Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo bym prosił o wycenę mojego zestawu PS4. Proszę o szczere odpowiedzi,na allegro nie mogłem znaleźć takiego kompletu a właśnie tam chcę wystawić.Więc :

 

- PS4 Slim

_ 1 oryginalny bezprzewodowy pad SONY

- zestaw karaoke + 2 bezprzewodowe mikrofony + gra do karaoke Singstar

- zestaw Playstation VR + kamerka + 2x playstation move

_ gra Playstation Vr Worlds

- gra Resident Evil VII na VR

- gra fifa 18

- konto PS Plus ważne do lipca 2020 roku

- około 15 gier zapisanych w bibliotece od PS Plus które można ściągnąć w każdej chwili

- gra UFC 2 kupione cyfrowo

- dostęp do EA Acces do końca sierpnia 2020 roku gdzie znajdują się gry FIFA 19 wszystkie części

need for speeda,wszystkie części FIFA łącznie z FIFA 19 UFC3 wszystkie części battlefield itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdź cenę każdego elementu osobno w takim razie i podlicz sobie mniej więcej ile to wyjdzie. Nikt się raczej nie będzie wyrywał, aby zrobić to za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus minus sprawdzasz na Allegro w zakończonych (i to sprzedażą, bo ogromna większość to chore urojenia "sprzedających"). Ponadto w zestawie gry są warte dużo mniej, jeśli coś warte 100 zł to w zestawie 20-30 zł, szansa że ktoś będzie chciał wszystkie twoje gry niemal równa zero, zwykle zechce 1-2 (a reszta jako odpady). Podobnie z VR. Najlepiej sprzedać pojedynczo, a resztę wyrzucić (lub bardzo tanio).

 

_ 1 oryginalny bezprzewodowy pad SONY
Od kiedy to konsole są bez padów? Nie ma czegoś takiego jak konsola + pad (częsty przekręt na Allegro), pad jest częścią konsoli, kable też i nawet HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...