Skocz do zawartości
oskid

Szukam pracy w IT

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pracy w IT, stanowisko entry level. Wcześniej pracowałem przez dwa lata w IBM na stanowisku Mainframe SysOp, to taka pierwsza linia techniczna na Mainframe/zOS. Posiadam pozytywne referencje. Dalsze brnięcie w mainframe mnie nie interesuje, preferował bym coś związanego z linuksem (mam podstawy w CLI na RHEL) ewentualnie windows czy cokolwiek w miarę popularnego. Oprócz podstaw red hata, znam podstawowe zagadnienia z zakresu security i SIEM oraz uczę się samodzielnie Pythona. Instalowałem kiedyś i konfigurowałem CMSy jak webspell czy kmleague (ten już martwy) więc technologie webowe gdzie wystarczy coś zainstalować i skonfigurować bez pisania od zera też nie stanowią dla mnie problemu. Znam angielski i potrafię się dogadać w tym języku, używałem angielskiego regularnie w poprzedniej pracy.

 

Najlepiej gdyby to była praca na śląsku lub zdalna chociaż przeprowadzki do większego miasta nie wykluczam.

 

Nie mam wielkich wymagań a potrafię dużo dać od siebie, chciałbym się gdzieś zaczepić gdzie można zdobyć wiedzę i doświadczenie w jakiejś popularnej technologi it. Szczerze mówiąc mógłbym nawet na początku pracować dla kogoś za darmo jeśli w zamian miałbym możliwość się nauczyć czegoś konkretnego żeby później zostać specjalistą.

Edytowane przez oskid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuj.pl a nie forum. Ostatnio widziałem kilka ogłoszeń dla Ciebie ale świętokrzyskie + 50KM.

 

Poza tym bierzesz cv i uderzasz osobiście do firm it w regionie. Młodzi, chętni rozwoju są ciekawym kąskiem.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...