Skocz do zawartości
Michu90

IPhone 7 iOS 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie a mianowicie jak zrobić powrót z bety iOS 13 do 12? profil beta osunięty i dalej nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ipsw.me/

 

Ściągasz system i w iTunes robisz restore z pliku.

Hold down Option (or Shift on a PC) and press Restore iPhone.

 

Tylko stracisz wszystkie dane ;)

Edytowane przez mick.alderr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że za zachęcanie do robienia jailbreaka możesz dostać tutaj bana? Tak na marginesie - w dzisiejszych czasach nie ma nawet potrzeby robienia tego... I osobiście nie polecam. Zwłaszcza jak się logujesz do aplikacji bankowych :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Przecież samo Apple nie ma nic przeciwko. Ja polecam szczególnie tweak, który dodaje gesty z X na starsze urządzenia i przełącznik GPS w centrum sterowania. Bez tego nie da się używać iOS :E

A za roota na Androidzie i custom romy też banują?

Edytowane przez mick.alderr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się ogarnąć wszystko przez aplikacje itunes bez cudowania.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Przecież samo Apple nie ma nic przeciwko. Ja polecam szczególnie tweak, który dodaje gesty z X na starsze urządzenia i przełącznik GPS w centrum sterowania. Bez tego nie da się używać iOS :E

A za roota na Androidzie i custom romy też banują?

Na samej górze działu "Telefony komórkowe" masz taki przypięty temat: http://forum.pclab.pl/topic/521570-Jailbreaki-hacki-ZAKAZANE/. Może i stary, ale to nie znaczy, że stracił na ważności. I taaaak... Apple nie ma nic przeciwko... Dlatego po przypadkowo otwartej furtce dla osób robiących jailbreaka zrobili aktualizację, która tę właśnie furtkę zamyka :E.

 

PS Custom romy - według definicji z tematu, o którym wspomniałam, nie są programem modyfikującym oprogramowanie w sposób niezgodny z licencją producenta. Ba, jak masz taką ochotę mieć czystego Androida (bo masz jakąś syfiastą nakładkę), to istnieje coś takiego jak Android Open Source Project - i to też jest custom rom ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra edytowałem. Oni wszystkie błędy poprawiają bo reklamują się jako najbezpieczniejszy system na świecie i dobrze im to wychodzi ;) koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...