Forum PCLab.pl: 9700k czy 9900k - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

9700k czy 9900k

#41 Użytkownik jest niedostępny   leven 

• PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Wrzesień 2019 - 20:15

Zobacz postPhoenixsuple, o 13 Wrzesień 2019 - 09:12, napisał(a):

Ale sie jeden z drugim uczepil tego AIO, przeciez niech kazdy kupuje co chce. Ja jestem zadowolony z Krakena i na powietrze nigdy nie zmienie, raczej juz tylko na LC. Plus oczywiscie za wyglad, nie wyobrazam sobie miec teraz AIR ktore raz ze wyglada srednio dla mnie i zajmuje mnostwo miejsca.

No i mobo wygięte, bo w pionie jest.
Dla czego w poziomie nie robią montażu ?
Wystarczyłoby zrobić płyty bardziej prostokątne, żeby buda nie miała kilometra kwadrat powierzchni :P

#42 Użytkownik jest niedostępny   dadi82 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2019 - 05:13

Zobacz postAngelomike91, o 13 Wrzesień 2019 - 16:19, napisał(a):

W mojej obudowie na górze zmieści się x52 tylko. Na przodzie mam wiatraki :)

No chyba że tak, choć ja mam swojego krakena na froncie. Na topie mam na razie "same" wiatraki 2x120mm
Ale i tak muszę zdemontować sanki na cd rom i pewnie przeniose go na top. Niedługo przyjdą mi nowe wentylatory i okablowanie to będzie okazja to małej reorganizacji. Docelowo i tak bedzie custom LC tylko nie wiem czy od razu na całość czy tylko na GPU. Pewnie na całość :hmm:
Ale co do krakena ta jak w życiu bym nie wrócił na stałe do chłodzenia air. Tym bardziej że żeby miało jako taką wydajność to musi być ogromne. Dla mnie to mało estetyczne, ramy zasłania itp. Mi się nie podoba, w przeciwieństwioe do krakena, który jest ładny, wydajny i kultura też na wysokim poziomie jak na AIO.

Ten post był edytowany przez dadi82 dnia: 14 Wrzesień 2019 - 05:19

#43 Użytkownik jest niedostępny   blubaju 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2019 - 09:35

Zobacz postleven, o 13 Wrzesień 2019 - 20:15, napisał(a):

Wystarczyłoby zrobić płyty bardziej prostokątne, żeby buda nie miała kilometra kwadrat powierzchni :P

I tak buda misi mieć kilometr kwadratowy powierzchni, bo karty graficzne są coraz dłuższe.

#44 Użytkownik jest niedostępny   Angelomike91 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 14 Wrzesień 2019 - 16:55

Zobacz postdadi82, o 14 Wrzesień 2019 - 05:13, napisał(a):

No chyba że tak, choć ja mam swojego krakena na froncie. Na topie mam na razie "same" wiatraki 2x120mm
Ale i tak muszę zdemontować sanki na cd rom i pewnie przeniose go na top. Niedługo przyjdą mi nowe wentylatory i okablowanie to będzie okazja to małej reorganizacji. Docelowo i tak bedzie custom LC tylko nie wiem czy od razu na całość czy tylko na GPU. Pewnie na całość :hmm:
Ale co do krakena ta jak w życiu bym nie wrócił na stałe do chłodzenia air. Tym bardziej że żeby miało jako taką wydajność to musi być ogromne. Dla mnie to mało estetyczne, ramy zasłania itp. Mi się nie podoba, w przeciwieństwioe do krakena, który jest ładny, wydajny i kultura też na wysokim poziomie jak na AIO.

Teraz ciekaw jestem czy mi x52 wejdzie do tego k500 Phantom Gaming... Po tym jak ktoś tu napisał, że nie zawsze się mieści. Chyba, że dam go na front a wentylatory na górę ale wolałbym nie ;)

#45 Użytkownik jest niedostępny   samsung70 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Wrzesień 2019 - 21:26

Zobacz postTitoBandito, o 12 Wrzesień 2019 - 07:49, napisał(a):

@UP

Zacytuję tutaj opinię kolegi z tego forum :

:thumbup:

siema,
specem nie jestem, nie chcę się mądrować ale takie chłodzenie aio jak mam w opisie już elegancko daje radę, zbija temp z procesora nieziemsko, mimo zamkniętej budy, z zabudowanym frontem gdzie ledwie łapie powietrze zbija temp bardzo ładnie, zdjęcie frontu daje kolejne 10 c, wiec jest moc ,
to be honest nawet na zero RPM można grać w gry i nie łapie więcej niż 60c temp ;) więc chyba radzi sobie dobrze.
pozdrawiam i z czystym sumieniem bym polecił to AIO od korsarza ,

Ten post był edytowany przez samsung70 dnia: 20 Wrzesień 2019 - 21:27

#46 Użytkownik jest niedostępny   TitoBandito 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 13:39

@UP

I gitara. :Up_to_s:
Ale zapominasz o jednym. O tym, że masz oskalpowany procesor i zamiast fabrycznego "gluta" masz płynny metal. Gdybyś zostawił go z glutem to ŻADNE AIO, czy custom LC nie miało by racji bytu - temperatury byłyby nawet większe niż na chłodzeniu powietrznym za 100zł. :P

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3