Skocz do zawartości
miauczek16

Uwalona płyta podczas montażu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj podczas montażu komputera odniosłem wrażenia że doszło do jakiegoś spięcia, nie jestem pewien.

 

IMG-20190906-162951-8.jpg

 

Chodzi o te 3 kwadraciki nad procesorem, procesor był już zamontowany. Da się to jakoś sprawdzić ?

Przy dotyku każdy z tych kwadracików zmienia kolor, ale nie aż tak, czy procek też się mógł spalić ?

Edytowane przez miauczek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dużo będzie zależeć od czasu premiery, jeśli będzie to końcówka 2026 to trudno zawyrokować czy tak nie będzie. W każdym razie jest to kwestia samego IO die, mogą zrobić jego dwie wersje. A co do chipsetów to każda kolejna wersja zen dostanie nowy, teraz zen5 będzie miał chipsety serii 700 a zen6 chipsety serii 800, jak będą rdzenie refresh to zapewne nie dostaną go.   W każdym razie pisałem o potencjalnych przyczynach dla jakich zen6 może nie trafić na am5, jak będzie w rzeczywistości zobaczymy. Ogólnie przy tak mocnym dawkowaniu informacji przez amd to niewiele wiemy tak naprawdę o zen5 pod względem zmian w jego budowie rdzenia a premiera tuż za rogiem, a co dopiero zen6.
    • https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-czterodniowy-tydzien-pracy-deklaracja-agnieszki-dziemianowicz-bak-st7896421 W Amazonie jest 4 dniowy dzień pracy , 4x10h , kolega ma 3 dniowy dzień pracy jeden tydzień a drugi 4 dni , umysłowy upadek ,  idiokracjia postępuje , docelowo w projekcie mówią chyba o 35 godzinnym tygodniu pracy i okresie przejściowym kilku lat co roku chyba 1h w dół  @8V32 nadal obciach iść do policji ,  zniszczonego za PiSu zaufania do policji nie da się już odbudować 
    • @Kelam Chcę zrobić upgrade jednak z racji, że pewnie pójdzie w parze z wymianą monitora, nie chcę przesadzać z ceną. O tym riptide myślałem jednak +50 procent ceny, a tak naprawdę nic mi to specjalnie nie da. Procek też 7500F bo po sprzedaży 5800X niewielka dopłata, różnica w CS2 na pewno na plus, a nie pójdę w 7800X3D bo wejdą zenki 5 i ten znacznie z czasem straci na wartości. Tu kieruje się rozsądkiem. 5800X kupiłem jak chodziły po 2k za 1670zł, teraz proc warty -1k także tego...
    • Osobiście też polecam lexary 6400, może pójdą nawet stabilnie z xmp, a jeśli nie to zrobisz ciasne 6200 Reszta sprzętu może być 👍
    • Panowie, dostałem wycenę na rozbudowę fotowoltaiki z 2kW które dane deweloper do 7,56kW. Cena 28,5k. Poniżej detale. Ma to ręce i nogi?   - konstrukcja wsporcza - srebrna (montaż na dachu płaskim- ekierki nieinwazyjne) - moduł fotowoltaiczny- Jinko JKM420N-54HL4R-B- 18 szt. (fullblack) - falownik w układzie trójfazowym: Solax X3-Hybrid-8- 1szt. - rozdzielnice do 1 OOOV z zabezpieczeniem AC, DC - typu Tl+ T2 (Citel) - przewód zasilający miedziany - przygotowanie instalacji do podłączenia magazynu energii
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...