Forum PCLab.pl: 5700 xt Red devil czy nitro+? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

5700 xt Red devil czy nitro+? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Equisetum 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 13:18

Witam, mam już taki mętlik w głowie, że może ktoś mi tutaj doradzi. Naczekałem się na dostępność tych kart no i są obie w tej samej w zasadzie cenie, z tym samym okresem gwarancyjnym 36 m (dzwoniłem i upewniałem się w sklepie). Naoglądałem się recenzji, i w sumie wiem, że nic nie wiem. Obie karty mi się podobają i ponoć obie są chłodne i ciche. Czy jest coś co może przemawiać na korzyść jednej lub drugiej?

#2 Użytkownik jest niedostępny   Equisetum 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 15:37

Dobra kij. Wziąłem Sapphire ze względu na większe zaufanie do producenta i TRIXX, oraz w razie nieszczęścia wymienne wentylatory. Temat w sumie nieaktualny.

#3 Użytkownik jest niedostępny   M.C 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 16:00

Z tym zaufaniem producenta to bym uwazał, swojego czasu miałem R9 290 w wersji Tri-X i przez źle zaprojektowaną konstrukcje wentylatory hałasowały jakby cewki piszczały...

#4 Użytkownik jest niedostępny   Equisetum 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 16:43

No tym razem konstrukcja jest dobrze zaprojektowana, przynajmniej testerzy się zachwycają, tak samo jak i Red Devilem zresztą. A jak się trafi wadliwy egzemplarz to zawsze jest najpierw 14 dni na zwrot, potem 2 lata rękojmi i 3 lata gwarancji producenta, z resztą ja zawsze GPU zmieniam minimum 6 miesięcy przed zakończeniem gwarancji, żeby nie kusić losu i być w miarę na bieżąco. Do tej pory odpowiednio r9 380 -> rx 470 -> gtx 1060 -> gtx 1070 -> rx 5700 xt to wszystko na przestrzeni 4 lat :)

Strona 1 z 1