Skocz do zawartości
xazus

GTX 1060 palit super jetstream - klatkowanie na pulpicie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę aby się Was poradzić co może powodować takie klatkowanie od razu po uruchomieniu komputera.

 

Karta nie jest obciążona, podkręcona i temperatury ma w porządku(40).

Po którymś zrestartowaniu potrafi się naprawić na jakis czas, po czym ponownie tak działa.

 

Umieszczam link do filmu na na yt gdzie widać o co chodzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem dopisać, że jeśli włączę w systemie opcję powielania ekranów lub rozszerzenie ekranów(monitor + telewizor) to wszystko wraca do normy(dopóki nie zmienię tylko na monitor). I klatkowanie także występowało jak tylko 1 monitor był podłączony.

Edytowane przez xazus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump. Nadal nie poradziłem sobie z problemem, prawdopodobnie odeślę na gwarancję, ale może jeszcze ktoś coś poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump. Nadal nie poradziłem sobie z problemem, prawdopodobnie odeślę na gwarancję, ale może jeszcze ktoś coś poradzi.

jakie klatkowanie? nic nie wiedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzisz tych freezów? Zacinanie obrazu na 1-2 sekundy co chwilę jak minimalizuje i maksymalizuje okienko? To nie obciążony komputer żeby takie coś miało miejsce, na integrze/innej karcie to nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić obciążenie procesora i dysku, takie ścinki to raczej nie od grafiki się biorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że to nie obciążony komputer. I jak w takim razie byś wytłumaczył, że po wymianie grafiki problem ustaje? Na innym forum zalecił mi ktoś nowsze sterowniki i póki co jest spokój, ale nadal nie rozumiem dlaczego jak podłączałem jakikolwiek monitor pod integrę to nagle wszystko wracało do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałeś, że sprawdzałeś obciążenie CPU tylko że "to nie to". A sprawdzić zawsze warto ;)

Jeśli po zmianie sterowników jest spokój to może stare sterowniki miały takiego buga, zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...