Skocz do zawartości
grzegorczyk

pilnie potrzebuje dobrego Pada ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Z DS4 na PS3 nie jest tak idealnie, nie zawsze działa to, co powinno działać. Przykładowo w Tekken Tagu 2 nie działają "ukosy", czyli grać się nie da. W Bayonetta z kolei nie da się robić uników z tego co pamiętam, czyli jw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to całkiem możliwe (oczywiście kiedyś oryginalne D3 kosztowały średnio 150-170 zł), ale to było dawno temu. Obecnie przy panującym PS4, całkiem możliwe, że ceny poszybowały mocno w dół. Opis również wskazuje na oryginał (wsadzanie podróbek do oryginalnych opakowań i sprzedawanie jako oryginał wydaje mi się mało realne nawet biorąc pod uwagę wszechobecne Januszowanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podróba, która nie ma żyroskopu czyli tego Axis czy jak to się tam nazywa.

 

Oryginalne pady to są dostępne nowe w Japonii. U nas tylko używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ~70 zł to kupuje się używane od 100% sprzedającego, nówek za tyle nie zobaczysz. Miałem taką podróbę, którą dostałem wraz z konsolą. Wygląda bardzo podobnie do oryginału, ale brakuje właśnie żyroskopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można już nigdzie dostać oryginalnego Dualshock 3?

A to: https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-pad-kontroler-sony-ps3-dualshock3-7767869241

Wystarczy poczytać opinie na temat oszusta.

 

Miałem taką podróbę, którą dostałem wraz z konsolą
I jak oddałeś na gwarancję? :) Przecież to nie żarówka, gdzie z uwagi na bardzo niską cenę było bardzo mało chętnych do reklamacji.

 

Tu ten oszust daje 2 lata gwarancji. Co teoretycznie oznacza bankructwo, bo każdego musi wymienić ze 20 razy, realnie pewnie wszystkie reklamacje odrzuca. Przede wszystkim kłamie, że to oryginał, gdyby nie kłamał to mało kogo by to przejęło, ot po prostu chłam w niskiej cenie.

 

Na ceneo można zobaczyć jak wygląda podstawka podróby: https://www.ceneo.pl/30886480 - a potem różne firmy chłam dodają swoje logo (a podrabiacz napis Sony). Na ceneo jest też pad za 170 zł podejrzany o bycie oryginałem (ale niektórzy są takimi złodziejami, że potrafią sprzedawać podróbę w cenie oryginału, a zdjęcie dadzą z oryginału).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zasmuciliście tym faktem. Sam mam oryginalnego pada od samego początku konsoli (nie grałem super namiętnie dużo, przeszedłem kilka gier i pad sobie leży obok konsoli). Aktualnie szykuję się na przejście PERSONY 5 i dlatego też zastanawiam się nad dodatkowym Dualshockiem 3 w razie czego. Co ciekawe oryginalne pady z X360 można dostać bez problemu (używam do PC), a przecież Dualshock 3 też działa obecnie na Steam (a XBOX one ma kolejnego pada, więc ewentualne argumenty o Dualshock 4 są nietrafione).

Edytowane przez mystic868

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać opinie na temat oszusta.

 

I jak oddałeś na gwarancję? :) Przecież to nie żarówka, gdzie z uwagi na bardzo niską cenę było bardzo mało chętnych do reklamacji.

 

 

Kupiłem używaną konsolę z 2 padami, jedne był oryginalny, ale stary, a drugi prawie nowy, ale właśnie podróba.

Ten użytkownik sprzedaje w 100% sprawne i oryginalne pady, tylko ze używane. Niestety na razie nic nie wystawia.

https://allegro.pl/uzytkownik/Slawuro?strategy=NO_FALLBACK&order=n&bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-4-0619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od slawuro kupiłem dwa pady jeden lepszy drugi w troszeczkę gorszym stanie ale jak na używki to i tak ideały.

 

Szkoda że te japońskie sklepy nie wystawiają tego na necie do sprzedaży. Nawet metaljesus zrobił dwa odcinki o wyprawie do japoni i sklepach które zaliczył. Można by było ich poszukać ale przez krzaki na ekranie to chyba nikt nie przebrnie.

 

Na amazonie.jp kiedyś widziałem wystawione nowe, cena zaporowa ale mi przeskakiwal jezyk z krzakow na eng i z powrotem i nie dalo sie normalnie skorzystać ze strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet po tym głupim opisie aukcji z translatora to wali podróbą na kilometr :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...