Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Thierry Mugler Pure Wood to zapach na wieczór czy raczej na cały dzień w okresie zimowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma przeciwwskazań.

Miał ktoś styczność z 360° Red for Men Perry Ellis? 200ml jest w bardzo przyjemnej cenie, rozważam zakup tego zapachu jako prezent dla taty. Czy rzeczywiście jest tak bardzo podobny do ADG że wąchająć ADG można kupić 360 w ciemno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma przeciwwskazań.

Miał ktoś styczność z 360° Red for Men Perry Ellis? 200ml jest w bardzo przyjemnej cenie, rozważam zakup tego zapachu jako prezent dla taty. Czy rzeczywiście jest tak bardzo podobny do ADG że wąchająć ADG można kupić 360 w ciemno?

 

Tak, w dodatku trwalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje perfum na prezent dla taty. Mam już parę typów(m.in. 360 red, Gucci ph II).

Proszę jeszcze o propozycje czegoś podobnego typu do The One by Dolce & Gabbana- czyli zapach nie za ciężki, ciepły, elegancki, uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje perfum na prezent dla taty. Mam już parę typów(m.in. 360 red, Gucci ph II).

Proszę jeszcze o propozycje czegoś podobnego typu do The One by Dolce & Gabbana- czyli zapach nie za ciężki, ciepły, elegancki, uniwersalny.

 

l'occitane eau des baux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ich w perfumerii niestety.

 

Sprawdziłem kilka różnych zapachów i nie chce mi się nawet ich wymieniać, na uwagę zasłużył jednak Gucci PH II. Zapach bardzo przypadł mi do gustu i kiedyś na pewno go dorwę. Osobiście czuje wiśnię na herbacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja u mnie.

 

Cholera, trudny wybór. Przez ostatnie 3 lata było świeżo i sportowo. Znudziło się to, więc ciągnie mnie teraz do klasycznych, męskich zapachów.

Przeleciało mi ich nieco przed nozdrza. Przez wysoką cenę wyeliminowałem m.in Paco Rabbane Invictus i Mont Blanc Emblem.

 

Póki co prowadzę małą wojną między Salvatore Ferragamo Black i Bentley For Men. Co do tego drugiego - wersja Intense, czyli woda perfumowana będzie lepszą od zwykłej toaletowej?

 

Przydały by mi się jeszcze jakieś 2-3 ciekawe propozycje.. nie więcej. Zmęczyły mnie już te poszukiwania, a muszę coś przed sylwestrem upolować :E

Chcę żeby to było coś innego, z klasą i w przystępnej cenie +/-180zł.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja u mnie.

 

Cholera, trudny wybór. Przez ostatnie 3 lata było świeżo i sportowo. Znudziło się to, więc ciągnie mnie teraz do klasycznych, męskich zapachów.

Przeleciało mi ich nieco przed nozdrza. Przez wysoką cenę wyeliminowałem m.in Paco Rabbane Invictus i Mont Blanc Emblem.

 

Póki co prowadzę małą wojną między Salvatore Ferragamo Black i Bentley For Men. Co do tego drugiego - wersja Intense, czyli woda perfumowana będzie lepszą od zwykłej toaletowej?

 

Przydały by mi się jeszcze jakieś 2-3 ciekawe propozycje.. nie więcej. Zmęczyły mnie już te poszukiwania, a muszę coś przed sylwestrem upolować :E

Chcę żeby to było coś innego, z klasą i w przystępnej cenie +/-180zł.

 

Sam ostatnio kupiłem Bentley EDT i jak dla mnie jest to odkrycie roku. Świetny zapach , trwały ...same superlatywy jak dla mnie .

Nie sprawdzałem jeszcze Bentle'a EDP - z opinii ,które czytałem jest słodszy od "zwykłej toaletowej".

 

 

Natomiast przestrzegam przed "nowym" Hugo Boss Bottled ( szarym) - perfuma która jeszcze w 2012 roku była dla mnie fenomenalna , po reformulacji podajże w 2013 roku jest szajsem ! trwałość gorsza od "perfum" z biedronki , zapach okrojony w stosunku do pierwowzoru o jakieś 90% ... SZAJS jakich mało !

Obie perfumy kupiłem w jednej perfumerii , obie oryginalne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przydały by mi się jeszcze jakieś 2-3 ciekawe propozycje.. nie więcej. Zmęczyły mnie już te poszukiwania, a muszę coś przed sylwestrem upolować :E

Chcę żeby to było coś innego, z klasą i w przystępnej cenie +/-180zł.

 

Dior Homme

Fan Di Fendi PH

Guerlain L'Instant de Guerlain

Guerlain l'homme Ideal

Lalique Hommage a l'Homme

Dsquared2 Potion

Lalique Encre Noire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lalique Encre Noire

 

Mam i raczej nadaje sie na deszczowe wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość zależy od parametrów danych perfum, ale z reguły są to co najmniej 3 psiki.

Według mnie dobrym miejscem jest tył głowy- włosy bardzo dobrze trzymają zapach, głowa jest raczej ciepłym miejscem, jeśli nie nosi się czapki perfumy nie ma żadnych fizycznych barier. Najlepiej sprawdza się to przy w miarę krótkich włosach.

Aplikując perfumy na szyję/kark prawie na pewno będą miały one kontakt z płaszczem, szalikiem czy czymś podobnym. Przy używaniu różnych zapachów może zrobić się miszmasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co się psiukacie perfumami i w jakiej ilości?

Po jednym psiknięciu na nadgarstki, zawsze.

 

Dwa psiknięcia na szyje w przypadku dziennych perfum jesienno-zimowych.

 

Cztery psiknięcia na szyję w przypadku lekkich perfum letnich.

 

Cztery psiknięcia na szyję w przypadku perfum wieczorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po strzale za uszami. Nie chcę "przytłaczać" innych a i tak często nawet po 6h ludzie komplementują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, co byscie wybrali

 

Versace Pour Homme czy Chanel Allure Homme Sport ?

 

Używałem Versace'a i jest dla mnie idealny, warto go zmieniac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace jest genialny, ale sam popełniłem podobny błąd. Kupiłem flakon 200ml, bo był w niezłej promocji. Po zużyciu 100ml miałem już dość tego zapachu. Myślę, że w lato wróci do łask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z CK One, wziąłem 200ml, zostało jeszcze z 50ml i to już tak z przyzwyczajenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny zapach na zimę? Bottled się kończy, póki co chcę się z nim rozstać. Zakochany jestem w dior homme cologne ale zbyt cytrusowe na taką pogodę, po kilku pobytach w sephorze mam mętlik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie prezent w postaci Rochas Man (wzięte w ciemno) i jest super :thumbup: Bardzo podobny(chociaż ciut słodszy) do uwielbianego przeze mnie Very Irrestisible Givenchy For Man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny zapach na zimę? Bottled się kończy, póki co chcę się z nim rozstać. Zakochany jestem w dior homme cologne ale zbyt cytrusowe na taką pogodę, po kilku pobytach w sephorze mam mętlik :D

 

Na tę pogodę najlepszy będzie Dior Homme, o ile lubisz pudrowe zapachy z dodatkiem kwiatów (irys). Zamiast Dior Homme Cologne może sprawdzić Chanel Allure Blanche, też cytrusowy ale bardziej nadaję się na chłodniejsze dni niż Cologne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Homme mi nie podszedł, strasznie ciężki, aż mdły. Dzięki za namiar na Chanel, sprawdzę jak tylko będę miał okazję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allure Blanche jest cytrusowy, a jednocześnie ciepły i trochę balsamiczny. Bo Cologne jest za lekki i bardziej nadaję się na wiosnę/lato. Można też przetestować: Prada Luna Rossa, Burberry The Beat for Men, Bulgari Aqva Amara, Givenchy Gentlemen Only.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...