Skocz do zawartości
AdamS901

Problem z mikrofonem i sluchawkami

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu podczas grania mikrofon i sluchawki same sie wylaczala. podam przyklad: podczas grania w mniej wymagajace gry jest ok natomiast przy graniu w Dead By Daylight po wlaczeniu w sluchawkach jest dziwne "pierdzenie" po czym wylacza sie i mikrofon i sluchawki. Dodam ze sluchawki sa osobno z mikrofonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Switch spoko sprawa, przynajmniej jest tam trochę fajnych gier na to.
    • Witam. Jako, że mój poprzedni monitor to leciwy Samsung 21 cali postanowiłem kupić coś nowego. Na PC bardzo mało gram w gry, głównie jakieś turówki, strategie RTS-y. Czasami jakieś starsze FPS-y, ale to tylko i wyłącznie w singla. Oprócz grania to głównie przeglądanie internetu, czasami oglądanie YT czy Netflixa ale tu raczej preferuje TV, do tego trochę pracy w Excelu czy Wordzie ale to tak z doskoku i nie codziennie. Postanowiłem więc, że do mojego użytku nie jest potrzebne żadne 144 Hz czy wyżej i nie będę do tego dopłacał. Co do wielkości to chciałbym 27 cali, a jakoż że mam ograniczony budżet do około 700-750 zł to absolutnie nie ma szans na 1440p więc trzeba będzie iść w Full HD. Poza tym sprawdzałem i przy tej wielkości będę siedział metr od monitora więc wydaje mi się, że taka rozdzielczość nie będzie mi przeszkadzać. Troszeczkę poszperałem i widzę, że ten model ma dobre oceny https://www.ceneo.pl/52544279#tab=click a w tyn sklepie jest akurat w promocji https://iiyama-sklep.pl/411-monitory-dla-graczy-iiyama-g-master-g-master-g2730hsu-b1-27-black-hawk-27-1ms-fullhd-free-sync-4948570115365.html?utm_source=google&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=g-master-g2730hsu-b1-27-black-hawk-27-1ms-fullhd-free-sync Mogę dostać w podobnych pieniądzach coś lepszego 27 cali FHD 75 Hz? Z 1440p to coś sensownego z dobrymi opiniami jest dopiero za 1000 zł https://www.morele.net/monitor-acer-nitro-vg270ubmiipx-um-hv0ee-007-5260501/  Być może byłby w stanie jakoś sobie zorganizować tą dodatkową kasę, ale po prostu wydaje mi się, że do moich amatorskich potrzeb nie jest to konieczne. W gry w których efekt byłby najlepszy to będę grał maks kilka godzin tygodniowo i  to głównie zimą, latem potrafię przez 3 miesiące w nic nie grać. Co byście mi generalnie doradzali do moich zastosowań? Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Zdecydowania na grach- nawet jakieś dema ze Steam.
    • Witam,   pozwole sie podpiac pod temat i zapytac o wybor. Dosc niewygodny gdyz wybor jest bardzo slaby. £900 Acer Nitro 5 15.6in i7 8GB 512GB GTX1650Ti HP Pavilion 15.6in Ryzen 7 8GB 512GB GTX1660Ti ASUS TUF A15 15.6in Ryzen5 8GB 512GB GTX1660Ti £800 Asus TUF A15 Acer Nitro 5 £700 Lenovo Legion 5 Acer Aspire 7 Asus TUF FX505 Lenovo IdeaPad L340 £670 MSI GF63 15.6in i5 8GB 256GB GTX1650   Wiem, ze troche wymagajace pytanie, ale ktore z tych oto na liscie w swoim przedziale cenowym sa warte uwagi? Gdyby je ulozyc w kolejnosci oplacalnosci w swojej kategorii cenowej. Chodzi o to ze wymieniam laptop na gwarancji i mam wybrac, ale jaki to jest problem gdyz raz dostepnosc jest okropna, 2 wybor nie jest najepszy. W ostatecznosci dostane zwrot pieniedzy, ale bede ponad tydzien bez laptopa.   Czy mozecie cos na ten temat dorzucic?    Dziekuje i pozdrawiam, Spindender!
    • Dziękuję bardzo za odpowiedzi,  nagnę trochę mój budżet, skoro nie muszę na razie kupować systemu, co jest na prawdę pomocne. Ostatecznie wyszedł mi taki zestaw: https://www.x-kom.pl/lista/v32gqzjd3 Jak będzie dostępna pamięć Adata XPG GAMMIX D10 to dokonam wymiany  (docelowo kupię w xkomie, ponieważ mam nie daleko punkt odbioru). Znajdę jeszcze tylko kod na darmowe złożenie (mam nadzieję) i składam zamówienie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i dobre rady. Serdecznie pozdrawiam.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...