Skocz do zawartości
Azdragor

[ZESTAW] ocena pc za ~7k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o ocene zestawu pod względem kompatybilności, czy zasilacz uciągnie resztę podzespołów. Mam wszystkie części oprócz GPU, wybrałem 2070 super ponieważ dostępność i podatek od nowości rx 5700 xt mnie przeraża. Mam jeszcze pytanie co do ssd, na płycie głównej mam slot pci 4.0 jednak jest on przykryty tym chlodzeniem od msi,a ssd ma już radiator i się nie zmieści. Odczuje różnice miedzi 3.0 a 4.0 na tym dysku? Rtx 2070 super od gigabyte gaming oc czy palit jetstream? To mój 1 składany PC więc prosze też o ocenke, pozdrawiam

 

https://www.x-kom.pl/lista/0k5ruxgbp

 

Edit: chlodzenie przyjdzie mi z promocji przy kupnie mobo, jak na razie na stockowym od r7 3700x

Edytowane przez Azdragor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc tak.. Masz prawie taki sam zestaw jak ja.

Msi z budżetowymi x570 zj***ło z Vrm i prędzej wybierz Aorus x570 elite lub pro (msi jest ok przy Ace w góre).

Jak będziesz brał Aorusa to polecam ci Navis'a RGB lub Navis'a Evo ARGB obie 280 bo cisza najważniejsza, chyba że chcesz 240 to też ci polecam, no może trochę za głośne wentylatory

Postawiłbym na Palit Jetstream bo czytałem gdzieś że w niektórych Gigabytach piszczą cewki (wtedy wysyłasz na gwarancje)

Jeżeli lubisz Podświetlenie to wybierz ( Corsair Vengence RGB Pro 16gb 3600MHz cl18 ) Myślę że Patrioty wyżej nie pójdą niż 3600 cl17, a z corsair masz zapewnione 3600 cl18 i można jeszcze większe OC zrobić.

Temat zasilacza nie będę zaczynać bo jest dobry, a się nie znam :P (choćbym dał seasonica 650w na daleką przyszłość).

Radiator na ssd jest dobry i nie trzeba go zamieniać z innym radiatorem, nie poczujesz różnicy.

Oba wejścia m.2 są 4.0 ale te dyski są za drogie i nie ma jeszcze ich za dużo (btw. dysk Viper VPN100 jest 3.0).

Dobry zestaw wyszedłby z moimi rzeczami ^ które napisałem

Edytowane przez Zgoneq informatyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...