy dopóki najpierw ze sobą na zamieszkamy i zobaczymy jak to wygląda. bo to będzie branie kota w worku. a że moja eks miała podejście mieszkanie tylko po ślubie.. seks już akurat nie wliczał się w tą zasadę.. takie tam podwójne standardy. Ona miała podejście że nie bawi się w małżeństwo na próbę żeby razem mieszkać przed ślubem. I że co, wyjdzie że się nie dogadamy to spakujesz rzeczy i odejdziesz ode mnie ? Tak. A co chciałabyś aby taka sytuacja po ślubie wynikła ? I ją przekonywałem nt siebie, a co jak ci się jakieś moje nawyki nie spodobają itp.. to trzeba przecież poznać wszystko. Ja kota w worku brał nie będę.. Nie mniej wtedy liczyłem że uda się dość do kompromisu. typu pomieszkiwanie itp.

 

Ja ogólnie miałem jasno okreslony plan dotyczący czegoś takiego jak małżeństwo bo to bardzo poważna sprawa. Mieszkanie razem co najmniej rok, aby przelecieć wszystkie sytuacje jakie mogą się zdarzyć. Pomijając życie razem, to akwizytorzy, nie akwizytorzy, jak na to reaguje, czy wpuszcza do domu czy nie. Ksiądz po kolędzie, wizyta rodzin, przygotowania do świąt.. wtedy wiadomo napięta atmosfera i wszystkie takie sytuacje. Aby sprawdzić jak się razem odnajdujemy w czymś takim, czy się dogadujemy, czy mamy o co się kłócić. Ba, ja nawet miałem plan aby co np 3 miesiące sobie siąść i rozmawiać co nam się podoba co nam się nie podoba. Czy możemy to zmienić czy nie, i jak rozwiązać ten problem lub problemy i gdy rozmowy by zawodziły no to zakończenie relacji, a jak wszystko ok to oświadczyny jako formalność. Nic w moim podejście do partnerki po ślubie by się nie zmieniło. Czym jest ten rok czy nawet 3 lata na upewnianie się w kontraście do 50 czy 60 lat razem. Wydaje mi się, że to rozsądne podejście. Wtedy mamy już jakiś zarys jakby to wyglądało, jakieś podstawe dane. Nie sztuka ożenić się a potem zejść sie nazwzajem i kłócić non stop i rozwód. Mając zarys można już coś przewidzieć czy założyć czy to da radę czy nie.

 

W każdym razie ja tam chciałbym się ożenić, ale z głową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja tam chciałbym się ożenić, ale z głową ;)

Myślę tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast się czaić, to do niego w końcu napisz?

Bliższego kontaktu niż YT do niego nie mam,niestety.

Gdybym mógł,to już dawno bym mu uświadomił,a on cały czas nabiera wody w usta i chyba nie czyta komentarzy pod swoimi filmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sądzicie, że on robi to na poważnie, to przypomnijcie sobie filmy Klocucha ;) Za jakieś pół roku może się okaże, że to eksperyment społeczny czy coś, jak z tą babią pouczającą młodzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś pół roku może się okaże, że to eksperyment społeczny czy coś, jak z tą babią pouczającą młodzież.

Też tego nie można wykluczyć.

Jeśli chodzi o Klocucha,to on akurat robi tak filmy,żeby było śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mógł,to już dawno bym mu uświadomił

 

Co bys mu cchial konkretnie uswiadomic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bys mu cchial konkretnie uswiadomic?

Mianowicie to,że nie powinien nagrywać filmów na youtube w takiej formie,jak jest teraz.

Mnie nie obchodzi co kupuje,z jaką dziewczyną pisze itd.(zaraz będzie,przecież nie musisz tego oglądać)

Owszem nie muszę oglądać,lecz mu bym powiedział,że robi z siebie przysłowiowego "debila".

Możesz zauważyć,że Jarek w swoich filmach nikomu nie odpowiedział na komentarze,cały czas nabierając wody w usta.

Lepiej mu było nie dzielić swoimi przemyśleniami z innymi,ale niech robi co chce,bo do niego nie da się dotrzeć.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skrobne cos. Mam nadzieje, ze dotrze...;) Chociaz w mysl "zasady" ---> Gdyby glupi wiedzial, ze jest glupi to bylby madry ;)

 

Po pierwsze, to nasmiewasz sie z osoby o bardzo niskim ilorazie inteligencji. Mozna nawet uznac, ze posiada jakies lekkie uposledzenie (z tych lekki to na przyklad jest debilizm). Nie widzisz takiej prostej zasady, ze programy typu "Chłopaki do wzięcia" robione sa dla, w gruncie rzeczy, wysmiewania sie. Cisniesz z takich ludzi beke, a ja bym to porownal do nasmiewania sie z osoby dotkniete zespolem Downa. Rzeczywiscie spoko... Nalepsze, ze sam nie jestes tytanem intelektu. Dla Ciebie sarkazm czy ironia to chyba abstrakcyjne pojecia ;) Najlepszym przykladem Twojego "poziomu" jest post Áltair. Ja smiechlem jak to czytalem, a Ty nawet nie zajarzyles.

 

 

Możesz zauważyć,że Jarek w swoich filmach nikomu nie odpowiedział na komentarze,cały czas nabierając wody w usta.

Malo to jest osob co zlewaja komentarze i robia swoje? Tylko w tym przypadku, boli Cie, ze typ jest glupszy od Ciebie...

 

Owszem nie muszę oglądać,lecz mu bym powiedział,że robi z siebie przysłowiowego "debila".

 

Tylko Ty nie rozumiesz, ze dla Ciebie on jest debilem, dla mnie Ty, a dla kogos kto ma na przyklad 150+IQ to ja nim moge byc... Jarzysz o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepsze, ze sam nie jestes tytanem intelektu.

Nigdy nim nie byłem

Tu mogę przyznać :thumbup:

 

Dla Ciebie sarkazm czy ironia to chyba abstrakcyjne pojecia ;)

A może dla mnie sarkazm i ironia to są abstrakcyjne pojęcia.

Jestem jakim jestem.Mam swoją opinię na dany temat i jestem szczery,aż czasem do bólu.

 

Malo to jest osob co zlewaja komentarze i robia swoje? Tylko w tym przypadku, boli Cie, ze typ jest glupszy od Ciebie...

Tak naprawdę boli mnie to,że on popełnia takie same błędy co ja kiedyś(tak,ja mam nieudany epizod z kanałem YT na koncie,niektórzy z forumowiczów potwierdzą),próbowałem mu dotrzeć do rozsądku,lecz mnie ignoruje(OK,ma do tego prawo).Mimo tych błędów liczba subskrybcji i wyświetleń jego kanału rośnie,zamiast stanąć w miejscu bądź maleć.Za ten rozwój wydarzeń odpowiada taka prawda,że się wypromował w tym badziewnym programie i taką reklamę stosuje na swoim kanale.

Będąc zupełnie szczerym,zazdroszczę mu.

 

Tylko Ty nie rozumiesz, ze dla Ciebie on jest debilem, dla mnie Ty,

OK,możesz mnie nazwać,jak chcesz,ale nie wszczynajmy tutaj kłótni,to nieodpowiednie miejsce na coś takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalna rada - jeżeli Cie to tak boli to przestań oglądać. Spadnie mu oglądalność to przestanie. Witamy w czasach reality show, gdzie ludzie robią z siebie pośmiewisko za pieniądze i dla rozgłosu. Zobacz sobie jaką oglądalność ma Love Island Polska edycja (o oryginalnej wersji UK nie wspominając), czy chociażby Big Brother, który powrócił po latach.

To prawie jak z influenrerami, którzy sobie co miesiąc zaprzeczają - najlepsi są fit-guru, którzy co miesiąc mają rewolucyjne i najlepsze ćwiczenia na spalanie tłuszczu - spalisz tonę tłuszczu robią tą prostą czyność!1one

Najlepsze ćwiczenia na spalanie tłuszczu - tylko 30 min!1one.

 

Każdy po 50K - jeżeli nawet na 10K wyświetleń miał reklamy (blokery, skopane reklamy YT) to i tak jest sporo do przodu.

 

Najwspanialsze jest w tym wszystkim to, że Ty pisząc komentarze pod jego filmami, które on ma ewidentnie w rzyci, powiększasz zasięgi.

 

Btw. Nawet jeżeli on jest upośledzony - a tego nie wiem i nie wnikam, bo do osób niepełnosprawnych fizycznie, czy umysłowo nic nie mam - to on na tym zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadnie mu oglądalność to przestanie.

U niego to się tak rozrosło,że w najbliższym czasie nie spadnie mu oglądalność.

 

Najwspanialsze jest w tym wszystkim to, że Ty pisząc komentarze pod jego filmami, które on ma ewidentnie w rzyci, powiększasz zasięgi.

Ale też odpowiadałem ludziom dla uświadomienia itd.

Pod ostatnim filmem napisałem mu coś takiego

Mówisz że będzie legancko.....

Jak zwykle będzie tak,że ooo dziewczyna do ciebie odezwała,ty Jarek nakręcony i snujesz o tej jedynej i potem się okaże że to szelma jakaś.

Człowieku,miej trochę godności i przestań wrzucać bezwartościowe filmy.

Pozdrawiam,i tak wiem że mojego komentarza nie przeczytasz.

Też pod tymi komentarzami fajnie się rozmawiało z kilkoma kobietami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa 2019 rok a gościu który nie tak dawno nagrywał poradniki typu Jak zainstalować Windowsa XP wyśmiewa się z gościa co występuje w programie Chłopaki do Wzięcia i widać,że ma jakieś zaburzenie bądź lekkie upośledzenie.

 

 

 

 

Ech,co za ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa 2019 rok a gościu który nie tak dawno nagrywał poradniki typu Jak zainstalować Windowsa XP wyśmiewa się z gościa co występuje w programie Chłopaki do Wzięcia i widać,że ma jakieś zaburzenie bądź lekkie upośledzenie.

Popatrz i posłuchaj dobrze

Chodzi o to,że koleś popełnia takie same błędy co ja kiedyś i dosłownie nikt mu nie uświadomi,żeby przestał nagrywać takie powiedząc nijakie filmy.

 

nie tak dawno nagrywał poradniki typu Jak zainstalować Windowsa XP

Lata 2017-2018,to już trochę dawno jest ;)

Jesteś któryś z kolei,który o mnie wspomina :o

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku znasz historię tego człowieka?Bo ja oglądałem swego czasu ten serial i Jarek z tej całej ekipy co tam występuje jest na prawdę ogarniętym człowiekiem. Od małego miał pod górkę,bo matka go olała(nie pamiętam czasem czy go nie oddała do domu dziecka),chłopak jako jedyny z tamtej ekipy nie pije i pracuje a to,że lekko odbiega od współczesnych standardów to nie powód,bo robić sobie z niego jaja i wyśmiewać.

 

 

Ja mu kibicuję w tym co robi,nikomu defacto nie szkodzi tymi filmikami,nie żebrze o pieniądze więc o co Ci chodzi? Ma fanbase prawie 20 tysięcy osób a Ty z niego ciśniesz jak sam kuźwa nagrywałeś jakieś durne poradniki typu jak zainstalować Windowsa albo jak wejść do biosu.

 

Moim zdaniem to Ty możesz czyścić Jarkowi buty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Ty możesz czyścić Jarkowi buty i tyle.

Możesz mówić jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Jarek nie zasługuje na pogardę,obejrzyj kilka odcinków z jego matką,to pojmiesz dlaczego Jarek jest jaki jest.Nie jeden chłopak na jego miejscu by się załamał,a on potrafi się cieszyć z życia i niewiele mu trzeba.

 

Chłopie masz 22 lata z nagrywania durnych poradników na Youtubie,gdzie byłeś na każdym kroku sprowadzany do pionu,przeszedłeś na to forum i spamujesz codziennie po 50 postów i Ty śmiesz kogoś oceniać i się śmiać z tego jak żyje?

 

 

Zacznij żyć swoim życiem,spełniaj się w pasji i żyj w zgodzie z innymi a nie wyśmiewać się z kogoś komu nie dorasta się do pięt. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu kibicuję w tym co robi,nikomu defacto nie szkodzi tymi filmikami,nie żebrze o pieniądze więc o co Ci chodzi? Ma fanbase prawie 20 tysięcy osób a Ty z niego ciśniesz jak sam kuźwa nagrywałeś jakieś durne poradniki typu jak zainstalować Windowsa albo jak wejść do biosu.

Powiem ci tak,ja doskonale pamiętam,że ty i reszta jechaliście po mnie,że nagrywałem poradniki o których mówisz.

OK,wtedy to były inne czasy i dopiero po czasie do mnie dotarło(niestety,za późno - uznaję swój były kanał YT za nieudany epizod),że nie warto było ciągnąć tą beznadzieję.

Skoro ty i ekipa cisnęliście ze mnie,za moje filmy(OK,spamowałem - dobra,przyznaję),to ja mogę cisnąć z Jarka,który występuje w tym dla mnie śmiesznym programie,jakim jest "Chłopaki do Wzięcia"(nie oglądam tego syfu - rzuciłem okiem na może jeden odcinek i uznałem że to nic ciekawego) i nagrywa nijakie filmy o dziewczynach,prezentach czy nawet o zegarku szwajcarskim - oczywiście próbując wypowiedzieć te dwa słowa,to przekręcił słowa.

Co do fanbase - to powiem,zazdroszczę mu ok.19 tys.osób,dla mnie osobistą tragedią będzie,jak Jarek będzie miał 100 tys.subskrybcji.

 

A ja założyłem temat o Jarku,głownie dlatego,jaką opinię innych userów ma Jarek,a widzę że dla nich chyba to było nic śmiesznego.

 

przeszedłeś na to forum i spamujesz codziennie po 50 postów

Słuchaj,tym razem trochę już przesadzasz

To,że wróciłem z powrotem na forum,to moja osobista decyzja - wiedziałem,żeby tu wrócić,to musiałem skończyć z beznadziejnym spamowaniem i prowadzić normalne konto,jakbym robił nadal to samo na tym koncie,to już by mnie dawno nie było - miałbym bana.

Nie spamuję codziennie po 50 postów,miałbym sporo więcej postów niż aktualnie.

Czasem coś wrzucam linki z YT,głównie z muzyką związane.

Gdy jest jakaś ciekawa dyskusja i mam coś ciekawego do napisania/powiedzenia to napiszę.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiaćź, chłopak wypowiada się na swój sposób.

Smiać to się można z "KO" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak,ja doskonale pamiętam,że ty i reszta jechaliście po mnie,że nagrywałem poradniki o których mówisz.

OK,wtedy to były inne czasy i dopiero po czasie do mnie dotarło(niestety,za późno - uznaję swój były kanał YT za nieudany epizod),że nie warto było ciągnąć tą beznadzieję.

Skoro ty i ekipa cisnęliście ze mnie,za moje filmy(OK,spamowałem - dobra,przyznaję),to ja mogę cisnąć z Jarka,który występuje w tym dla mnie śmiesznym programie,jakim jest "Chłopaki do Wzięcia"(nie oglądam tego syfu - rzuciłem okiem na może jeden odcinek i uznałem że to nic ciekawego) i nagrywa nijakie filmy o dziewczynach,prezentach czy nawet o zegarku szwajcarskim - oczywiście próbując wypowiedzieć te dwa słowa,to przekręcił słowa.

Co do fanbase - to powiem,zazdroszczę mu ok.19 tys.osób,dla mnie osobistą tragedią będzie,jak Jarek będzie miał 100 tys.subskrybcji.

 

A ja założyłem temat o Jarku,głownie dlatego,jaką opinię innych userów ma Jarek,a widzę że dla nich chyba to było nic śmiesznego.

 

 

Słuchaj,tym razem trochę już przesadzasz

To,że wróciłem z powrotem na forum,to moja osobista decyzja - wiedziałem,żeby tu wrócić,to musiałem skończyć z beznadziejnym spamowaniem i prowadzić normalne konto,jakbym robił nadal to samo na tym koncie,to już by mnie dawno nie było - miałbym bana.

Nie spamuję codziennie po 50 postów,miałbym sporo więcej postów niż aktualnie.

Czasem coś wrzucam linki z YT,głównie z muzyką związane.

Gdy jest jakaś ciekawa dyskusja i mam coś ciekawego do napisania/powiedzenia to napiszę.

Wyciągnij kija z tyłka i nabierz trochę dystansu bo tym prawiczkiem to zostaniesz już chyba do końca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu swoje.Śmiejesz się z tego gościa,jednocześnie go śledząc i oglądając.W ten sposób nabijasz mu wyświetleń.Kto tutaj jest bardziej przegranym?

 

 

Zresztą,jesteś na forum od 203 dni.Przez ten okres napisałeś 2111 postów i jak Ty śmiesz się z kogoś śmiać,skoro Twoim jedynym zajęciem jest spamowanie na forum.

 

 

 

Życzę Ci jak najlepiej. Z tej okazji przesłuchaj życiowego Ryśka,może znajdziesz swoją drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...