Forum PCLab.pl: i7-4790(k)/i7-4770(k)/i5-4690(k) - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

i7-4790(k)/i7-4770(k)/i5-4690(k)

#41 Użytkownik jest niedostępny   fifci 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Październik 2019 - 14:40

Zobacz postAndrzejTrg, o 04 Październik 2019 - 14:09, napisał(a):

Jakie znowu 700? Wychodzi po odsprzedaży 400. Więc jak ktoś nie ma ochoty sprzedawać sprzętu, co może być problematyczne, to co zrobi? Ja dopłaciłem 100 tylko, i mam 4c/8t,co w juz coraz większej ilości gier jest podstawą, więc o co Tobie dalej chodzi? Inaczej już Ci tego nie wytłumaczę...

Ej, i gdzie te twoje testy, które miały udowadniać, jak wielka jest przewaga w grach między i5 4690K, a zwykłym, niżej taktowanym i7 4770 bez K. Przecież miałeś je wykonać i pokazać tutaj zaraz po tej bezsensownej przesiadce. Odpaliłeś sobie parę gierek, zobaczyłeś że różnica wcale nie jest tak spektakularna jak tutaj wypisywałeś i nagle nabrałeś wody w usta? Pozostało ci jednie oszukiwanie samego siebie i tekściki "mam 8 wątków zamiast 4... To mi dużo dało".

Ten post był edytowany przez fifci dnia: 04 Październik 2019 - 14:42

#42 Użytkownik jest dostępny   AndrzejTrg 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Październik 2019 - 09:08

Ogólnie czasu nie miałem, z wbudowanych benchmarków wynika, że mój podkrecony i5 ma może trochę lepsze wyniki... Ale ten stuttering zniknął jak ręką odjąć. Lock w AC na 45 fps robi robotę i nie ma zjazdów do 30 czy nawet mniej klatek. A gdzie pisałem że różnica będzie spektakularna? I upgrade wyszedł mnie śmieszne 70 zł, a komfort gier się poprawił, stuttering czy jak to tam się nazywa całkowicie znikną, i piszę 70 zł, żebyś sobie jeszcze 0 do tego nie dodał przypadkiem. Więc co dalej jestem stratny czy co?

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3