Skocz do zawartości
Pawrob

Który iPhone 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się wraz z premierą nowych iPhonów do zakupu swojego. Tak jak w opisie zastanawiam się nad modelami z notchem ze względu na face Id które jest niezbędne, ponieważ na skutek choroby nie mam możliwości używania czytnika lini papilarnych. Mam też macbooka więc tym bardziej ios do mnie przemawia. Na telefon mam około 3700 zł. I tu pojawia się moje pytanie, który model wybrać. Po każdej premierze trochę tanieją zeszłoroczne modele i najbardziej przemawia za mną xs ale może nie być aż tak tani na początku października. Czy IP X dużo odbiega od Xs oraz czy warto dopłacać do nowszego modelu? Oczywiście chodzi o nowego i najlepiej z fakturką. Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie +- kupisz iphone'a 11 czyli następce xr,poza ekranem ips a nie oled będzie lepszy od xs, wydajniejszy i dłużej posłuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem, ale faktycznie jeżeli cena będzie taka jak za xr rok temu to powinno starczyć. Dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci cen z fusów nie wywróży przecież. Poczekaj na premiery i najlepiej jeszcze na pierwsze testy nowych sprzętów - wtedy będzie wiadomo, jak są wycenione, co oferują i jak się będą kształtować ceny zeszłorocznych modeli (u resellerów pewnie trochę spadną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, przed premierą raczej nie ma co wybierać i kupować, może nowe wcale nie będą bardziej opłacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...