Skocz do zawartości
kacpersyn

Drukarka laserowa, kolorowa w przystępnej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakie są najtańsze rozsądne modele laserowych drukarek kolorowych?

Edytowane przez kacpersyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dosyć spora rotacja tych modeli (co chwile nowe modele, a stare wycofywane). Kiedy wyszukiwałem drukarki dla siebie, to patrzyłem tylko by miała duplex i kolorowo drukowałą w jednym przebiegu, no i aby wydruki sensownie wyglądały, to minimum 600x2400dpi/1200x1200. Obadaj Lexmark CS417dn - kosztuje 435zł, a z tego co widzę, to ma wszystko co trzeba (aż mnie chęć przyszła samemu kupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A toner - tylko czarny! a są jeszcze trzy kolory! - 660 zł: https://www.dodrukarki.pl/71b20k0-toner-czarny-do-lexmark-cs417dn-cx417de.html

:rotfl:

Chyba nie sądziłeś, że kolorowa drukarka za kilka stówek będzie miała tanie tonery? To jest drukarka, przy której jak się skończą tonery startowe, to się kupuje nową. Także sens zakupu, tylko jak ktoś bardzo mało drukuje. Jak drukujesz więcej, to kupujesz drukarkę wielokrotnie droższą, by nie zbankrutować na tonerach. Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądziłeś, że kolorowa drukarka za kilka stówek będzie miała tanie tonery? To jest drukarka, przy której jak się skończą tonery startowe, to się kupuje nową. Także sens zakupu, tylko jak ktoś bardzo mało drukuje. Jak drukujesz więcej, to kupujesz drukarkę wielokrotnie droższą, by nie zbankrutować na tonerach.

Mały być najtańsze, ale rozsądnie modele.

 

Lepiej wziąć np. brothera HL-L8260CDW. Tonery mają normalne ceny: https://www.dodrukarki.pl/category/brother-laser-kolor-hl-l8260cdw

Edytowane przez vhp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały być najtańsze, ale rozsądnie modele.

Ja kupiłem drukarkę w tej samej cenie co ten Lexmark CS417dn (tylko że Ricoh) i podobnej specyfikacji w 2014 roku i mam jeszcze w okolicach połowy tonerów startowych - to jest dla mnie* najtańsze i najrozsądniejsze rozwiązanie :)

 

* - i dla każdego, kto drukuje bardzo mało i bardzo nieregularnie

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a autor w sumie nie napisał, ile zamierza drukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Raczej chodzi o drukowanie kilku kartek w miesiącu. Zapomniałem dodać, że dobrze by było, jakby drukarka miała skaner w zestawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...