Skocz do zawartości
heniapl

Czy mając xone S, warto kupować x360?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, ponieważ na wstecznej kompatybilności trzeba ściągać całą grę mimo płyty, a i tak nie ma większośći gier.

No i kolekcjonuję konsole xd

 

 

Jeśli już - to którą wersję? I tak mało bym grał. Tylko żeby RROD nie wywaliło po kilku godzinach.

 

Budżet max 300 zł.

 

I w ogóle - warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie był zapał słomiany. Pewnie, że warto, ale musisz kupić dużo gier (tanie są) i grać. Najpierw zagraj w kilka na S, szczególnie tych z lat 2005-2008.

 

Co do awaryjności to lepiej brać Slima (bo Jaspera może być ciężko odróżnić). Ponadto obecnie ludzie chcą takich chorych cen za rzeczy używane, że zwykle się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie zadałeś ziomuś ale ja wole grać na Xbox One S i kupić potem konsole 9 generacji.Szczerzę wole iść za postępem niż się cofać. ;)

 

Jak chcesz kupić Xbox 360 nikt ci nie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

360 jest w takiej cenie, że moim zdaniem warto. Ale wiesz w którym przypadku? Tylko jeśli masz lub zamierzasz kupić bogatą kolekcję gier przeznaczonych dla Xbox 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...