Skocz do zawartości
mahald

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Złożony komputer czeka na kartę graficzną

Ale przed jej zamówieniem chciałem żądać jeszcze jedno pytanie

Komp

Sg1 tg

Fortis3

B450max

Czy te karty zmieszczą się koło tego coolera w szerokości i długości

Rx 5700 xt pulse, Red dragon , Red devil, nitro (pytam bo zbyt dużo miejsca tam niema a to jest mój pierwszy montaż komputera)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

? nie rozumiem. Każda karta mieści się pod collerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złożony komputer czeka na kartę graficzną

Ale przed jej zamówieniem chciałem żądać jeszcze jedno pytanie

Komp

Sg1 tg

Fortis3

B450max

Czy te karty zmieszczą się koło tego coolera w szerokości i długości

Rx 5700 xt pulse, Red dragon , Red devil, nitro (pytam bo zbyt dużo miejsca tam niema a to jest mój pierwszy montaż komputera)

Podaj wszystkie wymiary to ci przeliczę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie, odległość slotu pcie od radiatora to jakieś

A4 cm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie zmieszczon siem

ino 9600 gt na pasywnym krutka jest wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• MSI GP76, albo GP66 oba z RTX 3070 140w. Asus nie ma mux switcha i stracisz na wydajności w 1440p. 
    • W sumie zakupiłem aby pograć w to jak w singla. W bete nie grałem (no dobra 1,5h tam pobiegałem) ale po filmikach jakoś mnie kupili. Nawet nie wiem czym... Oprawa bardzo ładna i jest tam sporo to zbierania i rozwoju etc... Pewnie jak ktoś ma znajomków do takiego grania to jest jeszcze lepiej. Czekam na premierę i zobaczymy czy wsiąknę jako single      Miałem dokładnie to samo! Z drugiej strony imponująca jest skala tego wszystkiego.
    • Dobra, wziąłem na ryzyko. I w sumie nie żałuje, bo teraz to mogę bez problemu poczekać sobie nawet dłużej na zmianę na to 4K jeśli by coś w przyszłym roku nie wyszło. Pikselozy strasznie dłużej nie ma, jedynie się można przyczepić na siłę do czcionki przy jakiś większych napisach ale tylko w linii poziomej, występują takie białe przerwy, ale naprawdę nie jest to zauważalne z 70cm jak siedzę. Wiem też już na pewno, że jak będę zmieniał kiedyś na 4K to właśnie będę celował w 32" bo niby 5" więcej a robi sporą różnicę. Co najwyżej gdyby taki wyszedł to max 35" więcej to już chyba tylko TV. Kolorki jak to w monitorach dla graczy fabrycznie ciepłe żółte/zielone barwy, pobawiłem się trochę i ja swój ustawiłem na R55, G45, B65. W ogóle to niby tylko VA ale w porównaniu do mojej starej TNki, to czerń to tu jest jak w OLED🙃 no może przesadzam ale jest różnica w czerni aż się ciężko przyzwyczaić w niektórych grach jak teraz niegdyś jasne miejsca są ciemne, że aż trzeba gamme podnieść. Jest niestety jeden minus bo już zauważyłem martwy piksel, no może nie do końca martwy bo na czarno świeci się tylko na czerwonym kolorze a na białym i innych jasnych na taki zielonkawy. Jest on w sumie w takim miejscu, że aż szkoda się bawić w reklamację czy wymianę bo znajduję się w lewym górnym rogu, jeśli korzystacie z fierefoxa to zaraz pod strzałką do przodu albo jak jesteście na pulpicie to druga ikonka.
    • Spokojnie, nie próbowałem atakować Cię. Raczej celowałem w podważanie sensu tego podziału, który powstał kilkaset lat temu, zdaje się, że jeszcze za czasów rewolucji francuskiej. Dlaczego nie ma on sensu? Bo prawica z zasady jest konserwatywna. W praktyce z tym bywa różnie, bo w Polsce niby rządzi prawica (światopoglądowa), a np u mnie też rządzi prawica (no dobra, centroprawica), która jest proLGBT.
    • Wystarczy czytać od kogo się kupuje. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...