Forum PCLab.pl: BSOD dxgmms1 Windows 7 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

BSOD dxgmms1 Windows 7 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Castor 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 11:11

Cześć jeszcze w czwartek grałem w PUBG bez problemu, potem wyjazd i w niedzielę wieczorem odpaliłem. Niczego nie instalowałem a tu pierwszy mecz i w czasie lotu samolotem pojawił się tak jakby migający parasol z brązowych tekstur na całym ekranie, z tym że gra dalej działała i mogłem wyskoczyć z samolotu. Może 10-15 sekund od pojawienia się tego gra wywaliła do pulpitu. No to zrestartowalem kompa, ponownie dotarłem do momentu lecenia samolotem i znowu do pulpitu. Potem testowałem to w CSGO i GRID 2. Może minuta rozgrwki i gry się wyłączały i wywalało do pulpitu. Czasem pojawiał się BSOD i raz zdążyłem przeczytać co to za error i właśnie rzuciła mi się w oczy nazwa "dxgmms1". Stwierdziłem że zainstaluję nowsze stery grafiki no ale nic to nie dało. Proszę o pomoc, bo już mam obawy że mi karta graf pada.

#2 Użytkownik jest dostępny   Sary 

• To tylko avatar
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 11:25

Odinstaluj w trybie awaryjnym sterowniki od karty graficznej za pomocą DDU i zainstaluj na świeżo najnowsze ze strony producenta karty. Jeśli to nie pomoże sprawdź kartę na innym komputerze, jeśli okaże się sprawna (w co wątpię) to sprawdź zasilacz.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Castor 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 17:53

Reset sterów nic nie dał. Nie ogarniam czemu w lobby w PUBG przy 100 graczach nie wywala, dopiero idealnie wtedy jak znajduje sie samolocie. Co to za mechanizm jest niby?

#4 Użytkownik jest niedostępny   Castor 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Wrzesień 2019 - 23:14

Zainstalowałem starszy RAM i problem zniknął.

Strona 1 z 1