Forum PCLab.pl: Byintek UFO P10 DLP [Android] | [Projektor multimedialny] - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Byintek UFO P10 DLP [Android] | [Projektor multimedialny] Dyskusja BYINTEK UFO P10

#1 Użytkownik jest niedostępny   XskillerX 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Sierpień 2019 - 10:06

Dyskusja BYINTEK UFO P10

LED / DLP

• Zachęcam wszystkich do dyskusji na temat projektora.
  • Dyskusja ma na celu pomoc obecnym użytkownikom, jak i tym przyszłym.
  • Wszystkie posty niezwiązane z tematem będą zgłaszane do moderatorów! - nie miałeś do czynienia z produktem to oszczędź sobie hejtowania!

Spoiler

Spoiler

#2 Użytkownik jest niedostępny   XskillerX 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Sierpień 2019 - 10:17

Swego czasu szukałem taniego, miniaturowego projektora na wyjazdy. Z racji tego, że miałem już wcześniej do czynienia z marką Byintek i projektorem UFO R15 to postanowiłem ponownie zaryzykować i kupić kieszonkowego P10. Dałem za niego niecałe 1000zł i chyba nadal w tej cenie możecie go kupić na Aliexpress.
Powiecie, że projektor o rozdzielczości natywnej 854x480 i jasności 250 ANSI nie ma sensu.. no poniekąd macie rację, bo w jasnym pomieszczeniu totalnie nic nie zobaczymy, ale za to w przyciemnionym jest całkiem nieźle jak na tą cenę. Kolorki są ładne, naturalne, a rozdzielczość.. mimo że niska, do spontanicznego obejrzenia filmu w gronie znajomych w zupełności wystarcza, a w domu na stałe mam zamontowanego R15. Jasne, fajnie gdyby była ciut wyższa rozdziałka, ale nie ma szans dostać tak małego wynalazku o wyższej rozdzielczości w tej cenie. Cieszy fakt, że mamy tutaj wbudowany akumulator o pojemności 4200 mAh, pozwala on na obejrzenie 1 filmu.. mało, ale dobrze że jest ;) .
Android bez szału.. działa i również cieszy fakt, że się tu znalazł, ale komfort użytkowania pozostawia wiele do życzenia.
Ogółem stosunek ceny do jakości wydaje się być przyzwoity. Co do awaryjności nie mam się aboslutnie do czego przyczepić - mam go niecały rok i nadal działa jak nówka.

Jeśli macie pytania co do tego modelu, przymierzacie się do jego zakupu, bądź macie go i chcecie wyrazić swoją opinię to piszcie śmiało. Po to powstał ten temat ;) .

Strona 1 z 1