Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj straszy żółty pasek onetu przy czytaniu newsów/artykułów.

Niestety przez tą zagrywkę musiałem włączyć AdBlocka - a już kiedyś przekonaliście mnie, że na Waszej stronie warto go wyłączyć.

Mieliście chociaż profilowanie, ale chyba faktycznie już to nie ma sensu odkąd onet łapy położył.

 

Moje pytanie - to nowy i stały "feature" czy tylko testujecie nerwy czytelników? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj straszy żółty pasek onetu przy czytaniu newsów/artykułów.

Niestety przez tą zagrywkę musiałem włączyć AdBlocka - a już kiedyś przekonaliście mnie, że na Waszej stronie warto go wyłączyć.

Mieliście chociaż profilowanie, ale chyba faktycznie już to nie ma sensu odkąd onet łapy położył.

 

Moje pytanie - to nowy i stały "feature" czy tylko testujecie nerwy czytelników? ;)

 

Możesz zrobić screena? U mnie chyba nie ma czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, proszę - żółty pasek na dole po wejściu w treść newsa albo artykuł.

Przewija się ze stroną (css fixed), potem znika, przy przewijaniu w górę znów pojawia.

Dość irytujące.

 

Edit:

Zablokowanie domeny onet.pl wystarczy ;)

Swoją drogą fajny tam skrypt siedzi, co określoną ilość sekund przesyła raport z naszej aktywności na stronie.

Edit2: może trafiłem na test A/B, ktoś jeszcze ma takie cudo bez adblocka?

post-137349-15683774491197_thumb.jpg

Edytowane przez Ashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej i wg mnie kolejna przymiarka do zamknięcia PCLaba. Zmiana layoutu zrobiona na odwal się, mamy już na głównej bloczek z plikami przenoszący do Komputer Świata, teraz linkowanie do głównej Onetu, gdzie też dział technologie prowadzi wprost na Komputer Świat, a Lab dostał tylko jakiś żałosny, ledwie widoczny link tekstowy, którego bez wyszukiwarki nikt nie znajdzie.

Wątpię, żeby Onet dalej utrzymywał dwa serwisy technologiczne, z których promuje tylko jeden, i nie jest to PCLab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej i wg mnie kolejna przymiarka do zamknięcia PCLaba.

Jak zamkną Laba,to też pod młotek pójdzie forum,które jest największe w Polsce - jeśli chodzi o fora komputerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej i wg mnie kolejna przymiarka do zamknięcia PCLaba. (...)

Wątpię, żeby Onet dalej utrzymywał dwa serwisy technologiczne, z których promuje tylko jeden, i nie jest to PCLab.

 

Świadomy użytkownik jest nie na rękę włodarzom onetu, i chyba czas się z tym pogodzić.

Co się stanie z PCLabem? Kupi ktoś kto ma hajs i interes. Stawiam na x-kom i będzie drugi benchmark.

Pół biedy jakby to był skąpięc albo ceneo. Czego i Wam - redakcji, i nam - użytkownikom, życzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie z PCLabem? Kupi ktoś kto ma hajs i interes. Stawiam na x-kom i będzie drugi benchmark.

Pół biedy jakby to był skąpięc albo ceneo. Czego i Wam - redakcji, i nam - użytkownikom, życzę. ;)

Dla mnie to będzie obojętne,czy ktoś przejmie Laba od Onetu,lecz żeby nie dopuścić do zamknięcia tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ten, który jeszcze niedawno manifestował usunięcie swojego konta....Mój link

10 miesięcy temu....

Nie będę nabierał wody w usta,co niektórzy - to były czasy mojego alter ego(2017-2018) i tego czasu nie cofnę

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...