Forum PCLab.pl: Wybory parlamentarne 2019 - 13.10.2019 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (44 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Ten temat jest zamknięty

Wybory parlamentarne 2019 - 13.10.2019 Ankieta dla Forumowiczów PCLab.pl Oceń temat: ***-- 4 Głosów

Ankieta: Wybory parlamentarne 2019 (256 użytkowników głosowało)

Na kogo oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych 13.10.2019?

1. 1. KW Polskie Stronnictwo Ludowe (7 głosów [2.73%])

Procent głosów: 2.73%

2. 2. KW Prawo i Sprawiedliwość (40 głosów [15.62%])

Procent głosów: 15.62%

3. 3. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej (38 głosów [14.84%])

Procent głosów: 14.84%

4. 4. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość (71 głosów [27.73%])

Procent głosów: 27.73%

5. 5. KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni (47 głosów [18.36%])

Procent głosów: 18.36%

6. 6 .KW Prawica (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

7. 7. KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów (2 głosów [0.78%])

Procent głosów: 0.78%

8. 8. KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy (1 głosów [0.39%])

Procent głosów: 0.39%

9. 9. KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca (4 głosów [1.56%])

Procent głosów: 1.56%

10. 10. Jeszcze nie wiem, jak będę głosować... (24 głosów [9.38%])

Procent głosów: 9.38%

11. 11. Nie pójdę zagłosować! (22 głosów [8.59%])

Procent głosów: 8.59%

Głosuj

#441 Użytkownik jest niedostępny   ShadowMan 

• Memento Mori
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Październik 2019 - 15:16

Zobacz postPush-up3k, o 10 Październik 2019 - 13:46, napisał(a):

Tutaj ma bana, a na wykopie chyba długo nie pociągnie.

Tak poczytałem trochę tego co wypisuje na wykopie i robi tam to samo co robił tu, tyle że na jeszcze większą skalę. Ciągle wszystkich wyzywa i non stop szuka zaczepek i kłótni. Za to dostał tu permnbana, a teraz tam próbuje zostać królem trolli. Może i on coś tam się i zna na tym prawie, ale jedno jest pewne. Ten człowiek potrzebuje pilnej pomocy psychologa.

#442 Użytkownik jest niedostępny   Walther 

• Zakamuflowana opcja Niemiecka
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 15:32

Zobacz postShadowMan, o 10 Październik 2019 - 16:16, napisał(a):

Tak poczytałem trochę tego co wypisuje na wykopie i robi tam to samo co robił tu, tyle że na jeszcze większą skalę. Ciągle wszystkich wyzywa i non stop szuka zaczepek i kłótni. Za to dostał tu permnbana, a teraz tam próbuje zostać królem trolli. Może i on coś tam się i zna na tym prawie, ale jedno jest pewne. Ten człowiek potrzebuje pilnej pomocy psychologa.

Mi się wydaje po prostu, że Gordonowi nadal chce się walczyć z wiatrakami...
Ja już dawno z tego wyrosłem :E

#443 Użytkownik jest niedostępny   ShadowMan 

• Memento Mori
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 15:49

Zobacz postWalther, o 10 Październik 2019 - 16:32, napisał(a):

Mi się wydaje, że on najbardziej walczy sam ze sobą. No ale tu już byłby potrzebny specjalista żeby to konkretnie zdiagnozować. ;)

#444 Użytkownik jest niedostępny   iziDeV 

• twitch.tv/izidev
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 20:08

Zobacz postWalther, o 10 Październik 2019 - 15:32, napisał(a):

Jego największym wiatrakiem jest on sam i jego problemy natury psychicznej :P

#445 Użytkownik jest niedostępny   johny11 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 20:31

Także ten.

Załączone pliki

• Załączony plik  xd.jpg (20.3K)
    Ilość pobrań: 58

#446 Użytkownik jest niedostępny   Lypton 

• mainstreamowy hipster
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 20:56

Lewak na 88%. Tak latarnik twierdzi.

#447 Użytkownik jest niedostępny   ghostdog 

• PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 21:10

Zrobiłem jeszcze raz test na latarniku i wyszło:
POKO 61%
Lewica 59%
Konfederacja 58%
PSL 57%
PiS 28%

czyli jestem już na czarnej liście i zostanę napiętnowany przez prezesa, jako wróg dobrej zmiany. Dzisiaj zobaczyłem balerona u Kurskiego jak "przepraszał" Konfederację, choć nie leży mi Krul&Braun to może na nich oddam głos, tak po złości lepszemu sortowi :devil:

#448 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 10 Październik 2019 - 21:46

Mam pytanie - czy odbyła się w telewizji lub radiu prawdziwa debata wyborcza pomiędzy przedstawicielami partii? Przez "prawdziwa" rozumiem taką z możliwością pełnego wyłożenia racji i wchodzenia w interakcje. Bo to co pokazano w TVP, Polsat czy TVN24 to moim zdaniem żart, gdzie panowie wygłaszają przygotowane formułki wprost do widza. To co było w RMF FM troszkę lepsze (ale i tak tragedia).
Nie rozumiem, czemu takie "debaty" jak z np. Polsatu z 1 min. na odpowiedź mają służyć. I dlaczego nazwano to "debatą".

Zobacz postLypton, o 10 Październik 2019 - 20:56, napisał(a):

Lewak na 88%. Tak latarnik twierdzi.

Ha, a ja na 89%!

Ten post był edytowany przez 321d3n89wmwwy8 dnia: 10 Październik 2019 - 21:51

#449 Użytkownik jest niedostępny   Myst 

• Element podły, animalny.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 22:19

Zobacz postghostdog, o 09 Październik 2019 - 19:09, napisał(a):

Te pytania na Latarniku są źle dobrane. Drugie pytanie: "Siedziby części urzędów centralnych należy przenieść poza Warszawę, do innych miast w całym kraju". To nie jest istotne pytanie, co mnie obchodzi, że ministerstwa porozrzucają po miastach wojewódzkich. Kolejne: "Wiek emerytalny powinien zostać podwyższony". Pytanie powinno dotyczyć zmiany systemu ZUS, tak aby każdy odkładał na własną emeryturę, a nie że jego emerytura ma być uzależniona od dzietności. Nie ma pytań o konkordacie, rozbudowanie/ zmniejszeniu administracji, brak pytań dot. rozdawnictwa i socjalu. Pytania są za ogólne.

Te pytania są albo ogólnikowe, jak to z wiekiem emerytalnym, albo odnoszą się bezpośrednio do konkretnych pomysłów poszczególnych komitetów. To z decentralizacją administracji to był kiedyś jakiś tam pomysł Biedronia, ale raz, że sam jestem przeciw a dwa, że w sumie mnie to rybka, byle nic do Gdańska nie przenosili :E
Wiadomo, że należy traktować wyniki z przymrużeniem oka, bo sam dość dobrze wiem, że jestem centrystą i pewne pomysły Lewicy są dla mnie nie do przyjęcia. Chyba, że Lewica i PO już tak bardzo się do siebie zbliżyły ;)

Zobacz postBombelekLP, o 10 Październik 2019 - 13:29, napisał(a):

ja nie wiem czy na te konfederacje to ludzie tutaj dla jaj głosowali czy aż tak prędko im do bycia drugą ukrainą ?xd

Największa beka z Konfedeszurnistów to, że naprawdę dali się nabrać, że to jest partia wolnościowa. Szczegół, że zamordyzm wylewa się z ich porgramu na kilometr, do tego ciągle podjazdy krula w kierunku Rosji i jawna prorosyjskosc.

Ten post był edytowany przez Myst dnia: 10 Październik 2019 - 22:19

#450 Użytkownik jest niedostępny   Kelam 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 23:50

Kierunek jasny :E.
Latarnik
Jednak Korwina nie przetrawię za nic, także nadal nie mam na kogo głosować. Na pis nie będę po tych numerach z żydami, a na psl pluję od zawsze :E. Nie mogę z czystym sumieniem zagłosować w tych wyborach.

Ten post był edytowany przez Kelam dnia: 10 Październik 2019 - 23:55

#451 Użytkownik jest niedostępny   AUTO6 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 06:18

Wieczorem pewnie forum zostanie zamknięte więc zaapeluję już teraz.

Niezależnie od poglądów idź na wybory i zagłosuj ponieważ ludzie o zupełnie odmiennych niż Twoje upodobaniach politycznych pójdą na pewno.

#452 Użytkownik jest niedostępny   Assassin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 07:18

Zobacz postghostdog, o 09 Październik 2019 - 20:09, napisał(a):

Te pytania na Latarniku są źle dobrane. Drugie pytanie: "Siedziby części urzędów centralnych należy przenieść poza Warszawę, do innych miast w całym kraju". To nie jest istotne pytanie, co mnie obchodzi, że ministerstwa porozrzucają po miastach wojewódzkich. Kolejne: "Wiek emerytalny powinien zostać podwyższony". Pytanie powinno dotyczyć zmiany systemu ZUS, tak aby każdy odkładał na własną emeryturę, a nie że jego emerytura ma być uzależniona od dzietności. Nie ma pytań o konkordacie, rozbudowanie/ zmniejszeniu administracji, brak pytań dot. rozdawnictwa i socjalu. Pytania są za ogólne.

Co do emerytury to właściwie obecnie jest tak jak chcesz. Wysokość zależna jest od odłożonych składek podzielonych przez oczekiwaną długość życia na emeryturze. Problem jest w tym, że Twoje składki są obecnie przejadane przez emerytów, którzy otrzymują świadczenia ustalone na korzystniejszych zasadach i nie masz żadnej pewności, że przed Twoim przejściem na emeryturę zasady ustalania wysokości świadczenia nie zostaną zmienione na jeszcze mniej korzystne ;)

A jeśli byś chciał, żeby tych składem nie wydawano tylko je gdzieś trzymano... raczej niewykonalne. A raczej wykonalne, ale mało korzystne, bo w razie kryzysu inflacyjnego stracilibyśmy wszystko... Ja bym raczej był za emeryturą obywatelską w wysokości minimum socjalnego i likwidacją składek.

#453 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 09:57

Zobacz postKelam, o 11 Październik 2019 - 00:50, napisał(a):

Kierunek jasny :E.
Latarnik
Jednak Korwina nie przetrawię za nic, także nadal nie mam na kogo głosować. Na pis nie będę po tych numerach z żydami, a na psl pluję od zawsze :E. Nie mogę z czystym sumieniem zagłosować w tych wyborach.

Problem w tym ze ty nie glosujesz na Korwina, tylko na partie.
KO, jak lewica również ma ciekawych polityków którzy są bardziej na prawo, ale co z tego jak partie te są w kompletnie odwrotnym kierunku?
Korwina można lubić albo nie, ale konfederacja ma lepszy plan gospodarczy i tyle. Z większości postanowień mogą się wycofać jak każda partia. Gdyby tylko konfa przestała gadać głupoty nt. Szczepionek, aborcji, in vitro i w innych ciężkich tematach poszła po rozum do głowy to lekka ręką by mieli tyle % ile KO, no ale niestety trzeba się modlić zeby przynajmniej próg przekroczyli bo inaczej PiS będzie miał władze większościowa.

#454 Użytkownik jest dostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 10:44

W przeciwieństwie do poprzednich wyborów nie mogę powiedzieć, że PO totalnie zlała Podkarpacie, niemniej nadal jest słabo.

#455 Użytkownik jest niedostępny   KomputerowyLew 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 11:05

Do boju PiS, wierzę w was i całym swoim sercem was popieram, jesteście najlepszą partią polityczną począwszy od roku 1989 do dzisiaj i nie przypuszczam aby kiedykolwiek pojawił się w Polsce ktoś lepszy od was, musicie wygrać i pokazać POKO ich miejsce w szeregu tzn na śmietniku historii. Macie w sobie siłę i moc i wiarę i to wam wystarczy.
Spokojnie głosuję na PiS.

#456 Użytkownik jest niedostępny   vhp 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 11:35

A tutaj do poczytania: https://dorzeczy.pl/...zydowskich.html

Ten post był edytowany przez vhp dnia: 11 Październik 2019 - 11:35

#457 Użytkownik jest niedostępny   AUTO6 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 11:51

Wszystkim niezdecydowanym na kogo personalnie zagłosować (ponieważ sympatie i antypatie partyjne mamy już raczej wszyscy wyrobione) polecam zrobić sobie test na : mamprawowiedziec.pl
a następnie przefiltrować wyniki zaznaczając własny okręg wyborczy. Da to już jakieś pojęcie z kim się zgadzamy i nad czyim programem warto się dokładniej pochylić przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

#458 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 11 Październik 2019 - 13:05

Zobacz postKomputerowyLew, o 11 Październik 2019 - 11:05, napisał(a):

Do boju PiS, wierzę w was i całym swoim sercem was popieram, jesteście najlepszą partią polityczną począwszy od roku 1989 do dzisiaj i nie przypuszczam aby kiedykolwiek pojawił się w Polsce ktoś lepszy od was, musicie wygrać i pokazać POKO ich miejsce w szeregu tzn na śmietniku historii. Macie w sobie siłę i moc i wiarę i to wam wystarczy.
Spokojnie głosuję na PiS.

Czyli ta przed '89 była "lepsza"?

#459 Użytkownik jest niedostępny   AUTO6 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 13:29

Pewnie sentyment za PRLem, a PiS to trochę taki PRL bis - socjal jest, nacjonalizacja zamiast prywatyzacji jest, przewodnia rola partii jest, Wiadomości TVP jak Dziennik Telewizyjny są :lol2:

#460 Użytkownik jest niedostępny   BombelekLP 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 13:45

Zobacz postMyst, o 10 Październik 2019 - 22:19, napisał(a):

Największa beka z Konfedeszurnistów to, że naprawdę dali się nabrać, że to jest partia wolnościowa. Szczegół, że zamordyzm wylewa się z ich porgramu na kilometr, do tego ciągle podjazdy krula w kierunku Rosji i jawna prorosyjskosc.

A najgorsze że często wśród młodszych ludzi rośnie zaufanie do takich partii, pamiętam jak w młodszym gronie sławiono korwiszona i jego pierwszą partię którą założył bo super wolność swoboda a tutaj wychodzi rosyjska agentura. To definitywnie ostatnia partia na którą ktokolwiek powinien oddać głos szczerze mówiąc gdybym już nie miał totalnie wyjścia to z dwojga złego wolę armię tęcz w kraju z Biedronką na czele niż armie Rosjan z kałachami w rękach. Na szczęście do wyboru jest jeszcze więcej partii.

Głosujcie dobrze i przypadkiem nie postawcie znaczka w złym miejscu :E :E

Ten post był edytowany przez BombelekLP dnia: 11 Październik 2019 - 13:46

• (44 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ostania »