Forum PCLab.pl: Szukam pracy w IT - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Szukam pracy w IT entry level Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   oskid 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 15:25

Szukam pracy w IT, stanowisko entry level. Wcześniej pracowałem przez dwa lata w IBM na stanowisku Mainframe SysOp, to taka pierwsza linia techniczna na Mainframe/zOS. Posiadam pozytywne referencje. Dalsze brnięcie w mainframe mnie nie interesuje, preferował bym coś związanego z linuksem (mam podstawy w CLI na RHEL) ewentualnie windows czy cokolwiek w miarę popularnego. Oprócz podstaw red hata, znam podstawowe zagadnienia z zakresu security i SIEM oraz uczę się samodzielnie Pythona. Instalowałem kiedyś i konfigurowałem CMSy jak webspell czy kmleague (ten już martwy) więc technologie webowe gdzie wystarczy coś zainstalować i skonfigurować bez pisania od zera też nie stanowią dla mnie problemu. Znam angielski i potrafię się dogadać w tym języku, używałem angielskiego regularnie w poprzedniej pracy.

Najlepiej gdyby to była praca na śląsku lub zdalna chociaż przeprowadzki do większego miasta nie wykluczam.

Nie mam wielkich wymagań a potrafię dużo dać od siebie, chciałbym się gdzieś zaczepić gdzie można zdobyć wiedzę i doświadczenie w jakiejś popularnej technologi it. Szczerze mówiąc mógłbym nawet na początku pracować dla kogoś za darmo jeśli w zamian miałbym możliwość się nauczyć czegoś konkretnego żeby później zostać specjalistą.

Ten post był edytowany przez oskid dnia: 18 Wrzesień 2019 - 15:26

#2 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Wrzesień 2019 - 17:20

Pracuj.pl a nie forum. Ostatnio widziałem kilka ogłoszeń dla Ciebie ale świętokrzyskie + 50KM.

Poza tym bierzesz cv i uderzasz osobiście do firm it w regionie. Młodzi, chętni rozwoju są ciekawym kąskiem.

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 18 Wrzesień 2019 - 17:22

#3 Użytkownik jest niedostępny   fakvat 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Wrzesień 2019 - 18:29

Daj se spokój z linux-em. Masz doświadczenie w Mainframe/zOS, takie osoby zarabiają dużo więcej niż administratorzy linuxa. Na śląsku masz centralę ING tam potrzebują znawców z/os.

Strona 1 z 1