Skocz do zawartości
patrick1989

The Yakuza Remastered Collection PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziwię się że nie ma tematu dla tej wspaniałej serii gier :)

 

Opis

'Poznaj wciągającą sagę o Kazumie Kiryu w grach Yakuza 3, 4 i 5, dostępnych w rewelacyjnie zremasterowanych edycjach. Dzięki odświeżonej zawartości i zaktualizowanej lokalizacji oraz grafice wyświetlanej w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę po raz pierwszy w historii zgłębisz całą serię Yakuza na jednej konsoli.

 

Yakuza 3 Remastered – dostępna od 20 sierpnia 2019 r.

Yakuza 4 Remastered – dostępna od 29 października 2019 r.

Yakuza 5 Remastered – dostępna od 11 lutego 2020 r.

 

Weź udział w przygodach Smoka klanu Dojima.'

 

 

Kompatybilna z systemem PlayStation®4

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0177-CUSA15360_00-YAKUZAREMASTERED

 

Nie wiem, jak Wy, ale mega biję się z myślami, czy kupić cyfrówkę i już grać, czy wytrzymać do wydania pudełkowego w lutym :)

 

ECbbfR-XoAAJ2Ra.jpg

 

 

trochę gameplayu z odświeżonej trójki :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z7jK6FZTQ3k

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze szostki nie skonczylem, ani Judgment nie zaczalem, takze ta kolekcje sobie raczej odpuszcze, chyba ze bedzie jakas promocja na to, prawde mowiac to te cale Kamarucho juz mi sie przejadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja obecnie co jakiś czas pogrywam w Yakuze Zero. Świetna fabuła! Ale kurcze nie wiem czy jednak gra jest dla mnie ze względu na język. Ogólnie angielski czaje ale w tej grze jest dla mnie jednak troszke ciężki. Bywa tak, że w dialogach kumam wszystko ale czasami padają takie jakieś slangowe słowa i całe tłumaczenie zdania idzie sie chrzanić..

 

Mam też na PC grę Indie, którą gram po angielsku i jest dużo trudniejsza bo to gra S-F więc sporo technicznych słow. Mimo tego ,na PC jest łatwiej skorzystać ze słownika.. A w Yakuzie jest niesamowicie dużo tekstu ;/

 

Ehh szkoda, że nikt w naszym kraju nie tłumaczył napisów :(.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno przejde w tym roku Judgment ale kolejna Yakuza ktora sie zainteresuje do bedzie czesc 7 (nowe miasto w koncu :E )

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie ta seria nie grzała i to się chyba nie zmieni. Ale wydanie nawet ładne.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta seria, inna niż typowe gry. Trzeba mieć dla niej czas i mieć do niej wenę. Na razie żadnej z Yakuz nie ukończyłem ale mam na liczniku po parę godzin w prawie każdej, judgment niestety jeszcze nie ruszyłem ale to tylko kwestia tego że miałem ochotę pograć w inny typ gry. Yakuzy i tak prędzej czy później ukończę a to wydanie już zamówiłem w x-komie bo było tam jak na razie najtaniej i najbliżej. Odbiór i płatność w sklepie to ja tak mogę zamawiać przed premierowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem swoją pierwszą yakuzę 0 i angielski jest na wyższym poziomie niż w innych grach. Dawno nie musiałem zaglądać do tłumacza, a tutaj w ciągu godziny pełno tego.

Jakoś nie mnie nie porywa, ale dopiero dostałem wezwanie do HQ. Te zadanie "FIND THE PAYPHONE" mnie rozwaliło swoim absurdem, ale lubię takie "żarty" :lol2: .

Chyba pozostałe części odpuszczę sobie, o ile mnie nie wciągnie mocno.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego angielskiego to nie mam jakiegos zajebistego a przeszedlem kiwami 1 i yakuza 6 i nie rzucil mi sie w oczy problem jezykowy.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie pograłem kilka godzin po pierwszym wezwaniu do HQ i już lubię tą serię. Mam nadzieję że ta edycja ze zdjęcia nie jest limitowana?

Zawsze jestem 100 lat za murzynami, jeśli chodzi o dobre klasyki. Najpierw był MGS w tym roku, a teraz Yakuza.

 

Angielski rzeczywiście nie taki straszny, na początku mnie zaskoczyło kilka słów, a teraz wszystko jest jasne.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jedynie na siłę wciskany slang, może przyprawić o drobne zakłopotanie :P typowe dla Japończyków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak złożyłem zamówienie przedpremierowe na pudełkowe wydanie. Świetnie bawię się w "Zero" i nawet pomęczyłem trochę te mini gierki.

Do końca gry będę umiał tak tańczyć w prawdziwym świecie :lol2: .

Budowa historii pobocznych jest świetna i nie wiem czy nie bije wiedźmina, ale w niego to dawno temu grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Yakuza 0 jest świetna, moja ulubiona część.

 

Tańczyłeś już do tego kawałka? :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=yYk6UDlkq0w

Już wszystkie na normalny zaliczyłem i niektóre na trudnym :E . Miałem drobna przerwę i jestem dopiero na początku Goro Majimy.

 

ED. Może jednak przystopuję z tym entuzjazmem. Gram od razu na trudnym, a walki to często formalność, ale cudem bywają przyjemne :P .

Strasznie dużo lania wody bywa w dialogach i czasem ciężko przysiąść na dłużej do tej gry. Chyba nie dałbym radę jeszcze 4 tytułom + Judgement.

W moim przypadku wygląda to po prostu jak interaktywny film z nierównym tempem. Jestem świeżo po samouczku możliwości biznesowych w chyba 5 rozdziale.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...