Skocz do zawartości
azgan

Terminator: Resistance nowy FPS z elementami RPG od Polaków

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Sam jestem mega zaskoczony. Raczej stawiałem na coś w stylu Rambo: The Video Game niż to co wyszło.

 

Ale średnia ocen recenzentów na ps4 pikuje w dół. 50/100

 

IGN dał tej grze 40/100 :E

 

Ja i tak nie mam teraz czasu na takie gierki, więc spokojnie poczekam na więcej komentarzy na temat tej gry. Bo chyba wielu graczy po prostu z miłości do terminatora znacznie zawyża ocenę gry w całokształcie.

 

Bo nie jest zła ta gierka dla takich weteranów jak ja przypomina mi młode lata filmy z terminatorem i gry w których sie kiedyś grało.

Ja narazie odpuściłem granie w to ,czekam aż będzie w abonamencie nie będę okradał biedne polskie studio niech zarobią bo pomysł mieli dobry wykonanie to tak na 5/10.

grafika- 5 , gameplay- 5, klimat- 8

ps

Gre robiło parę osób w tym 3 programistów szacun sie należy.

 

czyli średnio 6/10. W dzisiejszej skali oceniania to już poniżej średniaka się łapie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gadanie, że to niszowy produkt nie jest na miejscu. SKoro gra na starcie kosztuje jak produkt AAA. Gdyby Terminator w dniu premiery kosztował 20-49zł to z pewnościa uzyskałby wyższe oceny. I nie ma się co dziwić. Podobnie było z Agony. Podobnie wyszlo z Blair Witch.. Typowe średniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie kosztuje jak gra AAA (59 euro).

 

Kosztuje 39euro, ale to i tak spora cena jak za taką grę klasy co najwyżej "AA" i na kilka godzin grania.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na tą grę jak na odtrutkę po tym marnym Dark Fate. Choć początkowe materiały wskazywały na słabą grę to po obejrzeniu T6 stwierdziłem, że gorzej być nie może. Historia w grze jest lepsza niż ostatni film. 8/10 bo są miejsca gdzie gubi płynność, brak cycków i trochę dziwne rzucanie granatów i strzelanie z wyrzutni rakiet. Kilka razy przez to zginąłem.

 

Na steamie sporo negatywnych opinii w języku angielskim od osób które grały +-1 godzinę więc to można olać. Najbardziej rozwaliła mnie ta w której gość po przegraniu ponad 50 godzin dał negatywa bo nie mógł przejść dalej gdyż w misji ze zdjęciami miał fatalną jakość zdjęć a wystarczyło użyć zooma :rotfl:

 

No nie kosztuje jak gra AAA (59 euro).

 

Kosztuje 39euro, ale to i tak spora cena jak za taką grę klasy co najwyżej "AA" i na kilka godzin grania.

 

U mnie wyszło 11,5 godziny grania, tyle materiału bez cięć wrzuciłem na youtuba więc przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Sam jestem mega zaskoczony. Raczej stawiałem na coś w stylu Rambo: The Video Game niż to co wyszło.

 

Nie tylko Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOL'u jest już recka i dali 7.5 na 10 :E

 

1dJpD58.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na GOL'u jest już recka i dali 7.5 na 10 :E

 

1dJpD58.jpg

 

Z pewnością gdyby to nei był polski produkt to dali by poniżej 5.0. TO samo Blair Witch - dano 7 a gra zasługuje na max 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOL'u się świat nie kończy masz recenzje na STEAM i meta od graczy które są bardziej pozytywne od niejednej "profesjonalnej"

 

88% pozytywnych opinii na Steamie i 7.7 na Mecie. Też jestem w lekkim szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na GOL'u się świat nie kończy masz recenzje na STEAM i meta od graczy które są bardziej pozytywne od niejednej "profesjonalnej"

 

Tak dla przykładu ;p Diablo 3 też ma mega dużo dobrych recenzji a dla mnie to jedna z najgorszych H&S na rynku.

 

Terminator to niezły produkt ale nie jest warty tych 170zł. Gra warta max 50zl.. Większość na Steam ocenia pozytywnie grę z sentymentu i miłości do Terminatora. Pewnie gdyby zamiast oryginalnego soundtracku i terminatorów była inna muzyka oraz inni przeciwnicy to by były noty na poziomie Rambo ;)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gdyby zamiast samochodów w gta 5 były motory to też byłaby inna ocena :E

 

Dlaczego? Pewnie motory nie zrobiłyby żadnej różnicy :). Czego dowodem jest bardzo udany dodatek do GTA IV z motocyklistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaskoczenie, faktycznie bardzo pozytywne opinie i fajnie to nawet wygląda. A że uwielbiam oldskoolowe FPSy, cóż, trzeba zagrać :)

BTW ale przecież w GTA V są motory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok że tak dobre opinie graczy.

Trzeba będzie kiedyś obadać.

 

Przecież to crap tak pisałeś a teraz sam chcesz to obadać :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szkoda że SI to koszmarek w tej grze.. do dwóch tygodni cena spadnie albo szybko trafi do game pass.. i wtedy się ją ogarnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich ostatnio grach AI zachwyca? Nowy CoD tutaj błyszczał? Co możesz polecić z singlowych FPS'ów z dobrym SI bo może coś przegapiłem :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd pamiętam zawsze jest narzekanie na SI w fpsach, istnieje jakaś gra która ma to zrobione dobrze?

Tak, istnieje F.E.A.R miał bardzo dobre SI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, istnieje F.E.A.R miał bardzo dobre SI

Własnie ogrywam kolejny raz Feara i faktycznie jest trudno bez spowolnienia czasu.

taka stara gra a bije wszystkie teraźniejsze gnioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A w jakich ostatnio grach AI zachwyca? Nowy CoD tutaj błyszczał? Co możesz polecić z singlowych FPS'ów z dobrym SI bo może coś przegapiłem :E ?

 

Nie pamiętam już ..bardzo dobrze SI miał The Last of US ale to nie ten gatunek.. Albo Half Life 2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to zbiera jakieś absurdalnie dobre opinie graczy 0_o Dopiero teraz zauważyłem.

Co tu się dzieje?

 

No jak na studio no name z PL to nieźle.

Trochę za drogie ~120zł... chyba się skuszę i cisnę na najtrudniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurde to zbiera jakieś absurdalnie dobre opinie graczy 0_o Dopiero teraz zauważyłem.

Co tu się dzieje?

 

No jak na studio no name z PL to nieźle.

Trochę za drogie ~120zł... chyba się skuszę i cisnę na najtrudniejszym.

 

Bo jest dość dobra.. ale jak pisze wiele osób warta jest max 50zl. Bo 170zl to jakiś obłęd za taki produkt, gra ma jako tako klimat z uniwersum Terminatora. Dlatego jedynie fani tego cyborga oceniają gre pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Już cena spada.. A dopiero co była premiera. Do świąt będzie warta z max 70zł :) Czyli tyle ile powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...