Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem Chairman'a i Writer'a od tego typa.

https://allegro.pl/oferta/writer-men-edt-100ml-yves-de-sistelle-paris-bleu-8628150155

 

Dziś doszło, ale zamiast dwóch innych to dostałem 2 x Chairman.....

https://allegro.pl/oferta/chairman-edt-100ml-paris-bleu-yves-de-sistelle-7894946801

 

Napisałem, by zwrócił różnicę między tymi dwoma, a ja sobie dokupię samego Writer'a, bo i tak mam smarta. Mam nadzieję, że będzie ok. Zawsze nagrywam otwieranie paczek, ale z Chin :E

 

W środku był też 1ml próbka Writer'a więc przetestowałem oba. Powiem szczerze mega, a Chairman już w ogóle. Zobaczymy co jutro powie dziewczyna, bo się z nią widzę, a ona doradzała mi Dior Sauvage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej firmy polecali widziałem jeszcze często chess club - ponoć na zimę elegancki, ale coś chyba mało dostępny ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że jak sklep na Allegro istnieje od kilku lat to warto ryyzkować kupnem?

Np taki Dior Sauvage? Mam nadzieję, że nie dostanę ostrzeżenia za linka do Allegro.

 

https://allegro.pl/oferta/dior-sauvage-eau-de-parfum-100ml-8569400122#

 

Ma 100% pozytywów i konto od prawie 5 lat.

 

Osobiście zamówiłem Writer Cyrus na spróbowanie, a jak nie podejdzie to Dior'a wezmę albo d'hermes.

 

przed świętami będzie wysyp takich ofert, ostatnio znalazłem "sklep" który goni 100ml flakony po 150zł, najlepsze jest to że nie ważne czy to Dior czy CK, wszystko kosztuje tyle samo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej firmy polecali widziałem jeszcze często chess club - ponoć na zimę elegancki, ale coś chyba mało dostępny ostatnio.

 

Z tego co się dowiedziałem, to już go niestety nie produkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumy raczej mnie drażnią, wręcz nienawidzę jak jakaś kobieta z tym przegina, a dzisiaj to zbyt często się zdarza. W pracy miałem kiedyś taką sekretarkę, ona wchodzi do biura, a już ją czułem na stołówce :E Nie wiem czy to przez jakiś wrażliwy nos czy co ale po prostu mnie to odrzuca więc sam też nie przeginam, a raczej jadę na minimum czyli coś pod pachę i na klatę. Latem ewentualnie coś więcej.

Na początku roku byłem z kumplem po odbiór zamówienia w stacjonarnym iperfumy i z ciekawości rozglądałem się za jakąś wodą perfumowaną. Od siostry kiedyś dostałem w prezencie i ewidentnie mi to mniej przeszka więc pomyślałem, że może sobie coś kupię fajnego. Podeszła młoda ekspedientka i tak chwilę porozmawialiśmy sobie i przypomniało mi się, że ktoś tutaj na forum polecał Bentley Men Absolute, próbka mi się spodobała i od razu kupiłem. Ale też pokazała kilka innych zapachów i w zasadzie nie pamiętam nawet nazw, bo od razu spodobał mi się ten jeden konkretny czyli Bvlgari Man In Black. Dla mnie istna petarda, od raz wziąłem największą buteleczkę. W zasadzie to pewnie spodobało mi się to, że pachnie jak piwo leżakowane w beczce po rumie :E Tonka, tytoń, rum to mega połączenie. Bentley stoi do dziś nieotwary i używam tylko tego Man In Black :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj testowałem Writer Cyrus i dziewczyna do mnie od razu, że Dior Sauvage hahahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Sauvage to chyba najgorszy perfum jaki miałem. Praktycznie całą 100ml flaszkę wypsikałem w pokoju tylko po to, żeby zabić smród papierosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś miał styczność z tym sklepem? Opinie bardzo dobre, a nie widzę tego perfum nigdzie indziej w dobrej cenie

https://www.pachnidelko.pl/product-pol-81697-Hermes-Terre-DHermes-Eau-Intense-Vetiver-100ml-edp-40ml-80ml.html

 

Allegro pomijam :D

 

@up

No ja mam na odwrót, ale każdy ma swój gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Sauvage to chyba najgorszy perfum jaki miałem. Praktycznie całą 100ml flaszkę wypsikałem w pokoju tylko po to, żeby zabić smród papierosów.

 

Nie jest taki zły, choć mi też z nim nie po drodze.

To nie jest poziom Diora,

nachalna reklama ze starym piratem,

co drugi Paździoch nim pachnie :D

 

Panowie, ktoś miał styczność z tym sklepem? Opinie bardzo dobre, a nie widzę tego perfum nigdzie indziej w dobrej cenie

https://www.pachnidelko.pl/product-pol-81697-Hermes-Terre-DHermes-Eau-Intense-Vetiver-100ml-edp-40ml-80ml.html

 

Allegro pomijam :D

 

@up

No ja mam na odwrót, ale każdy ma swój gust :)

 

Spoko sklep i zestaw, sam szykuję się na Intense Vetiver, świetny zapach na wiosnę/ lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie nadal napędzają rynek podróbek i wieloletnich leżaków. Przecież trzeba mieć drewniany nos, aby akceptować i płacić za ten cały chłam z allegro i dziesiątek stron internetowych ;/ Od lekko jakichś 15 lat ten cały proceder ściemy i tandety przewija się przez allegro i neta, dziesiątki tysięcy "markowych" perfum kupionych, przetestowanych, setki razy porównywane, testowane, wręcz do znudzenia, a czarny rynek nadal żeruję na naiwności i całe zastępy pośredników tych ścieków zarabiają miliony na chciwości ludzi, którzy myślą, że są sprytni i nie kupują jak frajerzy po "zawyżonych cenach" :D Do tego dorabianie na siłę śmiesznych teorii odnośnie wysokich cen i czemu tak na prawdę perfuma kosztuje 119zł a nie 419zł :D Po prostu śmiech na sali i pytanie ile to będzie jeszcze trwało, zanim Polacy uświadomią sobie, że płacą po 119zł za ścieki udające prawdziwe markowe perfumy, które realnie są może warte 19zł.

Przecież nawet w stacjonarnych perfumeriach innych niż Douglas, Sephora, perfumy po 250zł mają śmiesznie niską trwałość po 2 godz i do widzenia, więc tu też jest gigantyczne ryzyko wyrzucania kasy w błoto.

 

Ciekawe. Bylem w Szkocji w tamtym roku, 30ml Eros stacjonarnie kosztował identyczne pieniądze jak w notino.

Jeszcze mi powiesz ze podróbka to byla i jedyny oryginał to ten z S lub D? XD To powiem Ci ze zapach byl identyczny, trwałość tez

 

Dior sauvage mi tez się podoba, jeszcze :) Ale potrzebuje czasu zeby sie ulozyc. Na samym początku jest mega nachalny jak na moj nos.

Edytowane przez ja__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Dior zaczął coś mieszać przy linii Homme, pojawił się nowy Dior Homme, a stary jest w wersji Original. Coś czuję, że doszło do reformulacji i wykastrowali Homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj od zony dostalem to

 

BOr77b.jpg

 

Zapach mi sie podoba,i po dzisiejszym dniu widze ze jest naprawde dobrze z trwaloscia,mimo ze to EDT.

 

Druga sprawa...150ml...kiedy ja to zuzyje? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał osobnego tematu dot. męskich kosmetyków. Wczoraj oglądałem American Psycho i podczas jednej ze scen przypomniało mi się, że kiedyś też używałem takiej maseczki ściągającej. Zalecił mi dermatolog jak miałem problemy z pryszczami (wieki temu). Używa ktoś takich maseczek, jeśli tak to jaki produkt jest dobry. Widzę, że teraz są jakieś czarne z aktywnym węglem, ja wolę klasyczne białe. A nie jak jakiś pastowany murzyn :E

 

7d4209e30edc707d1459d9502a2cd788.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj od zony dostalem to

 

Zapach mi sie podoba,i po dzisiejszym dniu widze ze jest naprawde dobrze z trwaloscia,mimo ze to EDT.

 

Druga sprawa...150ml...kiedy ja to zuzyje? :hmm:

 

Muszę wreszcie go zakupić, podoba mi się ta tytoniowa nuta. Sam celuję w granat 90ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa niezle i pomimo ze to tylko edp naprawde calkiem trwale,choc pewnie juz testowales wiec trwalosc znasz.butla wielka,90ml w zupelnosci by mi wystarczylo....ale zeby tylko takie problemy miec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kolejny raz Spicebomb musi poczekać, skusiłem się na Guerlain Homme L'Eau Boisée. Najlepsze jest to, że Douglas za 100ml chce 465zł a ja kupiłem za 156 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off/

Ogólnie mam wrażenie, że branża mocno dostanie po pupie. Co jak co, ale teraz perfumy raczej nie będą zbyt popularne. Pierwsze efekty widać - dziś wchodzę na swój koszyk notino i widzę, że został mi wyczyszczony, a miałem tam sporo ciekawych okazji dodanych (w notino ceny w koszyku się nie zmieniają) do kupienia za jakiś czas.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na półce zawsze stoi 212 i Kenzo Hommme, mam nadzieję że nikt ich nie wycofa z produkcji. Takie samo mam podejście do L'eau d'issey pour homme, jak tylko się kończy kupuję następną flaszkę. Myślałem, że po zakupie Guerlain Homme L'Eau Boisée będzie przerwa ale skusiłem się na Hermes Terre Vetiver Intense (świetny zapach). Jak się uspokoi sytuacja z Covid to pewnie dokupię podstawkę Terre i może Dior Homme Cologne i temat zapachy na wiosna/lato będzie u mnie zamknięty :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dość długą myślę o zwykłym terre, ale jakoś nie mogę się ostatecznie zdecydować. Ciągle mam w głowie jego masowe używanie przez średniaków+ w garniakach rożnej maści. Do tego na rozbudowę sezonu letniego zastanawiam się nad aqua marine. I to raczej będzie jedna z pierwszych opcji. Póki co nic więcej nie kupiłem od ostatniego wpisu z opisami. W ramach treningu siły woli :E. Nie chcę kupować nic, czego nie będą używał. Nie mam zamiaru skończyć jak niektóre świry z pewnego forum, co trzymają po 300 flaszek w szafach :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme Cologne i temat zapachy na wiosna/lato będzie u mnie zamknięty :cool:

 

Dla mnie idealny zapach na upał, takiej odświeżającej cytryny w perfumach nie spotkałem. Jeszcze pół flakonu zostało, więc na to lato da radę.

 

U mnie w tym roku 3 zakupy, oczywiście po testach jak zawsze. Amouage Reflection, Interlude oraz Roja Fetish. Ten ostatni cena chora, ale zapach genialny. Z tańszych najbardziej podobny do niego jest Hermes Bel Ami. Przetestowałem 5 Roja - Fetish, Danger, Diaghilev, Enigma oraz Reckless, ale tylko Fetish i Reckless mi się spodobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage Beach Hut, tytan trwałości na lato ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś może Tom Ford Grey Vetiver?

 

Kupiłem sobię odlewkę ale może dałem za mały psik (albo mały atomizer) ale nie czuję jakby tego zbyt mocno tak troche koło nosa.

 

Czy ten zapach tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest, że my nie czujemy zapachu którego używamy. Najlepiej niech sprawdzi na tobie ten zapach jakaś dziewczyna, one bardziej są wyczulone na zapachy. Miałem kilka zapachów, których nie czułem po 15 min a w pracy dostawałem komplementy pod koniec dnia. Ogólnie Ford robi trwale zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam obecnie nowego zapachu dla siebie. Do tej pory kupowałem głownie perfumy ze stajni Lamborghini albo Playboy ( dobrze się trzymały no i odpowiadały mi same wonie).

 

Zastanawiam się jednak nad zakupem sobie perfum z feromonami. Stosował ktoś takie? Możecie napisać czy to ściema czy rzeczywiscie mają takie działanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...