Skocz do zawartości
dutrek

G2020 na i3 2120

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer tylko do internetu/oglądania filmów czy jest sens zmiany procesora z Pentium G2020 na i3 2120 mam taka możliwość za 0.5 :E i zastanawiam się czy ma to sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten obecny Pentium G2020 zamula?

Nie zamula daje rade ale znajomy ma i chce za niego 0.5 wiec sobie tak pomyślałem czy nie zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wsadzić i5 2500 niż i3 2120 - do twoich potrzeb wystarczy na dłużej.

i5 2500 spokojnie kupisz za ok.150 zł

 

Nie zamula daje rade ale znajomy ma i chce za niego 0.5 wiec sobie tak pomyślałem czy nie zmienić

W sumie 20 zł za i3 2120,tyle co nic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się wymiana.

Pentiak jest w 22nm i ma intel HD 2500 a i3'ka ma tylko intel HD 2000 który ledwo daje radę na youtube w full HD

 

tak na marginesie 20zł za i3 2120 to nie jest jakaś specjalnie niska cena, po tyle chodzi na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pentiak jest w 22nm i ma intel HD 2500 a i3'ka ma tylko intel HD 2000 który ledwo daje radę na youtube w full HD

 

 

Mam i3 2120 używam na integrze i bez problemu ten procesor z grafiką HD2000 daje sobie rade w 1080p ba a nawet w 1440p wiec nie wiem skąd info ze ledwo daje rade na youtube w full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i3 2120 używam na integrze i bez problemu ten procesor z grafiką HD2000 daje sobie rade w 1080p ba a nawet w 1440p wiec nie wiem skąd info ze ledwo daje rade na youtube w full hd

mam i3 2120 i płynnym obrazem "tego" bym nie nazwał, dla jednego 30kl/s jest płynne dla drugiego powyżej 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem G3220 na i5 4570 pod neta i imo jest różnica, szczególnie, że g3220 bez "zetki" nie pozwala na szybsze ramy niż 1333mhz, gdzie takie 4570 już umożliwia ustawienie 1600mhz. Do większych częstotliwości niestety trzeba mobo które umożliwia OC. Rdzenie i taktowania też robią swoje oczywiście.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...