Forum PCLab.pl: Słuchawki Samsung Level U - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Słuchawki Samsung Level U

#1 Użytkownik jest dostępny   Gradzik18 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Wrzesień 2019 - 23:10

Witam. Od jakiegoś czasu posiadam słuchawki bezprzewodowe Samsung Level U, używam ich do gier czy muzyki, słuchawki te posiadają również mikrofon, dlatego chciałem go dziś wykorzystać do rozmowy w CS GO. Włączenie w ustawieniach systemu by używać mikrofonu z tych słuchawek działa ok, gdy testowałem w rejestratorze głosu słychać było mnie dobrze, natomiast gdy włączyłem CS GO nagle dźwięk ze słuchawek zniknął, pomagało jedynie wyłączenie gry lub zezwolenia na używanie przez aplikację mikrofonu, nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić. Jest ktoś może w stanie mi pomóc?

Ten post był edytowany przez Gradzik18 dnia: 09 Wrzesień 2019 - 23:27

#2 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 12:26

może spróbuj w opcjach steama przełączyć słuchawy jako domyślne urządzenie

#3 Użytkownik jest niedostępny   MitycznyJeż 

• krzem gotuJEŻ, węgiel zdrapuJEŻ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 12:59

Zwróć uwagę, że jeżeli słuchawki bluetooth mają wbudowany mikrofon, to widnieją w systemie jako dwa urządzenia wyjściowe - słuchawki i headset.

Gdy mikrofon nie jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "słuchawki", i jest w stereo.
Gdy mikrofon jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "headset", i niestety jest w mono.

Ponoć są wyjątki od tej reguły, ale generalnie prawie wszystko na bluetooth tak działa. A więc użycie ich do gry i głosu jednocześnie odpada - no chyba że tak casualowo grasz w tego cs'a, że dźwięk w mono też jest spoko ;)

Obejściem problemu które czasami stosuję jest użycie pchełek bluetooth tylko do komunikacji głosowej, a puszczenie całej reszty na wokół uszne słuchawki.

#4 Użytkownik jest dostępny   Gradzik18 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 14:48

Zobacz postMitycznyJeż, o 11 Wrzesień 2019 - 12:59, napisał(a):

Zwróć uwagę, że jeżeli słuchawki bluetooth mają wbudowany mikrofon, to widnieją w systemie jako dwa urządzenia wyjściowe - słuchawki i headset.

Gdy mikrofon nie jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "słuchawki", i jest w stereo.
Gdy mikrofon jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "headset", i niestety jest w mono.

Ponoć są wyjątki od tej reguły, ale generalnie prawie wszystko na bluetooth tak działa. A więc użycie ich do gry i głosu jednocześnie odpada - no chyba że tak casualowo grasz w tego cs'a, że dźwięk w mono też jest spoko ;)

Obejściem problemu które czasami stosuję jest użycie pchełek bluetooth tylko do komunikacji głosowej, a puszczenie całej reszty na wokół uszne słuchawki.

To fakt, gdy ustawię headset to wtedy wszystko działa, ale dźwięk jest po mono i jest on dla mnie niestety nieakceptowaln . Szkoda, myślałem, że coś z tego będzie ;)

Strona 1 z 1