Skocz do zawartości
hmmm13465

hd 7770 czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktos moze co może być przyczyną . posiadam kartę graficzną radeon HD 7770 czasami gdy włączam grę monitor gaśnie a wentylatory przyspieszają i trzeba zresetować komputer , również zdarza się tak że kiedy gram zacina się obraz i dźwięk i również trzeba zresetować komputer, ktos wie co może być tego przyczyną, na pewno nie jest to zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie przyczyn może być wiele, od zasyfionego systemu, po zasyfiony komputer. od zj..echanych sterowników po padająca kartę a nawet zasilacz, mimo iż ten może być najnowszy i platinum. gold. super mega pro.

 

Sprawdzenie temperatur karty oraz procka pod obciążeniem a najlepiej w czasie zwiechy? Test pamięci mem testem, oraz dysku twardego, odinstalowanie sterowników karty graficznej za pomocą DDU w trybie awaryjnym i instalacja na świeżo najnowszych do tej karty ze strony producenta. -to tak na początek :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstalowywalem sterowniki za pomocą DDU w trybie awaryjnym i są aktualnie najnowsze, kupiłem nowy zasilacz i nadal jest to samo raczej oznacza ze to nie zasilacz, jak sprawdzic temperature karty kiedy sie wyłączy ekran ? :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np instalujesz chyba najpopularniejszy MSI Afterburner i ustawiasz sobie OSD żeby były wyświetlane podczas gry na ekranie

 

Nie napisałeś nic o twoim sprzęcie, mniemam ze nowy nie jest. Nie napisałeś nic o OC, o podzespołach o systemie etc. trudno tak na odległość wróżyć.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusu H61M-K i3 3240 system windows 10 aktualizowany nie dawno ofc nic nie podkręcane służył do grania w CS:GO i nawet niezle dawal rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusu H61M-K i3 3240 system windows 10 aktualizowany nie dawno ofc nic nie podkręcane służył do grania w CS:GO i nawet niezle dawal rade.

 

No sprawdziłeś te temperatury? czy czekasz by ktoś zrobił to za Ciebie? hmmm :hmm: To samo tyczy się reszty, test pamięci dysku etc.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie zrozumiales napisalem ze gdy tylko włączę grę to gasnie ekran to jak mam niby sprawdzić te temperatury ?... na pulpicie temp są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz w MSI Afterburner taktowanie rdzenia na jakieś 800Mhz, jaki efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wymienić pastę na tej karcie jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś. Wyczyść ją też bardzo dobrze. Jeżeli to nie pomoże to prawdopodobnie trzeba będzie rozejrzeć się za nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie zrozumiales napisalem ze gdy tylko włączę grę to gasnie ekran to jak mam niby sprawdzić te temperatury ?... na pulpicie temp są ok

 

Noo chyba Cie faktycznie nie zrozumiałem :hmm:

 

Witam wie ktos moze co może być przyczyną . posiadam kartę graficzną radeon HD 7770 czasami gdy włączam grę monitor gaśnie a wentylatory przyspieszają i trzeba zresetować komputer , również zdarza się tak że kiedy gram zacina się obraz i dźwięk i również trzeba zresetować komputer, ktos wie co może być tego przyczyną, na pewno nie jest to zasilacz.

 

nie zrozumiales napisalem ze gdy tylko włączę grę to gasnie ekran to jak mam niby sprawdzić te temperatury ?... na pulpicie temp są ok

 

Więc gdzie tak napisałeś?

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie zrozumiales napisalem ze gdy tylko włączę grę to gasnie ekran to jak mam niby sprawdzić te temperatury ?... na pulpicie temp są ok

 

Jak dla mnie to prawie na pewno karta graficzna nadaje się do śmieci. Sprawdzić ja jeszcze u znajomego i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu sprawdzilem karte na drugim pc i tam w OCCT po 8 sec było 87C, po wymianie pasty śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz wersję OC od MSI ?

 

te karty tak mają, zjedź zegarami rdzenia o te 50-100Mhz np. msi afterburner jak pomoże to edytuj sobie bios i wgraj. Nie jest to nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...