Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę tego. Generalnie mówi się, że zapachy piżmowe są zapachami na które wyjątkowo reagują kobiety. Pogadaj na ten temat z osobami pracującymi w drogerii.Używałem dwóch Love&Desire (tłumaczenie: miłość i pożądanie) oraz Pheromone essence. Ten drugi to koncentrat który możesz zastosować bezpośrednio na skórę bądź jako dodatek do innych perfum np tak jak wyżej kolega pisze Dolce Gabana for Men. Czy laski reagują? Reagują ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Blue de Chanel? Używa ktos? Pachnie obłędnie, ale jak z jego trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie interesuje mnie coś co ma konkretie w składzie feromony. Czytam sobie o tym i ok. Może zamówię. Tylko lepiej jest według Ciebie upić normalną butelkę ala zapaszek czy jednak koncentrat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz - kup i to i to. Na pewno się nie zawiedziesz. Jeżeli nie chcesz wydawać zbyt dużo kasy, to zapach, a jak się sposoba to domówisz sobie jeszcze koncentrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym tygodniu zamówiłem (standardowo) Dior Homme Cologne. Do tego na lato mam: Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver, Armani Acqua di Gio Profumo, 212 od Herrery i oczywiście Issey Miyake L'eau D'issey. A na letnie wieczory Kenzo Homme. Właściwie niczego więc mi nie trzeba. Może skuszę się jeszcze na klasyczne Terre od Hermesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato kojarzy mi się tylko Chanel allure homme sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato eros? Może kapkę na noc, jak ktoś lubi, ale nie upały :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - Eros to fajny zapach, ale na pewno nie jest to typowy zapach na lato - zbyt ciężki. Jak do 250 zł to polecałbym Versace Pour Homme Edt - bardzo podobny zapach do Chanela AHS, a tańszy i trochę lżejszy. Oczywiście AHS jest super :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dziś klasykę wiosenną zamówiłem.

212 i Kenzo Homme.

 

 

dwa zapachy ktore swego czasu mna wstrzasnely,oczywiscie pozytywnie.Gdybym je mial,to z pewnoscia bym uzywal,ale chyba nie jest to ten etap,aby je ponownie kupic.

 

Takie cus dostalem,znowu wielka butla,120ml-zapach dupy nie urywa

 

XZa8So.jpg

 

ale uzywac moge,choc do ulubiencow nie nalezy.Mialem daaaawno temu klasyczne code,jakis czas pozniej chcialem miec code sport,ale jakos tak sie drogi rozchodzily i nie ma juz ich na rynku.

 

tak sobie mysle,co by w ciemno nie zamowic aqua di gio profondo ,mam juz aqua di dio absolu,essenza,profumo---ale ta niebieska butelka najnowszej odslony mnie kusi,choc klasyczne adg tez bym chyba chcial :o

 

ktos niuchal juz profondo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad allure edition blanche, aktualnie używam 212ch. Chyba, że polecicie mi coś:-) kwota może byc podobna do blanche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allure Blanche nie jest wart tych pieniędzy. Pamiętam, że kilka lat temu chciałem go kupić, 50ml było za ok. 180zł, wydawało mi się że za dużo chcą za te "luksusowe cytrusy". Teraz 50ml to koszt 300+. Wtedy postawiłem na Allure Sport Cologne, chyba najlepszy z tych wszystkich sportowych Allure. Teraz stawiam na Dior Homme Cologne, za 240zł masz 75ml i to jest najlepszy sportowo-elegancki zapach na lato (szkoda, że nie ma pierwotnego Dior Homme Sport). Jak szukasz czegoś lekkiego na lato to lepiej postawić na sprawdzone zapachy np. Issey Miyake l'eau d'issey, Bulgari Aqua, GA Acqua di Gio / Profumo, Dior Fahrenheit Cologne, Hermes Terre d'Hermes / Intense Vetiver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allure Blanche nie jest wart tych pieniędzy. Pamiętam, że kilka lat temu chciałem go kupić, 50ml było za ok. 180zł, wydawało mi się że za dużo chcą za te "luksusowe cytrusy". Teraz 50ml to koszt 300+. Wtedy postawiłem na Allure Sport Cologne, chyba najlepszy z tych wszystkich sportowych Allure. Teraz stawiam na Dior Homme Cologne, za 240zł masz 75ml i to jest najlepszy sportowo-elegancki zapach na lato (szkoda, że nie ma pierwotnego Dior Homme Sport). Jak szukasz czegoś lekkiego na lato to lepiej postawić na sprawdzone zapachy np. Issey Miyake l'eau d'issey, Bulgari Aqua, GA Acqua di Gio / Profumo, Dior Fahrenheit Cologne, Hermes Terre d'Hermes / Intense Vetiver.

 

Miałem w zeszłym roku Dior Homme Cologne, jak na mnie porażka z trwałością, Issey tez mialem, spoko, ale to nie to, profumo miałem - mega, ale pora na coś innego.

A JPG Ultra Male?

Edytowane przez barmar90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na lato zamowilem Burberry, Mr. Burberry Indigo For Him.

Zakup w ciemno,ciekaw jestem czy mnie pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Homme Cologne trzyma 6-7h. Jak na prosty, cytrusowy świezak parametry ma dobre. Z innych na lato w przyjaznej cenie polecam sprawdzić Guerlain Homme L`Eau Boisee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedl Indigo

 

Jb7I1Q.jpg

 

jestem bardzo na tak.

Lekki zapach,mysle idealny na lato,cytrus,mieta...bardzo podoba sie mojej zonie.Z pewnoscia bede uzywal i tym ktorzy szukaja zapachu na cieple dni moge szczerze polecic.Finalnie zaluje ze nie wzialem 100mla tylko 50.

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w zeszłym roku Dior Homme Cologne, jak na mnie porażka z trwałością, Issey tez mialem, spoko, ale to nie to, profumo miałem - mega, ale pora na coś innego.

A JPG Ultra Male?

 

U mnie Dior Cologne trzyma dobre 8 godzin, stara, jak i nowa wersja z "robakiem". To może coś z niszy - ACQUA DI PARMA ma sporo zapachów letnich, aktualnie posiadam Colonia Intensa, fajny koloński zapach o dobrej trwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,a co sadzicie o Giorgio Armani Emporio Stronger With You Intensely?

 

wiem ze to nie jest zapach na lato,ale mam okazje miec 150ml edp w smiesznej cenie...wiec tak sobie mysle,czy by ich nie przytulic-przy czym nie mam teraz gdzie obadac tego zapachu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JDB1ER.jpg

 

Kupilem to...jestem niesamowicie zawiedziony Profondo,uzylem dwa razy-idzie na sprzedaz.Bardzo slaby zapach-szkoda.

chyba zamowie sobie w ciemno paco rabane pure xs...sam nie wiem czemu,chyba go nie testowalem jeszcze,wiec bedzie zakup w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę słabo z tym Profondo, niby jest dużo letnich zapachów ale co sezon człowiek stawia na sprawdzone klasyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawde mocno zawiedziony-ten zapach jest tak nijaki,ehhh....generalnie z tych trzech Gio ktore mam,najbardziej podchodzi mi Essenza.Na lato mam burberry Indigo(jak pisalem wczesnija jest naprawde fajny) ,Issey Miyake sport.mysle ze code colonia tez moze byc.

 

Jezeli ktos jeszcze szuka czegos na lato,to ja bardzo dobrze wspominam Dunhill desire blue,oraz Givenchy pour Homme Blue Label.

Jak sprzedam Profondo,zamowie sobie w jego miejsce PR pure xs i moze cos jeszcze ;) Moze jakiegos Dunhilla?hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z Dunhill'a pamiętam Dunhill Fresh nieźle mi wypadł w testach. Na łagodne lato, raczej nie na upały. Z drugiej strony jeśli brałeś taką duszącą kosę jak Stronger With You Intensely teraz, to Fresh przy tym wypadnie bardzo lekko :f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWY to zdecydowanie nie na teraz zapach.

Po prostu kolezanka pracuje w Oriflame,oni tez sa dystrybutorem kilku marek-wlasnie Armani.YSL,Diesel,Victor&Rolph,ralph Lauren,Lancome-maja miesieczny przydzial ,tzn kazdy pracownik moze kazdego miesiaca kupic kosmetyki w jakiejs tam kwocie,wiec czasami prosze ja aby cos mi ogarnela.Np SWY,150ml edp kosztowal mnie 150zl(w przeliczeniu),wiec szkoda nie wziac,niech sobie lezy.

Co zas do Dunhilla-mialem desire red oraz blue,swietne zapachy moim zdaniem.Czerwony megatrwaly,przypominal mi nieco Allure.teraz zastanawiam sie nad dunhill Icon lub xtreme-oba bede zmawial w ciemno jezeli sie na nie zdecyduje,wiec moze byc fajnie,albo skucha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno do Desire Red bardzo zbliżony, a nawet z lepszymi parametrami jest Jaguar Classic Gold. Sam tego nie porównywałem, ale zapach jaguara znam. Takie info widzę na perfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Desire Red to idealny zamiennik Xeryus Rouge. Blue Label od Givenchy bardzo dobrze wspominam, pierwszy kontakt nie rzucił mnie na kolona, uważałem go za średniego przyjemniaczka,  ale używałem go z przyjemnością.  Patrząc na premiery ostatnich lat to jest to bardzo dobry zapach. Świeżak z pazurem,  ma coś w sobie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...