Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2020 o 19:28, ghostdog napisał:

Dla mnie Desire Red to idealny zamiennik Xeryus Rouge. Blue Label od Givenchy bardzo dobrze wspominam, pierwszy kontakt nie rzucił mnie na kolona, uważałem go za średniego przyjemniaczka,  ale używałem go z przyjemnością.  Patrząc na premiery ostatnich lat to jest to bardzo dobry zapach. Świeżak z pazurem,  ma coś w sobie.  

Blue label ma w sobie nute Givenchy pour homme-ktory bardzo lubilem,mialem nawet chyba dwie butelki swego czasu.

Desire red,baaaaardzo trwaly ,z ogonem-milo wspominam...tym bardziej ze jak widzialem,jest w smiesznych cenach.

Profondo wystawione-jak sprzedam,zamawiam paco rabane pure xs(lub pure xs night)50/100ml a do tego atomizery 10ml dunhill Icon oraz thierry mugler alein lub alien fusion-nie wiem czy te dwa ostatnie mi sie spodobaja,wiec ostroznie podejde ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lato sobie już odpuszczam, kolejny zapach to dopiero na okres jesienny. Może wreszcie się skuszę na Dunhill Icon lub  jakiegoś "Pure" od Muglera, albo wrócę do Narciso Rodriguez For Him (dość specyficzny zapach, ale ma coś w sobie).  Szkoda, że zostało uśmierconych tak dużo świetnych zapachów: Gucci Envy, Gucci Pour Homme I i II, Dior Homme Sport 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 A ja sobie odpuszczam cały ten sezon chyba. Motywacji do dalszych testów na razie brak. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i Profondo szybko sprzedany.

Juz wiec zamowilem paco rabane pure xs 100 ml,dalem tez oferte kupna Dunhill Icon 50ml,jak zaakceptuje to w cenie profondo bede mial te dwie butelki,a jak nie to zapoluje na thierry mugler alien lub alien fusion.

 

edit

 

nie wiem sam czemu tak jaralem sie na te xs pure,bo wlasnie doczytalem ze to nic ciekawego :) i z tej trojki ktora sobie wybralem,sa najslabsze.no ale trudno,juz kupione.

 

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że całkiem niezłe na lato są Higher i Higher Energy od Diora. Nawet chciałem sobie je odświeżyć, ale ceny to nieporozumienie 300-350 za 100ml, pamiętam że brałem je znacznie taniej (ale to było dość dawno). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem swego czasu Higher lub Higher energy-ale to bylo ze dwanascie lat temu.tez to byl zakup w ciemno i pamietam ze baaaardzo ich nie lubilem,podobnie jak Kenzo L'Eau Kenzo pour Homme ktorego tez mialem,oba przypominaly mi odswiezacz do powietrza-zupelnie mi nie podeszly.

Ja tymczasem zakupilem Mugler Alien,50ml-ciekaw jestem tego zakupu.

 

Walcze jeszcze ze soba odnosnie Dunhill Icon,ale pewnie zaraz tez zamowie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Higher pasował, szczególnie tak gruszka i ten chłodny aromat, niestety był mało intensywny. Higher Energy był prosty, cytrusy + drewno. Dziwie się, że Dior jeszcze ma oba zapachy w swojej ofercie, a pozbyli się Fahrenheit Aqua oraz Absolute. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,... Jak napisałem, dla mnie ten zapach był słaby, a wycofali też choćby Dune, to był kozak zapach. 

Ja finalnie dzisiaj zamówiłem odlewki, pierwszy raz coś takiego robię, 2x10ml.

Jeden to Icon a drugi Creed aventus, jestem ciekaw obu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, oizo76 napisał:

Dziwne,... Jak napisałem, dla mnie ten zapach był słaby, a wycofali też choćby Dune, to był kozak zapach. 

Ja finalnie dzisiaj zamówiłem odlewki, pierwszy raz coś takiego robię, 2x10ml.

Jeden to Icon a drugi Creed aventus, jestem ciekaw obu 

Miałem próbki Icona i Creeda, mega zapachy, ale niestety słabo z intensywnością i trwałością. Creed za 50ml ok.190 € jak dla mnie nie wart tych pieniędzy. Ja na lato używam CH 212, a wieczorem Prada Luna Rossa Carbon oba zapachy intensywne i bardzo trwałe:-)jeszcze latem używalem Armani profumo, na razie od niego odpoczywam, ale na pewno wrócę. Profondo, zgadzam się,  że straszna porażka.Sprawdźcie sobie tez Loewe7 natural?

Edytowane przez barmar90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam flachę Aventusa z 2018. Sok zielono żółty. Te nowe partie widzę, że są przeźroczyste. Ogólnie co partia to lekko inaczej pachnie ;p. Zapach świetny, ale nudzi mnie dość szybko. No i jak to u Creeda, za tą cenę chciałoby się lepszych parametrów. Royal Oud i Viking, które posiadam, trwają nieco dłużej, ale daleko im do choćby takiego Amouage.

Tego lata (nie jest zbyt gorący) najczęściej używam: Dior Homme Cologne, Dior Homme 2020, Creed Aventus, Creed Viking, Creed Green Irish Tweed, Amouage Reflection, Guerlain l`Homme Boisee, Acqua di Gio Profumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec grubo lecisz...

 

Do mnie z zamowionych jako pierwszy dotarla odlewka 10ml creed aventus...no i powiem tak-jestem absolutnie oczarowany.Fenomenalny zapach i pewnie przymierze sie do calej butli,nie moge przestac niuchac nadgarstka.Poezja.

 

Moj zbior wyglada tak poki co-bo jak wspominalem w drodze 100ml paco rabanne pure xs,oraz 50 ml mugler alien.

generalnie wybor slaby,kilka fajnych,kilka gniotow,reszta przecietniaki.

 

LqJYMg.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46aejo48t6g3.jpg

U mnie wygląda to tak, staram się utrzymywać 10 flakonów. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie już lekka choroba:

WfmRk9N.jpg

m0HksyS.jpg

3sIWQuV.jpg

8YZ6jdf.jpg

mquHgm3.jpg

XiXfMVe.jpg

 

Plus kilkadziesiąt odlewek 3-15ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JPG Ultra male? Dziś psiknąłem sobie w notino na nadgarstek no i się utrzymują długo, co machnę ręką ciągle czuje. Ktoś używa, używał? Zapach godny polecenia na jakieś wyjście, randkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień/zima lub klubowe wyjścia. Taki słodki, przyjemny zapach. Plus za gruszę, bo nie często ten owoc jest w składzie słodkich zapachów. Coś mi się obiło o uszy, że go trochę wykastrowali, trwałość mniejsza niż w pierwszych wersjach. Akurat na chłodne dni jest sporo zapachów, więc jest z czego wybierać. Polecam sprawdzić Loewe 7 (ale nie wersję Natural, która też jest dobra). Zwykła 7 to ciekawy mix kadzidła, kwiatów i jabłka. Choć to zapach dość specyficzny. Jeśli szukasz czegoś trwałego o dobrej projekcji to przetestuj Pure Malt, Pure Wood, Pure Havane i Pure Coffee od Muglera. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, serio - nie bójcie się lekkich, cytrusowych czy morskich zapachów na lato. Osobiście unikam teraz słodkich i cięższych klimatów, bo jest to po ludzku upierdliwe w noszeniu i męczące. Ultra male na lato, to jest pre samobój :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kelam napisał:

Panowie, serio - nie bójcie się lekkich, cytrusowych czy morskich zapachów na lato. Osobiście unikam teraz słodkich i cięższych klimatów, bo jest to po ludzku upierdliwe w noszeniu i męczące. Ultra male na lato, to jest pre samobój :E.

No to wiadomo, ale 2 psikniecia i na randke można iść hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pannę poddusić i obezwładnić, to pewnie. W sumie ma to jakiś sens. Nie będzie miała tlenu do ewentualnej ucieczki8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kelam napisał:

Jeśli chcesz pannę poddusić i obezwładnić, to pewnie. W sumie ma to jakiś sens. Nie będzie miała tlenu do ewentualnej ucieczki8:E.

No Dokładnie :P W Douglas spotkałem A*men Ultimate nawet niezły ten zapach, butelka mnie zmyliła, bo myślałem, że będzie to wycofany Ice man:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz,perfumy trzeba bezwzglednie dobierac do okazji oraz aury,uzycie niektorych zapachow latem,moze spowodowac odruch wymiotnny.U mnie typ w pracy  nie moze tego zrozumiec i uzywa ulepa 1 milion non stop :/ 

Do mnie dotarly pure xs oraz alien 

jIcm1a.jpg

Pure xs-jestem zawiedziony.Nic szczegolnego,to kierunek 1 milion,nie podoba mi sie...tzn generalnie nie jest jakis tragiczny,ale wiem ze nie bede uzywal-wiec sprzedam.

Alien....tez zakup w ciemno-nie znalem zapachu i ...jest fantastycznie,absolutnie rewelacyjny zapach.Jezeli ktos oczekuje tutaj Amena,Bmena-no nie,to cos innego...ale zapach jest niebanalny,absolutnie mnie oczerowal.

 

Cekam jeszcze na Icon dunhilla.

 

 

aaaa...zupelnie przypadkiem kupilem jeszcze Zara Vibrant leather,zalicytowalem jakies grosze i wygralem pol flakonu 120ml,uzywka..ale calkiem fajny zapach,do uzycia na codzien-bezpieczny,czuc inspiracje aventusem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 17:37, ghostdog napisał:

46aejo48t6g3.jpg

U mnie wygląda to tak, staram się utrzymywać 10 flakonów. 

 

 

Jak wypada Dior Homme Cologne?

Mam w tym momencie jego podróbkę z Yodeymy czyli Ice Pour Homme, zapach jest piękny, lekko cytrusowy, do tego piżmo, idealne połączenie na lato.

Jestem ciekaw czy oryginał w wykonaniu Diora jest równie dobry i czy długo się utrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunhill Icon-nie,nie,nie...nie tego szukam w zapachach,pomimo starczego wieku-Icon dla mnie jest dziadowaty....choc i tak nic nie przebije zielonego polo,ktory moglbym uzywac tylko na odziale geriatrycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jack White napisał:

Jak wypada Dior Homme Cologne?

Mam w tym momencie jego podróbkę z Yodeymy czyli Ice Pour Homme, zapach jest piękny, lekko cytrusowy, do tego piżmo, idealne połączenie na lato.

Jestem ciekaw czy oryginał w wykonaniu Diora jest równie dobry i czy długo się utrzymuje.

Nie mam uwag co do trwałości DHC, myślę że te 8 godzin utrzymuje się na ciele. Do tego ma niezłą projekcję, bo w robocie się pytają co to za zapach, a nie aplikuje go za dużo (tak 3-4 chmurki), Dior ma niezły atomizer (może dla tego). Sam zapach jest prosty, a przez to idealny na lato i nie budzi kontrowersji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość, to jest kwestia danej skóry. Z tej samej flachy może na jednym facecie trzymać 5h, a na drugim 7, a na trzecim 10. Mam wrażenie, że też sporo zależy od warunków -  inaczej będzie w klubie na tany-tany,  a inaczej siedząc na tyłku w biurze czy domu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem odlewke 10ml  La Yuqawam pour Homme-cos czuje ze bedzie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...