Skocz do zawartości
lewus123

Jaki fotel gamingowy wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wybrać jeden z tych foteli gamingowych. Nie chce Markusa. Zależy mi na wygodzie, mam chory kręgosłup, więc poduszki idealnie byłoby dopasowane do mnie. Chciałbym aby miał możliwość regulacji odchylenia, często oglądam filmy i miło byłoby "położyć się" w fotelu na seans, szczególnie w 7.1 :). Wygląd jest bez znaczenia. Prosiłbym o nie dodawanie innych foteli, tylko wybór jednego z tych, które wymieniłem.

 

https://diablochairs.com/fotele-gamingowe/diablo-x-fighter (diablo x fighter)

 

https://www.killabee-gaming.com/collections/killabee-chairs/products/massage-game-chair-8204-gray (killable 8204)

 

 

https://diablochairs.com/fotele-gamingowe/diablo-x-one (diablo x one)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi wymaganiami to dopisz jedną cyfrę do ceny z przodu i wcale nie jest powiedziane że na początku będzie stała jedynka..

Nie bez powodu tak często jest polecany Marcius - naprawdę dobre fotele kosztują naprawdę sporo.

 

Chcesz wydać 500-800 zł to kupisz szajs z dermy i najtańszej gąbki, która ubije się po kilku miesiącach- skrzypienie, strzelanie itp masz w cenie.

Nie wiem też jak można spodziewać się ze te śmieszne gąbeczki w odcinku lędźwiowym pomogą na chory kręgosłup.

 

 

Na koniec tak już zupełnie subiektywnie ode mnie tej wszelkie gamingowe fotele to wyglądają przecież mega odpustowo i ja bym się wstydził coś takiego do do chaty wstawiać, ale z gustem jak z d@pą każdy ma własny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi wymaganiami to dopisz jedną cyfrę do ceny z przodu i wcale nie jest powiedziane że na początku będzie stała jedynka..

Nie bez powodu tak często jest polecany Marcius - naprawdę dobre fotele kosztują naprawdę sporo.

 

Chcesz wydać 500-800 zł to kupisz szajs z dermy i najtańszej gąbki, która ubije się po kilku miesiącach- skrzypienie, strzelanie itp masz w cenie.

Nie wiem też jak można spodziewać się ze te śmieszne gąbeczki w odcinku lędźwiowym pomogą na chory kręgosłup.

 

 

Na koniec tak już zupełnie subiektywnie ode mnie tej wszelkie gamingowe fotele to wyglądają przecież mega odpustowo i ja bym się wstydził coś takiego do do chaty wstawiać, ale z gustem jak z d@pą każdy ma własny :E

 

Mogę mieć jeden z tych foteli za 300 złotych z racji zniżki pracowniczej, dlatego do wyboru. Oczekuje pomocy przy jednym z tych, a nie innych. Nie masz nic ciekawego do napisania, to omiń post, jak czytanie ze zrozumieniem boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...