Forum PCLab.pl: Iphone SE nie chce się ładować - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Iphone SE nie chce się ładować

#1 Użytkownik jest niedostępny   ziomek5303418 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Sierpień 2019 - 19:35

Witam mam taki problem otóż, użytkuje telefonem Iphone SE i problem polega mianowicie na tym, że do dnia dzisiejszego telefon normalnie się ładował, ale po południu wówczas gdy chciałem podłączyć telefon do ładowarki to telefon nie chciał się ładować.
2 miesiące temu miałem podobny problem z telefonem, że nie chciał się ładować lecz oddałem go do naprawy i powiedzieli, ze port USB do ładowania był w paprochach itd.
Czyściłem teraz telefon wydłubywałem wykałaczką z portu USB brudu, mało, ale troszkę było i spróbowałem podłączyć do ładowarki co nie przyniosło żadnych rezultatów.
I zwracam się teraz z prośbą o waszą pomoc forumowicze.
W jaki sposób mogę naprawić telefon, aby spowrotem zaczął się ładować? Dodam iż telefon na 100% ma sprawną ładowarkę, gdyż moja kuzynka ma taki sam model telefonu i podłączyła pod moją ładowarkę i wszystko działało.
Na załączonym zdjęciu jak widać, gdy odłącze kabel od ładowania wyświetla się znak kabla oraz błyskawicy, a gdy podłącze, znak podłączenia kabla i błyskawicy znika.

Załączone pliki

#2 Użytkownik jest niedostępny   Adam1991 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 07:45

tak zazwyczaj sie dzieje jak masz zasyfiony port. Wymiana gniazda ładowania w iPhone na szczescie nie jest droga, ani skomplikowana, tylko nastepnym razem trzeba uważać, nie zamoczyć gniazda i dopuścić do zabrudzenia, nie próbować samemu czyścić zbyt gleboko bo rozwalisz

#3 Użytkownik jest niedostępny   zireael7 

• Coś się kończy, coś się zaczyna
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 20:45

Masz jeszcze gwarancję? Gdzie dawałeś wcześniej telefon do serwisu?

Strona 1 z 1