Skocz do zawartości
Phoenix.

call of duty modern warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie klucz do ww gry w postaci klucza, ktory dodawany jest obecnie do kart graficznych RTX. Klucz dodawany do kart trzeba aktywowac za pomoca Geforce Experience na zakupionej karcie i dostaje sie wtedy gotowy surowy klucz, ktory mozna odpsrzedac.

 

Cena: 130zl

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedam kod z promocji RTXa. Cena 140 zł

Nieaktualne.

Edytowane przez tuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki klucz do sprzedania, ale czy potrzebny jest RTX do aktywacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW również jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne;)

Edytowane przez Kamil 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam konto do CODa- chciałem nabić złoto w AK ale już po prostu brakuje mi czasu na granie.

Zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jaki konkretnie masz model GPU i ile masz wtedy RPM? Tak z ciekawości bo nie masz nic w sygnie więc nie wiadomo o jaką konkretnie kartę chodzi...  
    • Nie tylko Microsoft nie błyszczy grami w tej generacji, bo Sony też odwala manianę brakiem swoich exclusivów. Patrząc przez exclusivy first party Sony na PS3 i PS4, to PS5 jest mierna w tym zakresie.   Sama idea konsoli - czyli ściągasz i wiesz że grasz na 100% płynnie min. 30 fps jest tutaj BARDZO DUŻĄ różnicą niż handheldy ww Dobrze że podlinkowałeś recenzję Legiona GO - bardzo dobrze tam widać że trzeba ręcznie ustawiać gry na 800p i niskie ustawienia graficzne, aby było płynnie. Wg mnie za 2-3 lata sprzęt będzie już nie do grania w gry AA/AAA. A konsola daję tę pewność że wkładasz -> grasz; nic więcej. Już dawno odechciało mi się PC, patrzenia na wymagania i upgrade, bo coś działa słabo, lub w ogóle nie działa. Dlatego pisałem że ja chciałbym konsolę przenośną od M$ lub Sony.   No chyba jednak nie..... ------------------------------------------------------------ Podcast luty 2024r. Prezes Xbox Sarah Bond i Phil Spencer; dyrektor biznesowy i dyrektor generalny Microsoft Gaming. Cytaty: - "jesteśmy także zaangażowani w plan następnej generacji. Naszym głównym celem jest dostarczenie największego skoku technologicznego, jaki kiedykolwiek widziałeś w generacji sprzętu" - "następny Xbox powstanie i będzie fizyczną konsolą, a nie przystawką do telewizora czy inną usługą w chmurze." - "Xbox nie zamierza zrezygnować z tworzenia konsol"
    • poniżej 10 % to masz z 60-80W - ile różnicy ci robi kilka procent sprawności przy takim poborze ?
    • Rozumiem parcu, że chcesz mieć pewność w 100% co do twojego wyboru i to normalne, myślę, że każdy tak ma. Te ledowe faktycznie mają mniejszą szansę na awarię przez to, że mają mniejszą liczbę ruchomych części. Ogólnie laserowe są przeznaczone głównie do firm, gdzie drukuje się mega dużo czarno białych papierów, natomiast w twoim przypadku myślę, że drukarka LED będzie dobrym rozwiązaniem, bo skoro sporadycznie drukujesz to pewnie zależy ci na jakości wydruku. Znalazłem model z wifi skoro Ci brakuje aktualnie, ale nie jest dostępny na ten moment, więc możesz sobie za jakiś czas zerknąć czy już jest dostępna ewentualnie zadzwonić do nas to wtedy doradcy postarają się ustalić czas oczekiwania na model:  - Brother MFC-L8390CDW + ADF  + DADF + WIFI + Duplex  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...