Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam Joop Nightflight - kobietom sie podoba.

 

Choc ostatnio uslyszalem, ze cyt. "one smierdza". Autorke cytatu wyrzucilem z trzeciego pietra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze drogie przyklady dajecie -to nie dla mnie ja uzywam juz od ponad roku str8 orginal (czrny) dla mnie ładnie pachnie dziewczynom tez sie raczej pdoba pozatym juz sie przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam Joop Nightflight - kobietom sie podoba.

 

Choc ostatnio uslyszalem, ze cyt. "one smierdza". Autorke cytatu wyrzucilem z trzeciego pietra...

Kto to był? :D

 

kurcze drogie przyklady dajecie -to nie dla mnie ja uzywam juz od ponad roku str8 orginal (czrny) dla mnie ładnie pachnie dziewczynom tez sie raczej pdoba pozatym juz sie przyzwyczailem.

Nie każde drogie perfumy muszą być najpiękniejsze, choć napewno te markowe mają coś w sobie. W końcu skądś sie ich renoma wziąść musiała!

 

Z tych tańszych kiedyś z własnej ciekawości kupiłem sobie Kanion błękitny. Naprawdę był ładny! Ale to było jakieś 7 lat temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, czystym być trzeba! ;)

 

A co myślicie o męskich Christian Dior Dune? Ostatnio sprzedaliśmy tego 2 sztuki, a nawet nie wiem jak pachną!:P

 

 

Bardzo mocny zapach, slodki i dla niektorych moze byc lekko duszacy, :E, jak wszystkie chyba Diora, Dune damski tez taki jest, ze tez juz o wszelkich Poison'ach nie wspomne (ale ja je lubie). Mi sie podoba. Ale jesli chodzi o moj ukochany meski zapach to od dluzszego czasu kroluje u mnie Allure Chanel. Wszystkie moje misie nim pachna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam Joop Nightflight - kobietom sie podoba.

 

Choc ostatnio uslyszalem, ze cyt. "one smierdza". Autorke cytatu wyrzucilem z trzeciego pietra...

Z tego co pamiętam Weasel, to już od dłuższego czasu tego używasz.

I słusznie.

 

 

P.S. Przeżyła?

 

A Dune damskie uwielbiam, ale męskiego bym nie wytrzymała tak na non-stop, za słodkie jak dla faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli chodzi o moj ukochany meski zapach to od dluzszego czasu kroluje u mnie Allure Chanel. Wszystkie moje misie nim pachna :E

Męsie Chanel przechodzą teraz swego rodzaju odrodzenie. Strasznie pną się w górę w rankingach sprzedaży. To świadczy o tym, że są ładne. Mam nadzieję, że nie staną się aż nazbyt popularne, jak np. szary Hugo Boss (choć coraz żadziej spotykany:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy męszczyzna nie używa perfum! :E

 

Swego czasu nawiozłem tego troche z strefy bezcłowej... Używam zależnie od humoru... Na codzień: BOOS Emoition(kulka szara), żadko: Armani Aqua Di Gio lub Dior DUNE

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylicie sie ... to co wymieniacie to nie sa perfumy, perfumy damskie sa np od ok 400zl za maly flakonik .. to all sa wody toaletowe

 

 

edit jak ktos napisal

Po prostu to, co używają mężczyźni jest jakby "najniżej" w hierarchii kosmetyków.

 

1. Perfumy

2. Wody perfumowane

3. Wody toaletowe (i to właśnie są "perfumy" męskie)

 

dokladnie tT

 

 

 

 

 

ja uzywam Hugo Bossa .... POLECAM

Edytowane przez froggio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od okazji Lacosta Red lub Hugo Boss.

 

Mojej Pani bardziej podoba sięLacosta - w sumie nie dziwie się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy pamiętam wyłącznie Estee Lauder Pleasures. A i to od święta, bo na co dzień rzeczywiście wystarczy poranny przysznic i antyperspirant. Jakoś nie mogę się przekonać do mocniejszych aromatów, a mam to szczęście że trafiłem na kobietę, która też się zakochała w tym zapachu i nie gania mnie żeby zmieniać.

Swego czasu chorowałem na Paco od Paco Rabanne, ale mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Męsie Chanel przechodzą teraz swego rodzaju odrodzenie. Strasznie pną się w górę w rankingach sprzedaży. To świadczy o tym, że są ładne. Mam nadzieję, że nie staną się aż nazbyt popularne, jak np. szary Hugo Boss (choć coraz żadziej spotykany:))

 

IMO już się stały popularniejsze. Znam bardzo wiele osób, które używają Allure Sport Chanel (łącznie ze mną "niestety" ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam szarego Hugo bossa :) Dobry perfumik choc niektorzy uwazja, ze za "slodki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem Adidasa Urban Spice i muszę powiedzieć że mi się spodobały :D

Edytowane przez ar3so

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowaliście jakieś perfumy na allegro, jeśli tak to możecie polecić jakąś osobę :Up_to_s::question:

bo mi się już kończy CK :( ale rozważam zmienę zapachu na inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cie to zainteresuje to mogę Ci załatwić CK trochę taniej, ale będzie to rzędu 15-18 zł od ceny perfumeryjnej.

A z Allegro ja bym nie kupowała, pewnie są uczciwi sprzedający, ale za takie pieniądze to już wolę w perfumerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cie to zainteresuje to mogę Ci załatwić CK trochę taniej, ale będzie to rzędu 15-18 zł od ceny perfumeryjnej.

A z Allegro ja bym nie kupowała, pewnie są uczciwi sprzedający, ale za takie pieniądze to już wolę w perfumerii.

jako, że jesteś expertką to co wybrała byś z tej stawki :

CK Eternity, Hugo Boss szary, Farenheit :question:

a może masz jeszcze coś godnego uwagi, ale nie droższego niż 150zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiesz... zależy co jeszcze lubisz - jeśli zapachy lżejsze to może Issei Miyake - 1045943393766_CL_Leau_Dissey_4_2.jpg

 

Może Higher Energy Diora? Też ciekawy, taki świeży

1-3h-27-01.jpg

 

 

Albo Pleasure, Estee Lauder

Pleasure-EsteeLauder-34EDT-M-LARGE.jpg

 

 

A może szalenie seksowny Xeryus Rouge Givenchy'ego? Ciepły... eh, ja go uwielbiam - xeryus-rouge-cologne.jpg

 

 

Klasyka gatunku, granatowe Kenzo, też bardzo sexy, sentyment również ogromny...

KENZO-MEN-2T.jpg

 

Ciekawe jest też Nemo Cacharel, jednak jest ciężkie, takie pieprzne

Nemo.jpg

 

 

A może Ermenegildo Zegna?

050511_ducb.jpg

 

A nowości jest jeszcze damskie i męskei Obsession Night Kleina, wąchałam tylko damskie i jesli ktos lubi Obsession, to i Night powinno się spodobać - jest cięższe, takie typowe na noc ;) .

 

 

To był bardzo nieobiektywny przegląd pra... e to nie to ;) , przegląd ulubionych zapachów xandry. Mogłabym tak do jutra, co najmniej wybór jest Twój, wiem że trudny hehe... Jest tyle przepięknych zapachów... trudno zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm, wiesz... zależy co jeszcze lubisz - jeśli zapachy lżejsze to może Issei Miyake - 1045943393766_CL_Leau_Dissey_4_2.jpg

 

Może Higher Energy Diora? Też ciekawy, taki świeży

1-3h-27-01.jpg

Albo Pleasure, Estee Lauder

Pleasure-EsteeLauder-34EDT-M-LARGE.jpg

A może szalenie seksowny Xeryus Rouge Givenchy'ego? Ciepły... eh, ja go uwielbiam - xeryus-rouge-cologne.jpg

Klasyka gatunku, granatowe Kenzo, też bardzo sexy, sentyment również ogromny...

KENZO-MEN-2T.jpg

 

Ciekawe jest też Nemo Cacharel, jednak jest ciężkie, takie pieprzne

Nemo.jpg

A może Ermenegildo Zegna?

050511_ducb.jpg

 

A nowości jest jeszcze damskie i męskei Obsession Night Kleina, wąchałam tylko damskie i jesli ktos lubi Obsession, to i Night powinno się spodobać - jest cięższe, takie typowe na noc ;) .

To był bardzo nieobiektywny przegląd pra... e to nie to ;) , przegląd ulubionych zapachów xandry. Mogłabym tak do jutra, co najmniej wybór jest Twój, wiem że trudny hehe... Jest tyle przepięknych zapachów... trudno zdecydować.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :beer:

czy te perfumy są w cenie do 150zł ? :>

 

W sobotę skoczę z koleżanką do perfumerii to sobie powąchamy na żywca, a potem zamówię przez necik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie:

MANIA_M.JPG

Pozdr.

 

Fajfusie - też ich używam :P

 

Ale nie tylko tych :cool:

Wszyscy takie mają ;)

 

tj. większość :P

 

btw. mnie masz może na myśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cie to zainteresuje to mogę Ci załatwić CK trochę taniej, ale będzie to rzędu 15-18 zł od ceny perfumeryjnej.

A z Allegro ja bym nie kupowała, pewnie są uczciwi sprzedający, ale za takie pieniądze to już wolę w perfumerii.

Dokładnie!

 

Załóżmy, że produkcja perfum kosztuje 100 zł, w sklepie jest za 150. Jeśli ktoś psrzedaje to samo za 50... To nie perfumy. Takie tanie rosyjskie wynalazki kojarzą mi się z taką wódką zwaną royal :D:D

 

Pozwolę sobie zareklamować perfumerię, którą mam w opisie - Malibu-Shop.com :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...