Skocz do zawartości
Baniaa

Płyta pod i7 6700k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zakładałem już temat o procesorze i dowiedziałem się że opłacało by się kupić Intela 6700k, lecz nie mam pewności co do płyty głównej.

Aktualnie posiadam Gigabyte H110m-DS2 jak wiadomo nie jest to najlepsza płyta główna ale moje pytanie jest takie czy ten procesor mógłby przez jakiś czas działać na tej płycie?

Miałem zamiar kupić używkę i7 do tego jakieś chłodzenie typu np. Spartan ew. coś innego lecz średnio rozumiem chipsety płyt głównych przez co nie mam pewności czy byłby to dobry wybór.

Procesora na tej płycie głównej oczywiście nie miałbym w zamiarze podkręcać bo to głupota, więc czy do zwykłego korzystania bez overclockingu tzn. do gierek i niewymagającej pracy mógłby współpracować ten oto procesor z tą płytą?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie używki i7 6700k masz przecież nowy i5 9400f czy Ryzen 5 2600. Na tę płytę nie wrzucałbym 6700k bo sekcja zasilania to będzie się tam gotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na plycie nie oszczedzala.Kupic jakas na z370 zaktualizowac bios.Albo z390 ale to juz drozsza sprawa ale kiedys tam bedzie mizna kupic procek z k i krecic.No i ramy bedzie mozna wsadzic szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...