Forum PCLab.pl: Fotel do 800zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Fotel do 800zł Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Rivit98 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Wrzesień 2019 - 21:47

Witam,

szukam jakiegoś fotela do biurka, przeglądam tak te tematy i oferty i mam kompletny mętlik. Nie chciałbym kupić jakiegoś syfu, żeby się powyginał zaraz tylko coś sprawdzonego.

Chciałbym, żeby fotel miał regulowane podłokietniki oraz, żeby nie był ze skóry czy czegoś podobnego (miałem coś takiego i w lecie siedziałem spocony jak dzika świnia). Najlepiej jakaś siatka czy coś takiego.

Czy moglibyście polecić mi taki fotel? budżet, hmm no mysle 800zł max

Pozdrawiam.

#2 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Wrzesień 2019 - 09:31

Z rozwiązań bardziej "gamingowych" mogę polecić ten: https://www.x-kom.pl...-niebieski.html

#3 Użytkownik jest niedostępny   C4in 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2019 - 12:20

według mnie te gamingowe fotele są paskudne, zamiast tego wybrałbym fotel ikea markus (500zł materiałowy, 600zł skórzany), lub jarvfallet (700zł materiałowy, 800zł skórzany) które wyglądają przyzwoicie, są solidne i jak na tą cenę w miarę wygodne, ten drugi jest nowszym modelem z poprawionym podparciem odcinka lędźwiowego i regulowanymi podłokietnikami, choć według niektórych jest mniej wygodny, najlepiej abyś się wybrał do najbliższej ikei i sam przetestował

#4 Użytkownik jest niedostępny   britanic 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 01 Październik 2019 - 12:58

Zależy jaki, niektóre w sumie nie wyglądają tak źle. Ale te kolorowe czerwone czy niebieskie faktycznie nie wyglądają za specjalnie. Nigdy jeszcze nie użytkowałem takiego fotela ale miałbym w sumie pewne obawy czy fotel nie oferuje niczego więcej poza tymi wszystkimi wyglądowymi fajerwerkami
Markus z Ikei jest spoko, plusem dla sklepu jest bezproblemowe uzyskanie gwarancji. Na minus jednak pokrycie siedzenia, moim zdaniem powinno być mocniejsze, sama tkanina może się wycierać.
Moim zdaniem w tańszych sklepach w sieci mozna znaleźć podobne fotele w korzystniejszej cenie. Jak tutaj https://www.centrumk...-biurowe-/119/c

Ten post był edytowany przez britanic dnia: Wczoraj, 06:59

#5 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 04 Październik 2019 - 12:56

na pewno nie kupowałbym zdanego gejmingowego syfu. Bardzo polecam za to fotele ktore mają siatkowe oparcie ale klasyczne siedzisko i posiadają opcje nachylenia siedziska razem z oparciem (wiekszosc foteli ma tylko regulacje pochylenia oparcia a siedzisko jest płaskie wiec wystepuje efekt "zjeżdzania" z fotela przy duzym wychyleniu oparcia, w fotelu z regulacja nachylenia siedziska razem z oparciem to nie wystepuje).

Przejrzałem ten szybko i znalazlem przykładowy model spełnia te wymagania i nie koszutuje majątku

#6 Użytkownik jest niedostępny   Ronin69 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 17:42

Ja kupiłem ten> https://allegro.pl/o...ropa-7845185037 jestem mega zadowolony

Strona 1 z 1