Skocz do zawartości
Rivit98

Fotel do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam jakiegoś fotela do biurka, przeglądam tak te tematy i oferty i mam kompletny mętlik. Nie chciałbym kupić jakiegoś syfu, żeby się powyginał zaraz tylko coś sprawdzonego.

 

Chciałbym, żeby fotel miał regulowane podłokietniki oraz, żeby nie był ze skóry czy czegoś podobnego (miałem coś takiego i w lecie siedziałem spocony jak dzika świnia). Najlepiej jakaś siatka czy coś takiego.

 

Czy moglibyście polecić mi taki fotel? budżet, hmm no mysle 800zł max

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie te gamingowe fotele są paskudne, zamiast tego wybrałbym fotel ikea markus (500zł materiałowy, 600zł skórzany), lub jarvfallet (700zł materiałowy, 800zł skórzany) które wyglądają przyzwoicie, są solidne i jak na tą cenę w miarę wygodne, ten drugi jest nowszym modelem z poprawionym podparciem odcinka lędźwiowego i regulowanymi podłokietnikami, choć według niektórych jest mniej wygodny, najlepiej abyś się wybrał do najbliższej ikei i sam przetestował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie kupowałbym zadnego gejmingowego syfu. Bardzo polecam za to fotele ktore mają siatkowe oparcie ale klasyczne siedzisko i posiadają opcje nachylenia siedziska razem z oparciem (wiekszosc foteli ma tylko regulacje pochylenia oparcia a siedzisko jest płaskie wiec wystepuje efekt "zjeżdzania" z fotela przy duzym wychyleniu oparcia, w fotelu z regulacja nachylenia siedziska razem z oparciem to nie wystepuje).

 

Przejrzałem ten szybko i znalazlem przykładowy model spełnia te wymagania i nie koszutuje majątku

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...