Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnij dysk i podłącz do innego komputera. Jak wykryje, to problemem raczej nie jest dysk tylko coś na płycie głównej. Może złącze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cieszę się po raz drugi, że zrezygnowałem ze sprzedaży 2070S, bo przyznam się, że trochę wsiadłem do tego pociągu HypeTrain i w ostatnim tygodniu chciałem zamawiać 3080. Niech się dzieje co chce, zawsze, ale to zawsze jest problem z dostępnością, zwłaszcza jak jest skok w wydajności. Problemy "nowej" generacji też się zdarzają, przy okazji rozsądek podpowiada, żeby mimo wszystko czekać na "Big Navi", a nóż widelec, zdziałają tyle, co w zeszłym roku na tej półce i od nvidi z kapelusza dostaliśmy edycje Super. Tak, czy siak,  przezimuje na swoim 2070S, a 3080, lub coś od AMD, wpadnie, coś czuje koło sylwestra, albo nawet na wiosnę 
    • Ogrywam teraz The Divison 1 i chociaż to irytujący looter Shooter, to nie aż tak irytujący jak Breakpoint, i chyba nie aż tak marny. I tak się zastanawiam, jak to jest z zawartością single-player w The Division 1 i 2? W jedynce jest tego masa - misje główne, kilka rodzajów pobocznych - mordercy, anteny, zaopatrzenie... oraz encounters, też kilka rodzjaów. Z tego co widzę w The Division 2 jest o wiele gorzej? Mniej misji głównych i pobocznych, wydarzeń w stylu encounters z jedynki nie ma wcale poza zadaniami łowcy nagród, ale cele są teraz losowe... o i są jakieś posterunki, które chyba mogą byc ponownie przejmowane i trzeba je odbijać jeszcze raz? Wikia jakoś kiepsko to opisuje, ale wygląda na to, że Division 2 już kompletnie nie jest atrakcyjne dla gracza single? Te Classified Assignments to content single, czy multi? Zresztą mało tego. A Ekspedycje? Na Wiki piszą o jednej...
    • Celeb nie gada dobrze?  nie trzymać proca na sztywno? tylko niech sobie boostuje gdy trzeba na 4.2 ?   Jakie są w ogóle plusy trzymania proca na sztywno np. 4.2  a jakie bez w 3.6 - 4.2? Proszę bez zbędnych docinek że żyję w niewiedzy ale dopiero się wdrażam  
    • Nie poszło nawet na 1.46v Dram Voltage, zluzowałem nawet proc na 4,8ghz, choć wcześniej przechodziło na 5,0ghz, przy tym samym napięciu IO/SA tak jak było czyli 1.25v więc raczej to nie wina napięć. txp jest na 5, txpDLL też na 5 - raczej nie sądzę że to tego wina... taONPD na auto (18) Obluzowałem rozne timingi nawet i dupa. Wczesniej przechodziło 1h w tm5 i 10min w prime (2 passy).
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...