Skocz do zawartości
szyna24

Xbox 360 nie widzi dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem konsole Xbox 360 miała być z dyskiem 500 GB a okazało się że ktoś włożył stary dysk 20gb.. Akurat miałem w domu jeden wolny dysk 500 GB Seagate.. Więc wyjąłem kieszeń i zmieniłem dyski.. Jednak po włożeniu kieszeni z dyskiem 500 GB jak wchodzę w system i pamięć masowa to mam komunikat.. Nie znaleziono urządzeń pamięci masowej? Nie wiem o co chodzi. Dlaczego konsola nie widzi dysku.. Coś robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nie wszystkie dyski są kompatybilne, a tylko określone modele. Do tego nie wiem czy nie trzeba jakoś przygotować takiego dysku na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem rozwiązania problemu ale nie mogę nigdzie tego zlokalizować dlatego wrzuciłem temat tutaj.. Może ktoś jest w stanie pomóc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz dysku WD z serii BEAS/BEVS/BEVT/BPVT/LPVT/BEKT/BJKT/BPKT/BUDT/HLFS/BLFS.

później musisz wgrać HDDSS.bin z pod dos pod odpowiednią pojemność, z pod Windowsa nie wiem czy się da.

Na allegro masz już gotowe dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym prosić jakąś instrukcje krok po kroku jak to zrobić.. Jeśli dobrze rozumiem to Seagate nie zadziała w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google hddss.bin 250gb (lub jaką tam pojemność kupisz) i jest masa linków i instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zakupiłem konsole Xbox 360 miała być z dyskiem 500 GB a okazało się że ktoś włożył stary dysk 20gb
Przecież to jest oszustwo! Więc na co czekasz? Reklamacja lub policja. Jak jest takie oszustwo to jest kwestia czy jedyne (np. czy nie była uszkodzona i "naprawiona" suszarką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...