Skocz do zawartości
samsung70

UPLAY+

Uplay+ tak czy nie?  

30 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wykupisz abonament Uplay+?

• TAK
      4
    • NIE
      20
    • Być może...
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak tam u Was z subskrypcją? Testuje ktoś skoro za darmoszkę w tym miesiącu ?

Nabyłem na próbę żeby testować Anno 1800 a tutaj klops, nie ma gry dostępnej w pakiecie...

Jest dostępna u Was? ... dziwna sprawa bo na liście niby jest..

Jeśli nie Anno 1800, to co tam ciekawego mają w swojej ofercie godne stestowania?

Pozdrawiam.

Edytowane przez samsung70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie Anno. Będzie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy. Podobno niedługo.

Due to technical reasons Anno 1800 will not be available on UPLAY+ at the launch of the service. We are working to make it available for players as soon as possible. We’ll provide a more precise date when we can.

https://support.ubi.com/en-GB/Faqs/000045736/Content-available-through-Uplay

Ja raz na jakiś czas będę wykupował abo. Np. jak wyjdzie jakaś nowa gra, która będzie mnie interesowała na jedno przejście to zamiast płacić 200pln, albo czekać kilka miechów na promocje, kupie abo za 60zeta i sobie ją przejdę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i wszystko jasne, mogłem sam poszukać, przyznaję się bez bicia, niemniej jednak nie widziałem tematu o Uplay+ więc może ten się rozkręci.

Btw, jedna jedyna gra jaka mnie interesowała z ich całej paczki i akurat niedostępna jakie to typowe ;)

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę zagrać w Wildlands, FarCry 5i New Dawn, ale chyba zagram w FC bo to gierki na szybko, a Wildlands mi się bardziej podoba i można na spokojnie je ogrywać, więc zajmie dłużej niż miesiąc, a może znajomi dojdą, więc przydało by się kupić.

Przed chwilą skończyłem pykać w Wildlands, nawet miałem save z darmowych weekendów. Jeszcze AC Syndicate chciałbym sprawdzić jak działa, ale tylko jako test, benchmark. Te 3 gry co wymieniłem coś z tego przejść, by nie kupować w promocji, jak można zagrać za darmo. Tak zrobiłem ostatnio z Hellblade na xbox pass.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba podać kartę kredytową/paypal.

To jest taki trochę Pobieraczek.pl ;)

To nic dziwnego, chyba w każdej usłudze tego typu trzeba podać kartę. Xbox pass, ps plus, ea access itd. W końcu bierzesz subskrybcję

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic dziwnego, chyba w każdej usłudze tego typu trzeba podać kartę. Xbox pass, ps plus, ea access itd. W końcu bierzesz subskrybcję

Wszędzie tak jest, wszędzie można e każdej chwili anulować, także przypomnienie przed końcem miesiąca i problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konsoli przynajmniej na ps4 masz to samo chcesz darmowy trial 14 dni to musisz podać kartę.

Od dawna już tak jest, a wszystko przez to, że jakby nie było podawania karty to janusze co rusz by zakładali nowe konta :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś krótko i łatwo wyjaśnić jak to działa?

Nie śmiejcie się bo nie znam po prostu tego...o Steam słyszałem ale o tym nie

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie instalujesz klienta UBI, wykupujesz abo/subskrypcje i grasz do woli w wszystkie dostępne gry. Jak ci się znudzi to rezygnujesz z abo, nie grasz i nie płacisz.

Teraz masz do wyboru ubi miesiąc za free lub xbox pass ponad 100gierek 8 zeta za 2 miesiące chyba jeszcze jest to promo.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm...gierki pobierają się nam na dysk i instalują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm...gierki pobierają się nam na dysk i instalują?

Tak. Nawet kilkuletnie dziecko ogarnie tego klienta.

9bDJS8l.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko że nie ma w co grać :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo wszystko ograles co cię interesowało. Anno 1800 będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No szału nie ma. Jakoś bez echa wystartował ten Uplay plus. Chyba zrezygnowali z promowania jak zobaczyli ofertę MS. :cool::E

Musieli by wrzucać coś poza fabrykę Ubi, żeby móc konkurować z XGP.

Na plus to na pewno stabilniejsza apka. ;)

Ale Child of Light chciałbym sprawdzić i jeszcze AC:Rogue albo South Park: Kijek Prawdy.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo wszystko ograles co cię interesowało. Anno 1800 będzie.

Niech dadzą pierwszy miesiąc za darmo na premierę Ghost Recon: Breakpoint żeby sobie przetestować to będzie to miało sens a nie jakieś Anno :E

Jaka to konkurencja dla XGP Microsoftu jak oni dali Gears 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto bierze ten bierze. Liczyłem na w pełni darmowe sprawdzenie kilku gier, a tu *gwiazdki. No nic. Pomęczę się i pogram w wybrane tytuły na konsoli. Szkoda.

Przecież jest w pełni darmowe. Wystarczy anulować subskrypcję przed kolejnym okresem rozliczeniowym. Każda usługa abonamentowa w necie tak działa. Forma zabezpieczenia przed zakładaniem miliona darmowych kont.

A sama usługa - lipa na starcie, gry od Ubi szybko tanieją plus zniżki za złoto i co kto chciał, to już mógł ograć po taniości.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja raz na jakiś czas będę wykupował abo. Np. jak wyjdzie jakaś nowa gra, która będzie mnie interesowała na jedno przejście to zamiast płacić 200pln, albo czekać kilka miechów na promocje, kupie abo za 60zeta i sobie ją przejdę.

I może dlatego nie stracą. Większość ludzi nie będzie w stanie przejść wszystkiego w miesiąc. Mogą sobie marzyć "kupię za 60 zł i przejdę wszystko, zrobię Ubi w ...." a tymczasem rzeczywistość ich dopadnie. :E

Z drugiej strony są rzesze graczy ogrywających teraz wszystko w tydzień albo dwa po dniu premiery, którzy płacą za gry 250 zł, na nich musi wyjść strata... ale widocznie ostatecznie jakoś się to bilansuje... poza tym może firmy dobrze wiedzą, że ci nadziani i tak będą kupować gry zamiast grać w abo dla plebsu? :D

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt, gry Ubi są dosyć rozbudowane, pełne contentu i nie wiem, czy takiego Golda Assassin's Creed czy innego Watch Dogs dałbym radę w miesiąc przejść. Gołego Origins, które mam z Humble Monthly za 42 zł, do dzisiaj nie skończyłem, a nabite mam 43h. A bulić 60 zł żeby prześlizgnąć się po main questach to tak średnio.

No i te wszystkie kooperatywne gry jako usługi to już w ogóle w abo nie są opłacalne, jeśli chce się z nich wszystko wycisnąć.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech dadzą pierwszy miesiąc za darmo na premierę Ghost Recon: Breakpoint żeby sobie przetestować to będzie to miało sens a nie jakieś Anno :E

Jaka to konkurencja dla XGP Microsoftu jak oni dali Gears 5 ;)

Xbox pass lepszy wiadomo, ale Anno 1800 to bardzo dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Mnie interesuje tylko Anno.. I ewentualnie nowe Settlersy jak wyjdą za rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto bierze ten bierze. Liczyłem na w pełni darmowe sprawdzenie kilku gier, a tu *gwiazdki. No nic. Pomęczę się i pogram w wybrane tytuły na konsoli. Szkoda.

Miesiac za friko wiec w czym problem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell
https://store.ubi.com/it/uplayplus/games tutaj włosi mogą juz dodawać anno do Uplay+ :). I niektórzy nawet jakoś to uruchamiaja w innym kraju. Jakiś niemiec na forum zagranicznym napisał że mu pobiera.. Hm tylko u mnie lipa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie super sprawa

- Dokończę z kumplem Division 2

- Coś tam pyknę w New Dawn

- Anno zagram ze znajomymi (jak już łaskawie będzie)

- nie wiem jak to z settlersami i breakpointem, ale jak się wyrobie to ok

No powiem wam że imho dobry deal za 0.00€ :)

Inna sprawa z przyszłością tego rozwiązania.Pewnie skusze się na nowe dogsy (mi się akurat bardzo spodobały, tutaj pamiętam że ogólnie byliście na nie) i to chyba tyle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś chce pograć w The division 2 to nich zwróci uwagę na nazwe bo można się pomylić. Ściągajcie wersje The Division 2 a nie z dopiskiem PTS. Całą noc ściągania diabły wzieły bo oczywiście ułomne Ubi traktuje dwie te pozycje jako osobne byty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi