Forum PCLab.pl: Ocena zestawu go gier +/- 5500 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Ocena zestawu go gier +/- 5500 W zestawie skrzynka, monitor i głośniki Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Nuno-TX 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Wrzesień 2019 - 20:27

Hej,

Czytając inne tematy tutaj na forum i w necie ogólnie, zbudowałem poniższy zestaw. Obecnie mam laptopa, więc buduje wszystko od zera.

https://www.x-kom.pl/lista/isoc88v7x

Budżet jak w tytule. Wolałbym już nic nie dopłacać, bo jeszcze muszę klawiaturę i listwę zasilającą ogarnąć.

Będę wdzięczny za Waszą ocenę i ewentualne uwagi. Chciałbym ograć już kilkuletnie tytuły, jak GTA V, Wiedźmin 3, BF1/V, CITY Skylines, ale głownie celuję w gry, które przed nami. Monitor 144Hz bo gram też w WoW'a czy Diablo 3, gdzie skrzynka myślę wykręci tyle FPS.

Wiem, że karty AMD generują FPS za mniejsze pieniądze, ale wole większą kulturę pracy.

Mam pewne wątpliwości co do zakrzywionego monitora. Realny komfort czy marketingowy bajer?

Dzięki wielkie,
Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest dostępny   Dirian 

• xyz
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Wrzesień 2019 - 20:40

Zestaw bardzo w porządku, jedynie zasilacz podmieniłbym na Supremo L2. Dopłata 30 zł za 2 lata gwarancji więcej i znacznie lepsze parametry elektryczne to dobry deal.

Pamięci te same w kolorze srebrnym masz za 329 zł.

Można też wziąć tańszą i mniejszą budę, np. Signum SG1 TG. Armis AR7 jest spoko ale miej na uwadze, że to kawał kobyły.

Głośniki wziąłbym https://www.x-kom.pl...rks-t20-ii.html - zagrają dużo lepiej od tych Logitechów, jedynie bas będzie mniejszy z uwagi na brak subwofera, no ale subwofer z zestawu za 200 zł to i tak nie daje fajnego basu, tylko dudniący podźwięk.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Robocap 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2019 - 13:28

Ram zmień na srebrne Crucial 16GB 3000MHz Ballistix Sport LT Gray CL15 z kodem studia za 299 zł - 50 zł od całego zestawu

Obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG za 169 zł - 100 zł

Zostaje na lepszy zasilacz Gold i głośniki Edifier 2.1 XM3BT - firma robi świetne sprzęty audio od głośników po słuchawki.

Strona 1 z 1