Skocz do zawartości
mystic868

Mysz dla gracza MMO do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję drugiej myszy komputerowej do kwoty 200zł. Wymagania:

 

1. Optyczna

2. Przewodowa

3. 6-12 przycisków na panelu bocznym

4. Korzystam z 2400 DPI, więc 16k i więcej nie jest mi potrzebne

5. Mysz nowa, nie refurbished (jak G600 na Allegroszu)

6. RGB nie jest konieczne, ale nie chciałbym też by wyglądała jak tęczowy raj - czyt. mieszanka wszystkich kolorów obudowy

7. Wytrzymała

8. Zastosowanie - gry MMO

 

Myszy jakie oglądałem: Razer Naga Trinity (niestety za droga, a i z jakością coraz gorzej i wiele osób narzeka, że mysz wytrzymuje 1,5 - 2 lata co jest słabym wynikiem przy tej cenie, zważywszy na to, że sam korzytam z A4 Tech Bloody za 80 zł już 3 rok i spisuje się całkiem fajnie), Logitech G600 (niestety nówki nie dostanę i jest laserowa), Reddragon M990 (tutaj boję się o trwałość).

 

Z góry dzięki za sugestie.

Edytowane przez mystic868

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Naga Trinity, ale poprzednia wersja wytrzymała kumplowi 8 lat codziennej gry w World of Warcraft ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Naga Trinity, ale poprzednia wersja wytrzymała kumplowi 8 lat codziennej gry w World of Warcraft ;)

Mówimy o wersji z 2014 prawda? Też przeglądałem, ale kosztowała około 280 zł i nie da się jej już dostać w sklepie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o wersji z 2014 prawda? Też przeglądałem, ale kosztowała około 280 zł i nie da się jej już dostać w sklepie w Polsce.

 

Kupił ją jakoś tak w 2011 i dopiero w tym roku mu zdechła (po 8 latach) i siedzi na Naga Trinity (sam jest ciekaw, czy będzie równie żywotna). Może Naga jest lepszej jakości jak Death Adder, a może po prostu kiedyś Razer robił lepszy sprzęt.

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie Comfy S , mysz profilowana z bardzo dobrym sensorem pixart 3360 oraz żywotnymi przyciskami OMRON - 20 MLN klików. Na Hard PC masz w bundlu z podkładką za 169 pln

comfy s

Edytowane przez majster991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że boję się tego modelu ponieważ czytałem wiele opinii o obecnych urządzeniach Razera i są coraz gorszej jakości. Gdybym kupił mysz za ponad 300 zł i miał z nią problemy po roku,2 to zdecydowanie wolałbym wybrać (jak do tej pory) coś tańszego za około 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie Comfy S , mysz profilowana z bardzo dobrym sensorem pixart 3360 oraz żywotnymi przyciskami OMRON - 20 MLN klików. Na Hard PC masz w bundlu z podkładką za 169 pln

comfy s

 

Hmm, wygląda na niezłe zastępstwo dla mojej powoli kończącej się MSI DS200. Natomiast do MMO to tego nie widzę, mało przycisków imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie Comfy S , mysz profilowana z bardzo dobrym sensorem pixart 3360 oraz żywotnymi przyciskami OMRON - 20 MLN klików. Na Hard PC masz w bundlu z podkładką za 169 pln

comfy s

A gdzie ta myszka ma panel boczny z przyciskami? Ja widzę tam tylko 2, czyli to co mam u siebie. Nie potrzebuję takiej "zwyczajnej" myszy, a gryzonia z dużą ilością przycisków do MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...