Skocz do zawartości
grzegorczyk

Czy probowaliscie juz Herbapol...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kosztuje Kiwi, ale nie umywa się do kiwi-limonka-ananas z biedry, najlepszy sok do wody moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Słaba karta graficzna (1050ti lub ciut lepiej gtx1650) kosztuje tyle co masz budżetu. Słabsze gpu służą do wyświetlania pulpitu niczym Integra.
    • Trudno cos poradzic kiedy to nawet nie podajesz napiec, do tego skrec cpu lub dorzuc mu na zapas napiecia.
    • Miałem 3700X i zmieniłem na 5800X. 3700X jest OK do grania w 60 FPS choć sporadycznie zalicza dropy poniżej tej wartości (CP77, Valhalla, zapewne multi jakichś BF-ów ale nie wiem bo nie gram w multi). Generalnie do 60 FPS nie wiem czy wymiana ma sens bo w 95% sobie da radę. Ale powyżej 60 FPS już sobie średnio daje radę i będzie ograniczać kartę w takich warunkach. Nie patrz na rozdzielczość bo to nie ma żadnego znaczenia dla wydajności CPU. Jeśli możesz zmienić bez kosztów to bym zmienił, jeśli dopłata do 5800X wyjdzie Cię niewiele (mnie wyszła 55 zł ) to bym wymieniał na 5800X.
    • To, że wzrost PKB w czasie rządów PiS coraz mocniej wisi na wzroście konsumpcji a nie efektywności produkcji to jest akurat fakt. Sam program 500+ to pompowanie konsumpcji bezpośrednio o te kilkadziesiąt miliardów złotych. Chleba nikt więcej nie zje, ale powymieniają telefony/telewizory na nowsze czy kupią jakieś inne rzeczy. A że jednocześnie zadłużenie państwa rośnie, to realnie oznacza coraz więcej pieniędzy w obiegu bez pokrycia w towarach i usługach. Aż tak skrajnie nie da się tego robić, ale to faktycznie się dzieje. Co do inwestycji, to kraje rozwinięte nadal inwestują i to dużo. Choćby w badania naukowe czy ogólnie wspieranie nowych i pożądanych technologii. Tyle że zamiast sypania kasy do państwowych firm ogłaszają np. konkursy grantowe na konkretne projekty albo ustanawiają dotacje/ulgi na wprowadzanie energetyki odnawialnej. Mechanizmów inwestycji państwowej jest sporo. Zaś jeśli chodzi o inwestycje prywatne, to te stoją obecnie bardzo słabo ze względu na niepewność warunków prawnych w Polsce. Ładowanie pieniędzy w projekt, który ma szansę zwrotu po wielu latach ma sens wyłącznie wtedy, kiedy da się przewidzieć warunki rynkowe w tym okresie. Jak prawo jest przez władzę łamane a warunki prowadzenia przedsiębiorstw zmieniają się nagle i są kompletnie niejasne, to siłą rzeczy nikt nie będzie ryzykował. Stabilność i zaufanie do instytucji państwa jest niezbędne do rozwoju gospodarki.
    • Bardzo, za £204 xpg s70 2tb bylo w black friday a roznica miedzy nimi praktycznie zadna. Pewnie w cyber monday beda podobne ceny.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...