Skocz do zawartości
AdamS901

Problem z mikrofonem i sluchawkami

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu podczas grania mikrofon i sluchawki same sie wylaczala. podam przyklad: podczas grania w mniej wymagajace gry jest ok natomiast przy graniu w Dead By Daylight po wlaczeniu w sluchawkach jest dziwne "pierdzenie" po czym wylacza sie i mikrofon i sluchawki. Dodam ze sluchawki sa osobno z mikrofonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Odpowiedzi

• Taaa... i spadki wydajności po zbyt mocnym dojechaniu pamięci to nie jest korekcja błędów a throtling pamięci karty. Oczywiście na recenzentach można zawsze polegać, w końcu nigdzie jakoś nie pisali co i jak z tymi GDDR6X. Jeden portal tylko raz nabąknął o tym, że ponad 100*C na pamięciach leci, ale nikt nie wierzył. Później tylko wszystkie portale z papugowały temat i tyle. ClickB i nic więcej. W grach te pamięci miały grzać się do 60 paru stopni przecież    https://www.tomshardware.com/news/report-why-the-geforce-rtx-3080s-gddr6x-memory-is-clocked-at-19-gbps https://www.techpowerup.com/272420/the-reason-why-nvidias-geforce-rtx-3080-gpu-uses-19-gbps-gddr6x-memory-and-not-faster-variants?cp=3 https://www.igorslab.de/en/gddr6x-am-limit-ueber-100-grad-bei-der-geforce-rtx-3080-fe-im-chip-gemessen-2/   Gówno burza się rozkręca. Ciekawe co na to producenci? 3 watowe thermalpady może przestaną wciskać  
    • Jedynym źródłem w filmiku jest artykuł Daily Mail. To gazeta na poziomie Faktu czy Super Expressu.
    • Aorus Master 3080 przy 0.925V i 1995MHz na rdzeniu; +500 na pamięciach, po 30 minutach w CP2077 utrzymuje 92'C na VRAM (sztywne ustawienia: fan1 1820RPM, fan2[środkowy wentyl karty] 1431RPM oraz 63'C na rdzeniu. W Quake2RTX te same ustawienia, po 15 minutach (tylko tutaj wiadomo, zegar skacze, bo w tej grze karta się odbija od PL ) VRAM dobija do 106'C (można wodę gotować na backplacie karty, cały parzy), rdzeń 72'C. Po zminimalizowaniu - VRAM w 5 sekund spada do 72'C. Wbiłem więc w Q2RTX wszystkie trzy wentylatory karty równo na 2000RPM i po 15 minutach VRAM i rdzeń odpowiednio: 100'C i 65'C. Jeszcze dla testów ustawiłem wentylatory na 100% tj. fan1 3200RPM, fan2 [środkowy] 2636RPM, po 15 minutach VRAM i rdzeń odpowiednio: 94'C i 59'C.  Obudowa p600s, 3x140mm front, 2x140mm aio top, 1x140mm tył (obudowa 820rpm, aio 860rpm). Wnioski? GDDR6X grzeją jak szalone    
    • Hehe bym zapomniał jeszcze bawienie się ustawieniami cienie high to volumetric coś tam medium  , tsaa , mssa, dsry, shadery kij wie co af, aa , bla bla , przeglądanie poradników, testów gier, konfiguracji  jak ustawić tekstury na high kątem innych ustawień żeby było np 60 FPS i jedna wielka zabawa od rana , że zanim się grę odpali to trzeba multum kombinacji przetestować i szukanie tej optymalnej np w takim rdr2 to godziny zabawy , o nie nigdy więcej, jakieś benchmarki 3d marki bleh.. Na series x w takiej valhalli mam np 2 ustawienia graficzne co za wygoda... No i oczywiście samo oc  sprzętu, kręcenie cpu, GPU, benchmarki timingi na ramach żeby ustawić takie a takie opóźnienia i mieć 100mhz więcej na procku czy GPU i 2 czy 3 FPS więcej  , jakieś testy stabilnosci o nie!! Kiedyś miałem zajawkę teraz się tym po prostu brzydzę. To było jak uzależnienie teraz jestem wolny od tego całego badziewia, polecam, życie stało się prostsze a i kasa w portfelu zostaje.        
    • Potrzebny tylko do sprawdzenia płyty także może być obojętnie co byle tanio. Oferty w temacie lub na PW. Najchętniej od jednej osoby, mile widziany paczkomat pobraniowy. Sprawa raczej pilna.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...