Forum PCLab.pl: Mysz 200-300 do laptopa - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Mysz 200-300 do laptopa

#1 Użytkownik jest niedostępny   napsi 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 02 Wrzesień 2019 - 13:30

hej,

szukam myszy dla siebie do laptopa. Korzystałem przez ostatnie 4 lata z myszki lenovo N50 ale zgubiłem gdzieś odbiornik. Poza tym nie działało przycisk w rolce. Kilka dni temu kupiłem Logitech g305 i mysz niestety okazała się zbyt niewygodna dla mnie. Generalnie wydawała się bardzo duża, fakt, mam stosunkowo małe dłonie. Starsza mysz lenovo nie była minaturowa ale zdecydowanie wygodniejsza. Aktualnie korzystam z touchpada i jest okej ale korzystam sporo z excela i z tego co czytałem to można mysze skonfigurować pod excela. Raz na jakiś czas zagram sobie w lola ale jestem raczej graczem mocno niedzielnym, czasami raz na miesiąc, czasem na trzy. Myślałem o mx master 2s ale nie wiem czy ta mysz nie będzie ogromna dla mnie. Byłem w sklepach sprawdzic ale wszystkie były zapakowane i ciężko mi określić jak może leżeć w dłoni. Rozważam jeszcze Logitech M705 (znalazłem za 100 zł w promocji w x-komie) oraz Logitech MX anywhere 2s.

#2 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2019 - 12:47

te logitechy, które podałeś mają słabszy sensor, więc możesz trochę odczuć downgrade :/
G305 to nie jest duża myszka, więc ciężko będzie coś mniejszego z naprawdę dobrym sensorem. Na myśl przychodzi mi Corsair Harpoon wireless jeszcze https://www.x-kom.pl...reless-rgb.html ale długościowo jest podobna, może wygodniejsza być ew. Jeśli nie, to faktycznie zostaje jakaś mała, typowo biurowa myszka.

#3 Użytkownik jest niedostępny   napsi 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 04 Wrzesień 2019 - 18:00

dzięki bardzo za odpowiedź, generalnie teraz wychodzi mx master 3, także nie wiem czy nie zaryzykować i kupić 2s jak stanieje. g305 ma takie dziwne wybrzuszenie, jest wyższa niż lenovo N50 o której wspominałem w temacie. A co myślicie o g603? czy ona nie jest przypadkiem bardziej płaska od g305? Zastanawiam się czy jest sens pchać się w gamingowe myszki. Mxy wydają się być fajne ale nie jestem przekonany do akumulatorów, fajnie jakby jednak były na baterie.

#4 Użytkownik jest niedostępny   majster991 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 09 Wrzesień 2019 - 09:12

Zobacz sobie na DM1 FPS (w 4 wersjach kolorystycznych) z jednym z najlepszych sensorów pixart3389 i przyciskami huano.
Teraz na x-kom za 199 pln w promce:
https://www.x-kom.pl...00-dpi-red.html

Strona 1 z 1